02188886450

طراحی سایت هتل

صنایع هتل و گردشگری همواره در طول تاریخ مورد توجه بوده اند و باید با علم و تکنولوژی های روز دنیا همراستا شوند. زیرا مشتریان این صنایع بسیار گسترده هستند و هرگز نمی تواند به یک فرمول و یا راهکار کلی برای جذب مشتری اکتفا کرد. امروزه، بهترین روش برای جذب مشتری طراحی وب سایت هتل است. زیرا موتور گوگل اعلام کرده است روزانه میلیاردها جستجو در فضای اینترنت انجام می شود و اگر هتل ها و صنایع وابسته هوشمندانه در این فضا حضور داشته باشند می توانند تعداد مشتریان خود را به میزان چشمگیری افزایش دهند.

طراحی وب سایت رزرو هتل

یکی از سوالاتی که همواره در زمان طراحی وب سایت رزرو هتل پرسیده می شود در این باره است چرا باید برای طراحی سایت اقدام کنیم! اولین پاسخی که می توان به این سوال داد در این مورد است که برای خرید بلیط ویا رزرو هتل نیازی به مراجعه حضوری به آژانس های هواپیمایی و گردشگری نیست. به طور مثال، تصور کنید شما در شیراز زندگی می کنید و در جستجوهای خود سایت هتلی را پیدا می کنید که با خواسته های شما همخوانی دارد. 
در نتیجه، به راحتی از طریق سایت کارهای رزرواسیون را انجام می دهید و حتی ممکن است هرگز به این موضوع توجه نکنید آیا این سایت در شیراز است و یا در شهر دیگری است! بنابراین، طراحی وب سایت هتل در مرحله اول باعث می شود که تعداد مشتریان شما به میزان چشمگیری افزایش پیدا کند و این چیزی است که تمامی کسب و کارهای فعال در این حوزه به دنبال آن هستند.

طراحی سایت هتل

طراحی سایت رزرواسیون هتل

یکی دیگر از مواردی که باعث می شود کسب و کارها برای طراحی سایت رزرواسیون هتل اقدام کنند ثبت برند در ذهن مشتریان است. اگر به گذشته نگاهی کنید متوجه می شوید کسب و کارهای زیادی وجود داشتند که مشتریانشان تنها به این دلیل که آنها برند معتبری بودند به آنجا مراجعه می کردند. بهتر است بدانید امروزه برندینگ به یک مسئله بسیار حیاتی در رشد کسب و کارها تبدیل شده است و تنها کسب و کارهایی می توانند در میدان رقابت دوام بیاورند که به موضوع برندینگ توجه داشته باشند. 
طراحی وب سایت هتل اولین و مهمترین قدم برای برندینگ است. زیرا اگر سایت به درستی سئو شود، مورد توجه کاربران زیادی قرار می گیرد و حتی اگر کاربران برای خرید بلیط ویا رزرو هتل از روی سایت اقدام نکنند، با نام برند و خدمات آن آشنا می شوند. این امر در بلند مدت می تواند باعث جهش های موفقیت آمیز زیادی شود.

اهمیت طراحی سایت هتل

در بالا به دو نمونه از مواردی که در طراحی وب سایت هتل مهم هستند اشاره کردیم. اما اکنون می خواهیم اهمیت طراحی سایت هتل را از منظر دیگری نیز مورد توجه قرار دهیم. نگاهی به آمار سایت ها و تعامل کاربران با کسب و کارها نشان میدهید هیچ چیز مانند طراحی سایت هتل نمی تواند به جلب اعتماد کاربران کمک کند. معمولا، کاربران به سایت هایی که خودشان در طی جستجو هایشان پیدا می کنند اعتماد بیشتری از سایت هایی دارند که با تبلیغات وارد آنها می شوند.

 این امر نشان می دهد اگر طراحی وب سایت هتل به درستی صورت گیرد و کاربران بتوانند در طی جستجوهای خود به آن سایت برسند، بی شک اعتماد زیادی به آن خواهند داشت. همچنین؛ خریدارانی که به صورت حضوری به آژانس های هواپیمایی مراجعه می کنند زمانی که متوجه می شوند این آژانس ها سایت دارند، حس بهتری دارند و به آنها اعتماد می کنند. 

طراحی وب سایت هتل

طراحی سایت هتل اختصاصی 

طراحی سایت هتل اختصاصی از جمله مواردی است که توصیه می شود تمامی کسب و کارهای فعال در این حوزه به آن توجه داشته باشند. سایت های اختصاصی دارای ویژگی هایی هستند که هرگز نمی توان به راحتی آنها را نادیده گرفت. در ادامه به مزایای طراحی سایت هتل اختصاصی می پردازیم. 

