02188886450
برآورد هزینه خدمات عکاسی تبلیغاتی
ثبت درخواست

عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی را جزء مهم ترین شاخه های عکاسی به حساب می آورند که شما می توانید برای انواع پوستر و مجله و بیلبورد از آن استفاده کنید. صددرصد هدف اصلی برای این نوع عکاسی ترغیب و تشویق مخاطب برای خرید محصول مورد نظر است.
هنگامی که شما بتوانید هر نوع کالایی را به بهترین شکل ممکن به نمایش بگذارید، مشتری ترغیب می‌شود تا در مورد جزئیات محصول اطلاعات بیشتری را به دست آورد و این چنین، شما می توانید در حوزه تبلیغات انواع گوناگون محصولات را با قیمت های متفاوت به فروش برسانید. عمدتا عکس های تبلیغاتی را بدون هیچ گونه پیش زمینه خاص می توانید مشاهده کنید که با یک ترکیب بندی عالی در فضا مورد توجه قرار می گیرد و بدین ترتیب است که نکات و استراتژی های خاصی برای این نوع عکاسی به چشم می آید. عکاس اگر حرفه ای باشد جذابیت عکس به خوبی احساس می شود.

بهترین عکس های تبلیغاتی 

عکس تبلیغاتی 

عکاسی تبلیغاتی جزء عکس های با کیفیتی است که شما با وضوح تصویر بسیار بالا می توانید از این عکس ها استفاده کنید. عمدتا برای عکاسی تبلیغاتی از لنز های بسیار پیشرفته استفاده  می‌کنند تا با نور مناسب و بررسی دیگر نکاتی که برای عکاسی لازم است به توان به بهترین شکل ممکن جذابیت تصویر را به نمایش گذاشت.
 با پیشرفت تکنولوژی امروزه بسیاری از عکاسان بیشترین درآمد خود را در حوزه تبلیغات به دست می آورند، چنانچه شما از عکاسان ماهر و با تجربه و متبحر استفاده کنید، به راحتی می توانید به فروش محصولات خود با چند عکس تبلیغاتی عالی بپردازید که در این  میان، عکاس حرفه‌ ای به خوبی می داند که با چه نوع ترکیب بندی می تواند از اشکال و الگوهای متفاوت به بهترین شکل ممکن برای جذاب تر نشان دادن عکس تبلیغاتی خود استفاده کند.متاسفانه هنوز برخی با قدرت واقعی عکاسی خصوصا در حوزه تبلیغات آشنا نشده اند.

عکس های تبلیغاتی

عکس هایی که به صورت تبلیغاتی گرفته می‌شوند باید عمق میدان مناسبی داشته باشند؛ چرا که یکی از مهم ترین نکات در عکاسی تبلیغاتی بدون هیچ اغراقی توجه به عمق میدان آن ها است. این چنین شما می‌توانید جذابیت فوق العاده تری را از عکس خود مشاهده کنید و اگر بتوانید از سایه های مختلف به صورت صحیح و مناسب غافل نشوید عکس تبلیغاتی شما صددرصد می تواند ویژگی خاص خود را حفظ کند؛ چرا که سایه در برخی از مواقع به عنوان یکی از ابزارهای فوق العاده ترکیب بندی به حساب می آید و چنان چه عکاس هدف اصلی را بشناسد می تواند با استفاده از سایه در عکاسی تبلیغاتی حرف های بیشتری برای گفتن داشته باشد و عکس های فوق العاده تری را برای تبلیغات پر بازده تر شکار کند و همیشه تنها تبحر و مهارت عکاس است که باعث کیفیت و استاندارد اصلی عکس های تبلیغاتی می گردد.  

بهترین عکس های تبلیغاتی 

بهترین عکس های تبلیغاتی صددرصد عکس هایی هستند که شما می توانید تمامی عناصر را به راحتی در عکس مورد نظر با جزئیات کامل مشاهده کنید و این چنین، هدف اصلی عکاسی به راحتی احساس می ‌شود و شما در بهترین عکس ها که به صورت تبلیغاتی گرفته می شوند می توانید به واسطه قاب ‌بندی، نور مناسب و استفاده از رنگ های هنرمندانه یک روایت خاص را برای عکس در نظر بگیرید که اصولا سبک متفاوتی که در عکاسی تبلیغاتی وجود دارد باعث می شود تا بیننده بتواند جزئیات و هدف اصلی عکس را به خوبی مشاهده کند. امروزه بهترین عکس های تبلیغاتی را می توان به راحتی با کمترین هزینه از یک تیم ماهر انتظار داشت. تنها باید عکاس به تکنیک ها و استراتژی های اصلی در عکاسی تبلیغاتی بی توجه نباشد. این گونه است که شما محصولات خود را با فروش بالا می توانید در نظر بگیرید.

ایده عکاسی تبلیغاتی 

ایده عکاسی تبلیغاتی 

بسیاری از عکاسان با ایده های متفاوت خود باعث شده اند که یک محصول فروش بی نظیری را به خود اختصاص دهد. به همین دلیل است که خلاقیت مهمترین عنصر برای ایده پردازی در عکاسی تبلیغاتی به شمار می آید که اگر افراد بتوانند خلاقانه عکس بگیرند، صددرصد جذابیت عکس چند برابر می شود و عمدتا در ایده های مربوط به عکاسی تبلیغاتی همه چیز باید به خوبی نشان داده شود؛ چرا که هر آن چه که مشاهده می شود به خوبی می تواند سخن بگوید.
بدین ترتیب است که خلاقانه ترین راهکار ها را در کنار فاکتورهایی با عناصر مختلف نباید در این نوع عکاسی از یاد برد. اصولا طبیعت و ترکیب آن با هنر باعث می‌ شود تا یک عکس تبلیغاتی زیبا به راحتی به وجود آید و بتواند با جلب توجه بالا حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد. سعی کنید خلاقیت را معیار اصلی عکس های تبلیغاتی در نظر بگیرید.

