02188886450

طراحی سایت شرکت ساختمانی

طراحی سایت شرکت ساختمانی یکی از مواردی است که تمامی افراد فعال در این حوزه باید مد نظر قرار دهند. زیرا امور ساختمانی به یکی از مواردی تبدیل شده است که تمامی افراد به آن نیاز دارند و می خواهند با ساخت و ساز محیط مورد نیاز خود را بسازند. با توجه به این موضوع که اینترنت به بخش جدایی ناپذیری از زندگی انسان ها تبدیل شده است، کسب و کارهایی که در این حوزه حضور داشته می توانند به سرعت مورد توجه کاربران زیادی قرار گیرند و وسعت کسب و کار خود را افزایش دهند. البته باید بدانید برای موفقیت در این حوزه برخی از فاکتورها باید در طراحی سایت شرکت ساختمانی و عمرانی مد نظر قرار گرفته شوند.

طراحی سایت اختصاصی شرکت ساختمانی

همانطور که می دانید، زمانی که برای طراحی سایت شرکت ساختمانی و عمرانی مراجعه می کنید، دو پکیج طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت معمولی در برابر شما قرار داده می شوند. سایت های اختصاصی دارای ویژگی هایی هستند که به موفقیت هر چه بیشتر سایت شما کمک می کنند. در ادامه به معرفی ویژگی های طراحی سایت اختصاصی شرکت ساختمانی می پردازیم. 

قالب ویژه

قالب سایت یکی از مهمترین قسمت های سایت است که در طراحی سایت شرکت ساختمانی باید مد نظر قرار گیرد. قالب باید به گونه ای طراحی شود زمانی که کاربر وارد سایت شد احساس کند که وارد یک شرکت ساختمانی شده است و می تواند خدماتی را که نیاز دارد بدست آورد. در سایت های معمولی از قالب های رایگان استفاده می شود. اما در سایت های اختصاصی قالب سایت به صورت جداگانه و با توجه به ماهیت کسب و کار طراحی می شود و این امر باعث می شود تا تعامل کاربران با سایت افزایش پیدا کند.

سرعت بالا

مطالعات و بررسی های صورت گرفته در حوزه اینترنت نشان می دهند سایت هایی که بیشتر از سه ثانیه طول می کشد تا لود شوند مشتریان زیادی را از دست می دهند. در طراحی سایت شرکت ساختمانی اختصاصی به این موضوع توجه ویژه ای دارد و از همان ابتدا سایت هایی با سرعت های بسیار بالا طراحی می کند. در نتیجه، کاربران برای اینکه وارد سایت شوند دیگر منتظر نمی مانند و این موضوع باعث می شود تا تعامل کاربران با سایت افزایش پیدا کند. 

امنیت بالا

امنیت بالا حق تمامی کسانی است که به عنوان کاربر وارد سایت می شوند. امروزه، کاربران به این موضوع واقف هستند هرگز نباید اطلاعات خود را در سایت هایی به اشتراک بگذارند که امنیت پایینی دارند. به همین دلیل، در طراحی سایت شرکت ساختمانی اختصاصی به این موضوع توجه ویژه ای می شود و سایت ها امنیت بالایی دارند. در واقع، باید بدانید طراحی سایت شرکت ساختمانی اختصاصی نوعی احترام به حقوق کاربر است. شما بستری را به وجود آورده اید که کاربر به راحتی می تواند با شما ارتباط برقرار کند و دیگر نگران از دست رفتن اطلاعاتش نباشد.

ریسپانسیو

شاید این موضوع به ذهن شما خطور کند مهم نیست که شما برای طراحی سایت معمولی و یا اختصاصی اقدام کنید، در پکیج طراحی سایت شرکت ساختمانی و عمرانی معمولی و اختصاصی سایت ها به صورت ریسپانسیو طراحی می شوند. بهتر است بدانید در طراحی سایت اختصاصی تیم طراحی سایت دائما سایت را در نسخه موبایل مورد بررسی قرار می دهد و تلاش می کند سایت ها را به گونه ای ریسپانسیو طراحی کند که مشکلی در نسخه موبایل وجود نداشته باشد. با توجه به این موضوع که الگوریتم فرست موبایل ایندکس در گوگل فعال شده است، این امر باعث می شود تا سایت بهتر و زودتر سئو شود.

امکانات طراحی سایت شرکت های ساختمانی

یکی از مواردی که به موفقیت طراحی سایت شرکت ساختمانی و عمرانی کمک می کند امکانات طراحی سایت شرکت های ساختمانی است. در واقع، این سایت ها باید به گونه ای طراحی شوند که پاسخگوی نیازهای کاربران باشند و این مسئله باعث تعامل هر چه بیشتر کاربران با سایت می شود. 