قالب ویژه

اولین و مهمترین دستاوردی که با طراحی سایت هتل اختصاصی بدست می آید طراحی قالب ویژه است. همانطور که میدانید امروزه هزاران قالب رایگان در اینترنت وجود دارد. اگر شما از قالب های رایگان در طراحی سایت استفاده کنید، هرگز نمی توانید آنچه را که در ذهن دارید در سایت بازنمایی کنید. اما در طراحی سایت اختصاصی از قالب های ویژه و کدنویسی شده استفاده می شود. این قالب ها با توجه به ماهیت کسب و کار طراحی می شوند و همین امر باعث می شود زمانی که کاربران وارد سایت میشوند احساس بهتری داشته باشند.

امنیت بالا

یکی از مواردی که در طراحی وب سایت هتل باید به آن توجه شود امنیت سایت است. همانطور که میدانید کاربرانی که وارد سایت های گردشگری می شوند و اقدام به خرید بلیط ویا رزرو بلیط می نمایند اطلاعات زیادی را در فضای سایت رد و بدل می کنند. اگر سایت امن نباشد و این اطلاعات هک شود، کاربران اعتماد خود را برای همیشه به آن سایت از دست می دهند و همین امر می تواند مشکلات و چالش های زیادی را برای سایت های هتل و گردشگری به وجود بیاید. امنیت سایت های اختصاصی بسیار بالاست و کاربران می توانند با خیال راحت اطلاعات خود را به اشتراک بگذارند.

طراحی سایت هتل با وردپرس

سرعت بالا

مطالعات نشان میدهند کاربران سایت هایی را که بیش از سه ثانیه طول می کشد تا لود شوند ترک می کنند. در نتیجه، اگر این مسئله در طراحی سایت مد نظر قرار نگیرد، به زودی حجم زیادی از ترافیک سایت از دست می رود و همین امر زمینه ساز بروز مشکلات زیادی می شود. در سایت های اختصاصی سایت ها سرعت بسیار بالایی دارند و به سرعت و در کسری از ثانیه لود می شوند.

طراحی سایت هتل با وردپرس

وردپرس پلتفرم محبوبی برای مدیریت محتواست که با استفاده از زبان PHP نوشته شده است. قابلیت های وردپرس بسیار زیاد است و همین امر باعث شده است بسیاری از سایت های بزرگ دنیا با استفاده از وردپرس راه اندازی شوند. طراحی سایت هتل با وردپرس می تواند مزیت های زیادی داشته باشد که به شرح زیر هستند:

  • زمان کوتاه در راه اندازی: سایت های وردپرسی به سرعت راه اندازی می شوند. 
  • قابلیت نصب افزونه: افزونه های متعددی را برای بهبود شرایط سایت وردپرس می توان بر روی آن نصب کرد. 
  • سئو بیس: سایت های وردپرسی سئو بیس هستند و به سرعت مورد توجه ربات های موتور گوگل قرار می گیرند.

نمونه سایت هتل

اکنون ممکن است تصمیم بگیرید هر چه زودتر برای طراحی سایت هتل اقدام کنید. برای این کار بهتر است ابتدا چند نمونه سایت هتل نگاه کنید و تمامی ویژگی های آنها را مورد بررسی قرار دهید. همچنین، می توانید به سایت های گردشگری و هتلی برجسته و مشهور سر بزنید. این کار باعث می شود تا شناخت کاملی به این کار پیدا کنید. پس از آن بهتر است اهداف خود را از طراحی سایت مشخص نمایید و در پایان کار خود را به تیم طراحی سایت متخصص بسپارید.

تعرفه طراحی سایت هتل

یکی از سوالات پرتکراری که در روند طراحی سایت پرسیده می شود در مورد تعرفه طراحی سایت هتل است. بهتر است بدانید فاکتورهای زیادی بر تعرفه طراحی سایت اثر می گذارند. به طور کلی، سایت های اختصاصی به دلیل ویژگی هایی که دارند قیمت بالاتری در مقایسه با سایت های معمولی دارند.

هزینه طراحی سایت هتل

برای استعلام هزینه طراحی سایت هتل و دریافت مشاوره تخصصی طراحی سایت می توانید با تیم ایران سایت در تماس باشید.

نوشتن یک نظر

در صورت موافقت ip شما در سیستم ذخیره خواهد شد
افزودن نظر
167 بازدید