طراحی وب سایت مجله اینترنتی MMPJOURNAL

با توجه به اینکه قابلیت استفاده از اینترنت طیف وسیعی از نیاز ها و مسائل را در بر گرفته ،قدرت آن در زمینه ی اطلاع رسانی بسیار بالا بوده و همیشه نیز بیشترین مخاطبان در فضای مجازی را کاربرانی تشکیل می دهند که در جستجوی خبرنامه ها هستند. از این رو اگر سامان دهی و مدیریت درستی در این زمینه داشت می توان از طریق وب یکی از پر بیننده ترین و حتی کسب درآمد های کلانی حاصل نمود. طراحی وب سایت مجله اینترنتی در عصر ارتباطات و اطلاعات ایده ای مناسب برای گردآوری و طبقه بندی دسته های خبری که در گروه های ورزشی ،علمی ،سیاسی و ... می باشد . 
مزایای طراحی وب سایت مجله اینترنتی
طراحی وب سایت مجله اینترنتی علاوه بر کاهش ترافیک از قطع هزاران درخت در جهت تهیه کاغذ جلوگیری کرده و در داشتن محیط زیستی سالم بسیار نقش گذار بوده ، طراحی سایت مجله اینترنتی غالبا در زمینه خبری فعالیت داشته ولی موضوعی که اهمیت داشته این بودهکه در این دو دهه در کشور ما خبرها بیشتر در زمینه مسائل داخلی و رویداد های جامعه بوده ؛در حالی که می توان با خلاقیتی که در مدیریت طراحی وب سایت مجله اینترنتی داشت . این پایگاه اطلاع رسانی را به یک منبع ژورنال بزرگ و در سطح جهانی تبدیل کرد ، با لینک گرفتن و همکاری با موسسات علمی بزرگ در دنیا از خبر های علمی روز دنیا مطلع شد ، با طراحی وب سایت مجله اینترنتی می توان از سمینار ها و کنفرانس ها در هر زمینه ای ارتباط مستقیم و آنلاین داشت ، علاوه بر آگاهی داشتن از رویدادهای مهم داخلی که آن را در گروه های جداگانه دسته بندی نمود می توان مشاهده و مطلع شد ، می توان از مسائل و اتفاقات روز دنیا با جزئیات مطلع شد ، می توان رفته رفنه با گسترش دادن حوزه خبری و اطلاعاتی خود در زمینه تجارت و بازاریابی که جزء مشاغل سودآور عصر جدید بوده فعالیت داشت .
 

مجله اینترنتی ام پی پی یکی از ژورنال های مهم وابسته به انستیتو پاستور ایران است. این ژورنال که به زبان انگلیسی می باشد توسط تیم طراحی سایت و محتوای ایران سایت انجام شده است.

طراحی وب سایت مجله اینترنتی MMPJOURNAL
Technologies