طراحی سایت شرکت پارس ماشین

شركت صنعتی ماشين سازي پارس در سال 1343 با سرمايه گذاری اوليه که حدود يك ميليون ريال بوده است توسط قسمت خصوصي كشور سوئيس تاسيس شد و فعاليت و کار خود را با نام ژ. د. اف (G. D. F) براي توليد کالا ها و محصولات صنعتي خود در ايران شروع به کار کرد. اين شركت صنعتی پارس ماشین با انجام فعالیت های مناسب خود در دهه اول کار و فعاليت خود توانسته است جايگاه بسیار مهمی در صنعت كشور بدست بیاورد و هم چنین در سال 1353 با مشاركت شركتهاي بزرگی از جمله صنايع فلزي ايران و شرکت ماشين سازي اراك به شركت ماشين سازي پارس تحت شماره 20641 در اداره كل ثبت شركتها تغيير پیدا کرد . هم اکنون اين گونه شركت ها نیز سهامي خاص بوده و تمامي سهام های آن متعلق به سازمان تامین اجتماعی و تحت نظر شرکت سرمایه گذاری نفت ، گاز و پتروشیمی تأمین (تاپیکو) نیز مي باشد . زمينه ی فعاليت و محصولات و کالا های این شركت شامل : طراحي کالا ، تامین مواد مورد نیاز ، ساخت و نصب انواع مخازن تحت فشار قوی ، مخازن ذخیره سازی با سقف ثابت و معلق ، برج های تقطیر ،  سازه هاي فلزي سبک و سنگین مربوط به آن ، دکل های مخابراتی و دیگر تجهیزات مربوط به صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی نیز می باشد.
در طراحی وب سایت شرکت صنعتی پارس ماشین سعی بر آن شده است که تمامی موارد لازم را در این رابطه به طور کامل و واضح شرح داده است تا کسانی که به سایت مراجعه می کنند ابهامات و سوالات خود را در این زمینه برطرف نمایند. این طراحی وب سایت برای این کمپانی صنعتی باعث پیشرفت چشم گیری در فعالیت و کار آنها شده است که خود این مساله برای همکاری با دیگر کمپانی های بزرگ یک موفقیت بسیار بزرگی محسوب می شود.

شرکت پارس ماشین در زمینه ماشین های بلوک زن، میکسر، دامپر، بتونیر، بچینگ و ... فعالیت دارد. پس از رایزنی های انجام شده قرار بر این شد تا سایت شرکت پارس ماشین بصورت کاملا رسپانسیو (همانند تمام کارهای انجام شده در ایران سایت) انجام شده و همچنین در کلمات کلیدی بلوک زن، میکسر بلوک زن، دامپر، بتونیر و بچینگ در بلند مدت سئوشده و در صفحه اول گوگل ظاهر شوند. نتیجه این سئو در چندماه آینده در قسمت سئوی ایران سایت منتشر خواهد شد. این سایت تحت گارانتی خدمات سئوی شرکت طراحی و ب ایران سایت می باشد.

طراحی سایت شرکت پارس ماشین
Technologies