02188886450
طراحی سایت فروشگاه جیب بازار

طراحی سایت فروشگاه جیب بازار

در دنیای  امروز و عصر حاضر به دلیل دسترسی همه ی مردم به اینترنت و استفاده از اینترنت در همه ی موارد زندگی شما برای فروش محصولات خود می بایست تا حتما در اینترنت حضوری قوی داشته باشید و به طوری خدمات بدهید که در تجارت و کسب و کار خود حرف اول را بزنید.
دروازه ی ورود شما به فضای اینترنت طراحی یک وب سایت متناسب با تجارت و کسب و کارتان  می باشد. تا به حال به فکر تاسیس یک مجموعه فروشگاهی آنلاین افتاده اید؟ درست است که سختی آن زیاد می باشد اما از این لحاظ که مشتریان شما یه محله و خیابان نیست بلکه یک کشور است و این می تواند سود بسیاری برای شما به همراه داشته باشد.
این قضیه که سایت شما چگونه طراحی شده است یکی دیگر از مهم ترین شاخصه هایی است که شما در کسب و کارتان باید به آن توجه داشته داشته باشید چرا که اگر مراجعه کننده با یک سایت بی نظم و یا برعکس با یک سایت پر از پیچیدگی طرف شود قطعا این به کسب و کار و تجارت تان ضربه وارد می کند و چهره شما را خدشه دار می کند.
این که شما سایت خود را به دست چه فرد یا افرادی می سپارید بسیار مهم است این قضیه که افراد که طراح سایت شما هستند تا چه حد با تجربه های کاربری آشنایی دارند بسیار مهم است و برای رو تجربه کاربری دیگران از سایت شما بسیار تاثیر گذار است.
سایت فروشگاهی جیب بازار که توسط ایران سایت طراحی شده است بر اساس تمامی معیار های روانشناسی و تجارتی روز دنیا انجام شده است.
از جمله مزایای وب سایت فروشگاهی جیب بازار می توان به:
قابلیت ریسپانسیو بودن وب سایت
درگاه پرداخت آنلاین در داخل سایت
نمایش دسته بندی شده ی محصولات اشاره کرد

طراحی سایت این مجموعه توسط شرکت طراحی وب ایران سایت انجام شده است.

اگر با دیدن این نمونه کار طراحی سایت نیاز به یک وبسایت حرفه ای را در خود دیدید با ما در تماس باشید و یا درخواست کارشناس رایگان خود را ثبت کنید. 

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظر
1918 بازدید

انتخابگر پوسته

به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست