طراحی وب سایت محله جوادیه شهرداری منطقه 16 تهران

محله جوادیه در تهران به عنوان یکی از محله های منطقه 16 شهرداری تهران می باشد. جالب است بدانید که محله جوادیه به عنوان یکی از شرکت کنندگان در جشنواره شکوفای شهرداری استان تهران می باشد. شهرداری محله جوادیه تصمیم گرفت تا سایتی را برای این محله طراحی کند و امکاناتی را در آن قرار بدهد. این امکانات برای تامین بیشتر رفاه حال مردم همان محل در نظر گرفته شد. سایت طراحی شده در محله جوادیه باعث شد تا مردم در آن محل با خیالی آسوده بتوانند به سایت مراجعه کرده و هر اطلاعاتی اعم ساخت و ساز در این محل برای ایجاد پارک ، کتابخانه همین طور تعمیر و بازسازی خیابان ها و کوچه های محله جوادیه در سایت محله جوادیه ثبت خواهد شد. حتی ساکنین محله جوادیه با ورود به سایت طراحی شده محله جوادیه می توانند تمامی اطلاعات درون آن را مطالعه کرده و اطلاعات خود را در مورد هر تغییری د محله جوادیه به روز نمایند. شهرداری محله جوادیه توانسته با جذب چند نیروی متخصص در زمینه پشتیبانی سایت ، سایت طراحی شده این محله را که توسط تیم طراحی سایت ایران سایت طراحی شده است را همیشه و در همه حال به روز نگه دارد. در سایت امکانات زیادی وجود دارد. حتی آدرس دقیق شهرداری محله جوادیه در قسمت تماس با ما درج شده است. ساکنین محترم می توانند از قسمت تماس با ما از آخرین آدرس شهرداری محله جوادیه مطلع شوند. امکانی در اختیار مردم قرار داده شده است تا بتوانند در قسمت ارسال نظرات هر نوع پیشنهاد و انتقادات خود را خیلی صریح و واضح مطرح کرده و به صورت آنلاین آن پیام را ارسال نمایند. نظرات ارسال شده جهت ارتقای هر چه بیشتر و بهتر محله جوادیه مورد استفاده قرار خواهد گرفت. شهرداری محله جوادیه نیز در تلاش برای ارتقای هر چه بیشتر و بهتر خدمات خود برای ارائه به اهالی محله جوادیه خواهد بود.

طراحی سایت و همچنین رفع نواقص محتوایی و اتمام المان های مربوط به جشنواره از جمله مواردی بود که توسط تیم طراحی سایت ایران سایت انجام و تحویل کارفرما گردید.
در نهایت این سایت در سالی که به بار نشست توانست برنده جشنواره شکوفا با بیشترین امتیاز در میان تمامی محله های تهران شود.
 

جوادیه یکی از محله های منطقه 16 شهرداری تهران است. این محله یکی از شرکت کنندگان جشنواره شکوفای شهرداری تهران می باشد. طراحی سایت و همچنین رفع نواقص محتوایی و اتمام المان های مربوط به جشنواره از جمله مواردی بود که توسط تیم طراحی سایت ایران سایت انجام و تحویل کارفرما گردید.

طراحی وب سایت محله جوادیه شهرداری منطقه 16 تهران
Technologies