منو خاص

کاربرانی که وارد سایت ساختمانی می شوند به چه مواردی نیاز دارند؟ آیا آنها می خواهند به خدمات ویژه ای دسترسی داشته باشند؟! آیا می خواهند با تاریخچه شرکت آشنایی پیدا کنند؟! هر آنچه که نیاز است تا کاربر در نگاه اول به آنها دست پیدا کند باید در زمان طراحی سایت شرکت ساختمانی و عمرانی مد نظر قرار گیرند و به آنها پرداخته شود. این مسئله به پیشرفت سایت کمک می کند و باعث می شود در مدت زمان کوتاهی رتبه سایت افزایش پیدا کند. 

صفحه درباره ما

شاید برای شما جالب باشد که بدانید یکی از مهمترین مواردی که در طراحی سایت شرکت ساختمانی و عمرانی باید به آن توجه شود صفحه درباره ما است. کاربران تمایل دارند ابتدا در مورد شرکت اطلاعات کسب کنند و بدانند قرار است چه کسانی و با چه سابقه ای کارهای آنها را انجام دهند. هر چقدر این صفحه بهتر طراحی شود، به همان اندازه تعامل کاربران با سایت افزایش پیدا می کند.

ویژگی های  سایت ساختمانی

در بالا در مورد ویژگی های سایت ساختمانی صحبت کردیم. اما اگر می خواهید سایت خود را به یک سایت ویژه تبدیل کنید، بهتر است به موارد زیر توجه داشته باشید:

  • صفحه بلاگ: بهتر است قسمتی را در سایت خود برای طراحی بلاگ در نظر بگیرید و به نکات مهم در ساختمان سازی بپردازید. 
  • پوشش اخبار: همانطور که می دانید موارد مختلفی بر قیمت ساخت و ساز اثر می گذارند، شما می توانید بخشی از سایت خود را به این کار اختصاص دهید. 
  • پرداخت آنلاین: بسیاری از کارفرمایان می توانند هزینه های ساخت و ساز را به صورت آنلاین پرداخت کنند. شما باید روند پرداخت آنلاین را ساده سازید.

مزایای طراحی سایت شرکت ساختمانی

تمامی کسانی که می خواهند برای طراحی سایت اقدام کنند در مورد مزایای طراحی سایت شرکت ساختمانی سوال می پرسند. اولین و مهمترین مزیتی که طراحی سایت برای شرکت های ساختمانی در پی دارد از بین بردن مرزهای زمانی و مکانی است. همین امر سبب می شود این کسب و کارها از تمامی نقاط کشور و یا حتی کشورهای دیگر مشتری بگیرند و همین امر زمینه ساز ورود به پروژه های بزرگ و عمرانی می شود. این مسئله می تواند به رشد کسب و کارها کمک کند و منابع مالی آنها را تقویت نماید.

مزایای طراحی سایت ساختمانی

یکی دیگر از مزایای طراحی سایت ساختمانی جلب اعتماد مشتریان است. امروزه، مشتریان به سایت هایی که خودشان پیدا می کنند اعتماد بیشتری در مقایسه با سایت هایی دارند که از طریق تبلیغات آشنا می شوند. اگر سئو سایت مناسب باشد، به زودی مورد توجه کاربران قرار می گیرد و آنها می توانند با ورود به سایت با فضای کاری کسب و کارها آشنایی پیدا کنند. 

نمونه طراحی وب سایت شرکت ساختمانی عمرانی

اگر می خواهید کار طراحی سایت را آغاز کنید؛ باید قبل از هرکاری چند نمونه طراحی وب سایت شرکت ساختمانی عمرانی را مشاهده کنید. این کار سبب می شود دید شما به این کار باز شود و بهتر بتوانید با تیم طراحی سایت تعامل برقرار کنید.

تعرفه طراحی سایت ساختمانی

یکی از سوالات پرتکراری که در زمان طراحی سایت پرسیده می شود در مورد تعرفه طراحی سایت ساختمانی است. همانطور که می دانید موارد متعددی بر تعرفه و هزینه طراحی سایت اثر می گذارند. به همین دلیل، توصیه می شود برای کسب اطلاعات بیشتر و کاملتر در این زمینه با تیم کارشناسان ایران سایت در تماس باشید.

نوشتن یک نظر

در صورت موافقت ip شما در سیستم ذخیره خواهد شد
افزودن نظر
68 بازدید