طراحی وب سایت سیستم ثبت نام آموزشگاه زبان شکوه ایران

شرکت شکوه ایران بنیان گذار آموزش زبان انگلیسی در کشور ایران می باشد که دارای 400 شعبه رسمی در سرتاسر کشور ایران می باشد. این شرکت برای معرفی بهتر خود در سراسر ایران اقدام به طراحی سایت کرده است. در این سایت امکاناتی تعبیه شده است تا مشتریان بتوانند با خیالی آسوده وارد سایت شده و در سیستم ثبت نام آموزشگاه زبان شکوه ایران که در سایت آن طراحی شده است ثبت نام کرده و از تاریخ دقیق شروع و خاتمه کلاس های این آموزشگاه مطلع شوند تا بتوانند کلاسی را در تاریخ مشخصی ثبت نام نمایند. سیستم ثبت نام آموزشگاه به صورت آنلاین می باشد. این سیستم آنلاین توسط شرکت طراحی ایران سایت طراحی شده است.
مراحل ثبت نام در سیستم ثبت نام آموزشگاه زبان شکوه ایران
ثبت نام باید طی دو مرحله صورت بگیرد: پیش ثبت نام و ثبت نام
متقاضیان برای شرکت در کلاس های آموزشگاه شکوه ایران باید در اولین مرحله توسط کارشناسان این آموزشگاه تعیین سطح شوند. برای انجام تعیین سطح باید در آزمونی که برای تعیین سطح در آموزشگاه طراحی شده است شرکت کرده و با توجه به نتیجه ای که از آزمون کسب می کنند مشخص خواهد شد که دقیقا از چه سطحی باید شروع کنند. مشاورانی در آموزشگاه در نظر گرفته شده اند تا به متقاضیان شرکت کننده در کلاس ها مشاوره ی لازم را بدهند. بعد از مشاوره متقاضیان در سایت پیش ثبت نام کرده  و مبلغی را به عنوان پیش پرداخت باید به صورت اینترنتی بپردازند. زمانی که کلاس ها به حد نصاب رسید در سایت سیستم ثبت نام آموزشگاه زبان شکوه ایران اعلام خواهد شد تا متقاضیان بتوانند با مراجعه به سایت از زمان دقیق برگزاری کلاس ها مطلع شوند. با اعلام دقیق زمان برگزاری کلاس ها حالا متقاضی شرکت در هر کدام از کلاس های زبان این آموزشگاه باید مابقی شهریه کلاس موردنظر را بپردازند. البته شرایطی نیز برای کسانی که بخواهند هزینه را به صورت قسطی بپردازند نیز وجود خواهد داشت. متقاضیان محترم برای شرکت در کلاس های زبان آموزشگاه شکوه زبان ایران می توانند در هر کدام از 400 شعبه این آموزشگاه مراجعه کنند.

شرکت شکوه ایران اولین مجموعه ای است که آموزش زبان انگلیسی را در کشور بنیان نهاد. این مجموعه در حال حاضر دارای 400 شعبه در سرتاسر کشور می باشد. طراحی سایت شرکت شکوه ایران و همچنین پیاده سازی نرم افزار آموزشگاه های شکوه توسط گروه طراحی وب سایت ایران سایت انجام شده است.

طراحی وب سایت سیستم ثبت نام آموزشگاه زبان شکوه ایران
COLOR PALLETE
50% 20% 10% 10% 10%
#ffffff
#ff0000
#00ddfe
#3a4459
#777c85
FONTS STYLE
Dana

A . B . C . D . E . F . G . H . I . J . K . L . M . N . O . P . Q . R . S . T . U . V . W . X . Y . Z.

الف · ب · پ · ت · ث · ج · چ . ‌ح · خ · د · ذ · ر · ز . ‌ژ · س . ‌ش · ص · ض · ط · ظ · ع · غ · ف · ق · ک · گ · ل · م · ن · و · ه · ی

Technologies