02188886450

طراحی سایت بازرگانی

اینترنت یکی از مهمترین آیتم هایی است که به بازرگانان کمک کرده است تا مدل کاری خود را تغییر دهند و به پیشرفت های بسیار زیادی دست پیدا کنند. همگانی شدن اینترنت سبب شده است تا بازرگانان در سراسر دنیا بتوانند ارتباط نزدیکتری با یکدیگر داشته باشند و همین امر سودآوری زیادی را برای آنها به همراه داشته است. همانطور که می دانید برای ورود به دنیای اینترنت وجود سایت الزامی است. همین امر سبب شده است طراحی سایت بازرگانی مد نظر تمامی کسانی قرار گیرد که در این حوزه مشغول به فعالیت هستند.

هدف از طراحی سایت

قبل از آنکه بخواهیم در مورد طراحی سایت بازرگانی صحبت کنیم، بهتر است بدانیم هدف از طراحی سایت چیست؟! این سوال یکی از مهمترین سوالاتی است که تمامی افراد باید به آن پاسخ دهند. زیرا مشخص شدن هدف باعث می شود تا کسب و کارها زودتر بتوانند به آنچه نیاز دارند برسند. آیا می خواهید به یک برند معتبر تبدیل شوید؟! آیا می خواهید درآمد خود را افزایش دهید؟! آیا می خواهید مشتریان بین المللی داشته باشید؟! تمامی این موارد در ادامه راه طراحی سایت بازرگانی بسیار مهم هستند.

انواع طراحی سایت

امروزه، روش های زیادی برای طراحی سایت وجود دارد. اما یکی از محبوب ترین انواع طراحی سایت استفاده از وردپرس است. وردپرس یک سیستم مدیریت محتواست که با استفاده از زبان PHP نوشته شده است قابلیت های فراوانی بر روی وردپرس وجود دارد و در مدت بسیار کوتاهی اجرا می شود.  

مزایای طراحی وب سایت

طراحی وب سایت مزایای زیادی را برای کسب و کارها به ویژه کسب و کارهای بازرگانی به وجود می آورد. برخی از مزایای طراحی وب سایت به شرح زیر هستند:

 • افزایش تعداد مشتریان 
 • افزایش درآمد 
 • ثبت برند در ذهن مشتریان 
 • افزایش اعتبار و کسب اعتماد مشتریان
 • نکات و اصول طراحی سایت بازرگانی

رعایت نکات و اصول طراحی سایت بازرگانی از جمله اموری است که تیم طراحی سایت باید به آن توجه داشته باشد. اگر طراحی سایت بازرگانی به درستی صورت نگیرد و نکات مهم در آن پیاده سازی نشوند،  آن سایت هرگز به موفقیت نمی رسد. در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات بیشتری را در مورد نکات و اصول طراحی سایت بازرگانی در اختیار شما قرار دهیم.

نکات و اصول طراحی سایت

جلب اعتماد مشتریان مهمترین مسئله ای است که در طراحی سایت بازرگانی باید به آن توجه شود. اکنون ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید چگونه می توان اعتماد مشتریان را جلب کنید. برای جلب اعتماد مشتریان به موارد زیر در طراحی سایت بازرگانی توجه داشته باشید:

 • صفحه درباره ما را به خوبی طراحی کنید و اطلاعات به روزی را در آن قرار دهید. 
 • راه های تماس با شرکت را تقویت کنید و مواردی مانند چت آنلاین، ارتباط در واتس اپ و شماره تماس ها را در سایت بگذارید.

امکانات طراحی سایت

زمانی که می خواهید طراحی سایت بازرگانی را انجام دهید باید به این موضوع فکر کنید کاربرانی که وارد این سایت می شوند به چه اطلاعاتی نیاز دارند. بی شک، آنها می خواهند با حوزه فعالیت شرکت آشنا شوند. بنابراین این فضا باید دارای امکاناتی باشد تا کاربر بتواند به اطلاعاتی که نیاز دارد دست پیدا کند. همچنین، کاربران تمایل دارند نرخ هزینه ها را به روز و آنلاین مشاهده کنند و این امر به پیشرفت سایت و کاهش نرخ پرش کمک می کند.

مراحل طراحی سایت

توجه به مراحل طراحی سایت بازرگانی بسیار مهم است و به موفقیت سایت های بازرگانی کمک می کند. مراحل طراحی سایت در یک نگاه کلی به صورت زیر هستند:

 • تعیین اهداف 
 • تعامل کارفرما با تیم طراحی سایت 
 • برنامه ریزی برای قسمت های مختلف سایت 
 • تعامل مرحله به مرحله در هر قسمت از طراحی سایت

اهمیت طراحی سایت

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید چرا طراحی سایت مهم است. بهتر است بدانید موتور گوگل اعلام کرده است روزانه به طور متوسط 5 میلیارد جستجو در این فضا انجام می شود و کسب و کارهایی که در این فضا حضور داشته باشند مشتریان بسیار زیادی پیدا می کنند. این مسئله برای کسب و کارهایی که در حوزه بازرگانی فعال هستند بسیار مهم است.

ساخت سایت

به این موضوع توجه داشته باشید که ساخت سایت به تنهایی باعث موفقیت نمی شود. شما باید پس از ساخت سایت برنامه ریزی های مناسبی برای سئو سایت داشته باشید و در این مسیر صبور باشید تا بتوانید به نتیجه برسید.

خدمات طراحی سایت شرکت بازرگانی

اگر سایت های بازرگانی خدمات خود را به خوبی معرفی نکنند؛ هرگز نمی توانند مورد توجه کاربران قرار گیرند. به همین دلیل، برنامه ریزی برای ارائه خدمات و توضیحات مناسب در روند طراحی سایت بسیار مهم است.
یکی از مهمترین مواردی که در طراحی سایت بازرگانی باید مد نظر قرار گیرد خدمات آن سایت است. در این مرحله، تیم طراحی سایت باید با کارفرما در ارتباط باشد و این خدمات را به خوبی پوشش دهد. برخی از خدماتی که ذکر آنها در سایت الزامی است به شرح زیر هستند:

 • جدول نرخ روز 
 • تقویم بین المللی 
 • نمودار فرآیند ترخیص کالاهای مختلف 
 • نرخ هزینه های مختلف 
 • اسناد مورد نیاز بخش های مختلف 
 • محاسبه آنلاین قیمت

نمونه طراحی سایت بازرگانی

اگر می خواهید در روند طراحی سایت موفق باشید، توصیه می شود قبل از هرکاری چند نمونه طراحی سایت بازرگانی مشاهده کنید. پس از آن از تیم طراحی سایت بخواهید تا نمونه کارهایشان را برای شما ارسال کنند و سپس آنها را بررسی نمایید.
نمونه طراحی سایت 
بررسی نمونه طراحی سایت بسیار مهم است و دانش و تخصص تیم طراحی سایت را به شما نشان میدهد. به همین دلیل، بهتر است تمامی کارفرمایان قبل از شروع همکاری نمونه کارهای تیم طراحی سایت را ملاحظه کنند.

قیمت طراحی سایت بازرگانی

یکی از سوالات پرتکرار کسانی که می خواهند برای طراحی سایت اقدام کنند، در مورد قیمت طراحی سایت بازرگانی است. با توجه به این موضوع که موارد متعددی بر قیمت طراحی سایت اثر می گذارند، برای این کار می توانید با تیم کارشناسی ایران سایت در تماس باشید.

نوشتن یک نظر

در صورت موافقت ip شما در سیستم ذخیره خواهد شد
افزودن نظر
39 بازدید