02188886450

طراحی سایت کاریابی

یافتن کار بر اساس تخصص یکی از مواردی است که این روزها مورد توجه قرار گرفته است. با توجه به این موضوع که این روزها افراد به دانشگاه می روند تا رشته هایی که تحصیل می کنند به تخصص دست پیدا کنند، یافتن کار به یکی از موضوعات مهم تبدیل شده است. در گذشته، افراد برای یافتن کار به دفاتر کاریابی مراجعه می کردند، اما امروزه با دسترسی همگان به اینترنت دفاتر کاریابی نیز وارد دنیای اینترنت شده اند و متقاضیان به راحتی می توانند با ثبت رزومه خود کارهای مورد علاقه شان را پیدا کنند. طراحی سایت کاریابی یکی از مواردی است که باید با توجه به موارد متعدد صورت گیرد تا به موفقیت این کسب و کارها کمک کند.

امکانات طراحی سایت کاریابی

برای انیکه ساخت سایت کاریابی با موفقیت رو به رو شود اولین و مهمترین مسئله ای که مد نظر قرار می گیرد امکانات طراحی سایت کاریابی است. در واقع، کاربرانی که وارد این سایت می شوند باید بتوانند با سایت تعامل داشته باشند، در غیر اینصورت سایت را ترک می کنند و به سراغ سایت های دیگر می روند. 

پنل مخصوص کارفرما و پنل مخصوص کارجو

یکی از مواردی که در طراحی سایت کاریابی باید مد نظر باشد ایجاد پنل مخصوص کارفرما و پنل مخصوص کارجو است. همانطور که می دانید کارجویان برای اینکه به دنبال کار با توجه به علاقه مندی خود بگردند باید وارد پنل مخصوص شوند و اطلاعات خود را وارد کنند. از طرف دیگر کارفرمایان نیز باید دارای پنلی باشند تا بتوانند آگهی های استخدام خود را در آنجا انتشار دهند. در این صورت، ربات هوشمند سایت می توانید با بررسی روزمه افراد کارهای مرتبط را به کارجویان معرفی کند و رزومه های مرتبط را برای کارفرمایان ارسال نماید. در این صورت، هر دو طرف زودتر به اهداف خود دست پیدا می کنند. 

سیستم رزومه ساز

یکی دیگر از مواردی که باید در طراحی سایت کاریابی مورد نظر قرار گیرد وجود سیستم رزومه ساز در سایت است. از جمله مشکلات عمده کسانی که می خواهند برای یافتن کار اقدام کنند در این باره است که این افراد نمی دانند چگونه رزومه بنویسند. این موضوع سبب می شود تا روزمه های آنها بسیار ابتدایی باشد و مورد توجه کارفرمایان قرار نگیرد. با وجود سیستم رزومه ساز این مشکل رفع می شود و سایت کاریابی شما به یک سایت معتبر تبدیل می شود.

طراحی سایت ساده

با توجه به این موضوع که هدف اصلی کسانی که به عنوان کارجو و یا کارفرما وارد سایت شما می شوند رسیدن به آن چیزی است که انتظار دارند طراحی سایت نباید خیلی پیچیده باشد. زیرا این امر باعث می شود که تعامل کاربران با سایت کاهش پیدا کند و این امر می تواند باعث افت ترافیک شود. در طراحی سایت کاریابی باید از قالب های ساده استفاده شود و رنگ ها به گونه ای استفاده شوند که در افراد و کاربران آرامش را به وجود بیاورند.

مزایای طراحی سایت کاریابی

طراحی سایت کاریابی مزایای بسیار زیادی را برای کارجویان و کارفرمایان دارد. در ادامه به معرفی مزایای طراحی سایت کاریابی می پردازیم. 

کمک به کاربران برای رسیدن به هدف

با توجه به این موضوع که در طراحی سایت کاریابی کارجویان و کارفرمایان با توجه به تخصصی که دارند با افراد ارتباط برقرار می کنند، این امر سبب می شود تا افراد هر چه زودتر به هدف خود نزدیک شوند و دیگر نیازی نیست روزهای زیادی به مراکز مختلف بروند تا بتوانند کار پیدا کنند. تقریبا تمامی کسانی که از طریق این سایت ها کار مورد نظر خود را پیدا می کنند و یا کارفرمایانی که کارمند مورد نظر خود را پیدا می کنند رضایت بسیار زیادی دارند و به این موضوع اشاره می کنند که توانسته اند به هدف خود برسند.

صرفه جویی در زمان و هزینه

یکی دیگر از مواردی که در طراحی سایت کاریابی اهمیت بسیار زیادی دارد صرفه جویی در زمان و هزینه است. به طور مثال تصور کنید شما مهندس کامپیوتر هستید و در شرکت های معتبر زیادی کار کرده اید. با ثبت رزومه در این سایت ها می توانید شرکت هایی را پیدا کنید که واقعا به تخصص شما نیاز دارند. پس از آن می توانید با آن شرکت ها تلفنی صحبت کنید و در صورتی که متوجه شدید شرایط آن شرکت با شما همخوانی دارد قرار  مصاحبه حضوری را بگذارید. در نتیجه، در وقت و هزینه صرفه جویی می شود. 

اهمیت طراحی سایت کاریابی

اهمیت طراحی سایت کاریابی بسیار زیاد است و می تواند سبب شود تا کسب و کارهایی که در این زمینه فعال هستند به جهش بسیار زیادی در کار خود دست پیدا کنند. اولا، امروزه افراد برای یافتن کار به فضای اینترنت اعتماد دارند و همین امر سبب می شود تا مشتریان این کسب و کارها افزایش پیدا کند. مسئله دیگر این است که با طراحی سایت کاریابی برند شما به یک برند معتبر و قابل اعتماد تبدیل می شود.

تعرفه طراحی سایت استخدام

تا بدینجا تلاش کردیم اطلاعات زیادی را در مورد طراحی سایت کاریابی در اختیار شما قرار دهیم. اگر می خواهید طراحی سایت با موفقیت رو به رو شود باید به موارد متعددی از جمله قالب سایت، ایجاد پرتابل کارفرما و کارجو و سیستم رزومه ساز توجه داشته باشید. بسیاری از افراد در مورد تعرفه طراحی سایت استخدام سوال می پرسند. باید بدانید عوامل مختلفی بر روی تعرفه طراحی سایت استخدام اثر می گذارند.

قیمت طراحی سایت کاریابی

اگر به دنبال استعلام قیمت طراحی سایت کاریابی هستید، می توانید با کارشناسان ما در ایران سایت در تماس باشید.

نوشتن یک نظر

در صورت موافقت ip شما در سیستم ذخیره خواهد شد
افزودن نظر
58 بازدید