02188886450

طراحی سایت صرافی

طراحی سایت صرافی و یا طراحی سایت اکسچنج از جمله درخواست هایی است که این روزها با آن سروکار داریم. همانطور که میدانید امروزه اینترنت به بخش جدایی ناپذیری از زندگی انسان ها تبدیل شده است و کسب و کارهایی که در این فضا حضور دارند می توانند از پتانسیل این فضا بهره مند شوند و سود و درآمد خود را به میزان چشمگیری افزایش دهند. 
افرادی که می خواهند به خارج از کشور بروند همواره به دنبال محل امنی برای مبادله ارز هستند. در نتیجه، کسب و کارها با ایجاد فضای امن در بستر اینترنت می توانند مشتریان زیادی را جذب کنند. در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات مناسب را در مورد طراحی سایت اکسچنج در اختیار شما قرار دهیم.

امکانات طراحی سایت صرافی

همانطور که می دانید شما تنها با طراحی سایت نمی توانید به موفقیت برسید. زمانی طراحی سایت صرافی با موفقیت روبرو می شود که شما به المان های مناسب در طراحی سایت توجه داشته باشید و سایت خود را بر اساس نیازهای کاربران طراحی کرده باشید. در واقع، امکانات طراحی سایت صرافی مهمترین چیزی است که به موفقیت کسب و کارتان کمک می کند. 

Image

محل مناسب در صفحه اصلی برای اعلام قیمت ارز 

شاید بتوان گفت یکی از مهمترین مواردی که باعث می شود کاربران وارد سایت صرافی شوند بررسی قیمت روزانه ارز است. با توجه به این موضوع که این روزها نوسانات ارزی زیادی رخ داده است، بسیاری از افراد برای خرید و فروش قیمت ارز را بررسی می کنند. به همین دلیل، کسانی که کار طراحی سایت صرافی را انجام می دهند باید محل مناسبی را در صفحه اصلی برای نمایش قیمت ارز در نظر بگیرند. 

امنیت بالا 

به طور کلی، سایت هایی که به ارائه خدمات مالی می پردازند باید امنیت بالایی داشته باشند. در غیر اینصورت، هرگز نمی توانند به جایگاه مناسبی دست پیدا کنند. به همین دلیل، توصیه می شود تمامی کسانی که برای طراحی سایت اکسچنج اقدام می کنند آن را به صورت اختصاصی طراحی کنند که امنیت بالایی داشته باشد تا کاربران به راحتی بتوانند اطلاعات خود را به اشتراک بگذارند و دیگر نگران از دست رفتن اطلاعات خود نباشند. 

گرافیک مناسب 

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم یکی از مهمترین مواردی که در طراحی سایت صرافی باید به آن توجه شود امنیت بالاست. اما باید بدانید در کنار تمامی مواردی که در بالا به آن اشاره کردیم گرافیکی که در سایت به کار می رود می تواند به افزایش امنیت کمک کند. رنگ سایت باید به گونه ای انتخاب شود که حس اعتماد را در کاربران به وجود بیاورد. همچنین، رنگ هایی که باعث تصمیمات هیجانی می شوند نباید در سایت به کار برده شوند. توجه به این موضوعات باعث می شود کاربران تعاملات بیشتری با سایت داشته باشند و همین امر نرخ پرش را به میزان زیادی کاهش می دهد. 

طراحی سایت صرافی آنلاین

یکی از مهمترین ویژگی های طراحی سایت صرافی آنلاین افزایش درآمد است. اگر المان های مناسب در طراحی سایت به کار روند، باعث می شوند تا کاربران اعتماد بیشتری به آن سایت داشته باشند و همین امر به طور مستقیم بر درآمد آن کسب و کارها اثر می گذارد. یکی دیگر از ویژگی های صرافی آنلاین ثبت برند است. به طور مثال، تصور کنید شما می خواهید قیمت دلار امروز را بررسی کنید. برای اینکار در اینترنت سرچ می کنید و وارد یک لینک می شوید.
 پس از آنکه قیمت دلار را چک کردید سایت را ترک می کنید، اما نام آن سایت در ذهن شما باقی می ماند. بعد از آن هر زمان که بخواهید دلار و یا هر ارز دیگری را خریداری کنید، ناخودآگاه نام آن صرافی را به یاد می آورید. به همین دلیل، طراحی سایت صرافی و یا طراحی سایت اکسچنج موفقیت زیادی را در بلند مدت برای کسب و کارها در پی خواهد داشت.

Image

ساخت صرافی ارز دیجیتال

ارز دیجیتال یکی از مواردی است که این روزها مورد توجه قرار گرفته است. بسیاری از افراد بر این باور هستند در آینده نزدیک ارز دیجیتال جایگزین پول می شود. به همین دلیل، بسیاری از افراد اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتال می کنند. ساخت صرافی ارز دیجیتال باعث می شود کاربران صرافی به میزان زیادی افزایش پیدا کند. اگر می خواهید برای طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال اقدام کنید، باید به این موارد توجه داشته باشید:

  • قدرت بالای سایت در پردازش تراکنش های مالی 
  • دقت بالا در محاسبات مالی و فرآیندهای واریز و برداشت 
  • رهگیری سفارشات با استفاده از ماژول های تشخیص خطا

راه اندازی صرافی ارز دیجیتال

یکی دیگر از مواردی که در راه اندازی صرافی ارز دیجیتال باید مد نظر قرار گیرد بخش ارتباط با کاربران است. توصیه می شود در زمان طراحی سایت صرافی چت آنلاین در سایت فعال شود و کسب و کار اپراتوری را برای پاسخگویی استخدام کند. همچنین، باید راههای ارتباطی بر روی سایت قوی باشند و بتوانند به کسب اعتماد کاربر کمک کنند.

نمونه کار طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

قبل از اینکه کار طراحی سایت اکسچنج  را به یک شرکت و یا تیم طراحی سایت بسپارید، ابتدا نمونه کار طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال را مشاهده کنید. بررسی نمونه کارها به شما کمک می کند به دانش و تخصص آن تیم پی ببرید.

هزینه طراحی سایت ارز دیجیتال

تا بدینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد طراحی سایت صرافی در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید طراحی سایت به افزایش درآمد کمک می کند و اعتبار صرافی را در میان مشتریان افزایش می دهد. اگر سوالاتی در مورد هزینه طراحی سایت ارز دیجیتال دارید، می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

نوشتن یک نظر

در صورت موافقت ip شما در سیستم ذخیره خواهد شد
افزودن نظر
145 بازدید