02188886450

درباره ما

ما از سال 1997 فعالیت خود را در زمینه هاستینگ و طراحی سایت آغاز کرده ایم. این مجموعه که در زمینه طراحی سایت به یکی از قطب های طراحی سایت در کشور تبدیل شده استبر آن است تا با روشی نوین خدمات رسانی در زمینه هاستینگ را پیش ببرد.

این را میدانیم یک هاستینگ خوب فقط 50 درصد نیاز یک طراح را رفع میکند و اگر 50 درصد راه که یک کدنویسی بدون نقص است وجود نداشته باشد به عبارتی شما در این راه نیمه موفق هستید. حالا فرض کنید استخوان بندی یک شرکت هاستینگ از نیروهای فنی مسلط و متخصص کدنویسی در زبان های متداول فعالیت شما باشد چه خواهد شد آن موقع شما پشتوانه ای تحت عنوان هاستینگ و پشتیبان خوب دارید که مانند یک تیم نرم افزاری حلال مشکلات ریز و درشت شما در هاستینگ است

  • پشتیبانی تخصصی که نهایتا شما را در رفع خطاهای کدنویسی بی نیاز می کند
  • پشتیبان گیری مشخص که شما را در نگهداری اطلاعاتتان بیمه می کند
  • خدمات انتقال و جابجایی که استرس انتقال و خطاهای احتمالی سایت شما را به صفر می رساند
  • خدمات با کیفیت که نهایتا شما را در ارایه بهترین خدمات به کاربران یاری می کند

این ها اهداف ماست که خط مشی ما برای تبدیل شدن کشور به یکی از قطب های هاستینگ دنیاست... دوردست ولی دست یافتنی

مقایسه ایران سایت و گوگلمقایسه ایران سایت و گوگل

کیفیت و رضایت مشتریان از ایران سایت


ایران سایت قدیمی ترین و بزرگترین مجموعه طراحی وب سایت حرفه ای در تهران و ایران با تیمی کاملا متخصص و حرفه ای در زمینه های طراحی و ساخت سایت با تعرفه ها و زمینه های متنوع مثل طراحی وب سایت شرکتی،طراحی وب سایت شخصی،طراحی سایت عکاسی،طراحی سایت علمی،طراحی سایت صرافی،ساخت سایت های پرتال و طراحی سایت تبلیغاتی و دارای بیش از 500 نمونه کار با قیمت مناسب در طراحی و داشتن پلن های پایه تا حرفه ای ایران سایت را به برترین گروه تبدیل نموده است. مشاوره رایگان برای طراحی سایت حرفه ای در تهران با امکانات یک سایت استاندارد با قیمت مناسب همراه با خدمات بهینه سازی و سئو که سایت و کسب و کار شما را در صفحه اول گوگل با کلمات پیشنهادی شما نمایان میکند تخصص ایران سایت می باشد. گروه طراحی سایت ایران سایت افتخار میکند که طراح و پشتیبان سایت اتحادیه فناوران و خانواده بزرگ طراحان وب تهران می باشد ، ما همواره تلاش میکنیم برای ایرانی بهتر و برتر .

صاحب امتیاز حقیقی : میلاد اسداللهی

اتحادیه صنف فناواران رایانه
بانک ملت