نمونه کار طراحی سایت

نمونه کار طراحی سایت

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه طراحی سایت ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.

طراحی سایت فروشگاه دکوراسیون داخلی دکوریما

در تجارت یکی از مهم ترین اصول در فروش محصولات در یک کسب و کار این است که شما تبلیغاتی قوی و همه جانبه داشته باشید. یکی از موثر ترین راه های این تبلیغات هم طراحی وب سایت و حضور در دنیای مجازی اینترنت می باشد. یک طراحی وب سایت قوی می بایست شاخصه های بسیاری داشته باشدد که از جمله آن ها به داشتن ظاهر گرافیکی قوی و قابلیت ریسپانسیو اشاره داشت به طوری هم مشتری را در سایت نگاه دارد و هم بتواند کاری کند که مشتری به خرید از سایت سوق پیدا کند. در این میان در صنعت پرده مجموعه ی عظیم دکوریما اقدام به طراحی سایت نموده و توانسته تعداد مشتریان خود را بسیار افزایش دهد.
ساختار مجموعه دکوریما بر پایه تیمی بنا شده است که دارای بیش از بیست سال تجربه در زمینه فروش عمده پارچه پرده ای و خدمات پس از فروش آن به سراسر کشور در مرکز بازار بزرگ تهران می باشد. حال بر آن شده ایم تا با گسترش و به روزرسانی سیستم فروش خود ، جدیدترین محصولات دکوراسیون داخلی را با کوتاه ترین زمان ، نازل ترین قیمت و بهترین کیفیت به تمام هموطنان گرامی ارائه گردانیم. از این رو تمام تلاش خود بر آن نها ده ایم تا با تاسیس وب سایت فروش اینترنتی دکوراسیون دکوریما و گسترش روزانه محصولات و خدمات آن به تمام حوزه های دکوراسیون داخلی نام دکوریما را در خانواده بزرگ ایرانیان به روشنی و در مسیری هموار معرفی گردانیم. با ما همراه باشید و منتظر تحول ایده ها که همواره شعار اصلی دکوریما در حوزه دکوراسیون می باشد.
با توجه به بکر بودن این بازار در زمینه فروش آنلاین پرده و کرکره و همچنین محصولات دکوراسیون داخلی امید است فروشگاه آنلاین دکوریما که از حمایت صد در صدی ایران سایت برخوردار است بتواند سهم خوبی از بازار را در اختیار خود بگیرد.

دکوریما در زمینه ی طراحی،دوخت و نصب انواع مدل های پرده در تمامی مدل های شیک و کلاسیک فعالیت می کند. شرکت طراحی سایت ایران سایت با  تاسیس وب سایت فروش اینترنتی دکوراسیون دکوریما و گسترش روزانه محصولات و خدمات آن به تمام حوزه های دکوراسیون داخلی گامی موثر در جهت معرفی آن برداشته است.

 

ویژگی های ارائه شده به کارفرما:

طراحی سفارشی پوسته

طراحی واکنش گرا

ماژول محصولات

سبد خرید

قابلیت فروش اینترنتی چندین محصول و درگاه پرداخت

قابلیت  تعریف نامحدود محصول و گروه محصول

قابلیت تعریف کاربران متعدد 

امکان جستجو در محتوا، اسناد و ورودی‌های پرتال

قابلیت تعریف سطح دسترسی 

امکان انتخاب نحوه چیدمان مطالب سایت 

و...

 

 

 

طراحی سایت فروشگاه دکوراسیون داخلی دکوریما
Technologies