تعرفه عکاسی تبلیغاتی 1400 

هزینه و تعرفه عکس عکاس تبلیغاتی را شما باید به عوامل خاصی مرتبط بدانید. مانند مهارت عکاس که صددرصد می تواند هزینه خاصی را محاسبه کند. هم چنین مدت زمانی که برای عکاسی شما مورد توجه قرار گرفته است، نیز در قیمت و هزینه عکاسی تبلیغاتی تاثیر می گذارد.
 تمامی شات های ثبت شده در کنار تجهیزات مورد استفاده عکاسی، نیز از جمله مواردی به شمار می آیند که شما می توانید به راحتی برای عکس های تبلیغاتی در محاسبه قیمت آن مهم بدانید. تجهیزات البته مهم ترین عاملی معرفی می شوند که باعث می شوند کیفیت عکس شما بتواند اهمیت و کیفیت اصلی و لازم خود را به دست آورد. دوربین، لنز و... هر کدام از این موارد نباید به خاطر قیمت پایین تر با کیفیت های غیرقابل قبول مورد استفاده قرار دهید.اگر از یک سایت آنلاین معتبر استفاده کنید صددرصد قیمت و هزینه کمتری را برای شما شرح می دهند.

انواع عکاسی تبلیغاتی 

عکاسی را در حوزه تبلیغات شما می توانید:

  •  عکاسی مد
  •  عکاسی محصول 
  • عکاسی غذایی
  •  عکاسی معماری
  •  پرتره های محیطی 

تقسیم بندی کنید. هر کدام به شکلی تکنیک و استراتژی های متفاوت خود را مورد استفاده قرار می دهد. در دنیای تجارت هر کدام از این مدل های عکاسی تبلیغاتی حرف های زیادی برای گفتن دارند که عکاسی محصول بزرگ ترین شاخه در بین عکس های تبلیغاتی به حساب می آید. البته برای اهداف تجاری شما می تواند از عکاسی معماری نیز به نحو احسن استفاده کنید. برای هر کدام از این قالب بندی ها ما یک کادر و فریم خاص را معرفی می کنیم تا شتا قادر باشید، بافت عکس را با جزئیات کامل و هماهنگ با هدف به صورت کامل مشاهده کنید. چنانچه هر کدام از شاخه های گفته شده به صورت حرفه ای دنبال کنید، قطعا درآمد بالایی را می توانید در نظر بگیرید.  

تعرفه عکاسی تبلیغاتی 1400 

نکات عکاسی تبلیغاتی 

عکاس تبلیغاتی را شما باید به درستی به نمایش بگذارید و بهتر است نکات خاصی را در نظر بگیرید. پس زمینه در عکس های این چنینی تنها باید یک پس زمینه سفید شفاف باشد تا بتوان تصویر را به بهترین شکل ممکن در ذهن مخاطب ماندگار نمود. به هیچ عنوان نباید از پس زمینه های طرح دار برای این نوع عکاسی استفاده کنید.
هم چنین باید به تنوع در عکاسی توجه بسیار بالایی داشته باشید؛ چرا که انواع نما در زاویه های مختلف صددرصد می‌تواند به خریدار این اطمینان را بدهد که تصمیم درستی برای خرید محصول مورد نظر گرفته است که بدین ترتیب نباید از عکاسی ۳۶۰ درجه نیز در عکاسی تبلیغاتی غافل شوید و همیشه قبل از عکاسی باید گزینه تعادل رنگ سفید را تنظیم نمایید، که بتوانید نور موجود در صحنه را به خوبی مدیریت کنید و با استفاده از این روش عکس های تبلیغاتی خود را با کیفیت بالاتری مشاهده کنید.

عکس صنعتی

در عکاسی تبلیغاتی شما باید به نکات و استراتژی های خاصی توجه کنید. به همین ترتیب در این نوع عکاسی شما با در کنار هم قرار دادن عناصر زیادی به صورت به صرفه می توانید زیباترین عکس با کیفیت صنعتی را به نمایش بگذارید. معمولا در بین کسب و کارهای امروزه که افراد قصد دارند محصولات و خدمات خود را به خوبی نشان دهند، شما باید به اهمیت بالای عکاسی تبلیغاتی در این زمینه آگاه باشید و از آن به نحو احسن استفاده کنید.
انواع گوناگون عکاسی تبلیغاتی را با قیمت های متفاوت می توانید مورد کاربرد قرار دهید. تنها نمی توان عکس های تبلیغاتی را به یک حوزه خاص محدود کرد؛ چرا که تمامی کسب و کارها بدون شک به این عکاسی به شکل ویژه نیاز دارند. همچنین شما اگر به دنبال عکاسی ماهر و کاربلد هستید می توانید با مشاهده نمونه کارها به کیفیت، استاندارد، ظرافت و مهارت وی در عکاسی صنعتی پی ببرید.  

پس زمینه عکاسی تبلیغاتی 

همان طور که در این مقاله به آن اشاره شد، شما برای انتخاب پس زمینه عکاسی تبلیغاتی باید از انواع مختلف و متفاوت پس زمینه های سفید و البته شفاف استفاده کنید. دلیل این امر این است که شما قادر هستید سوژه را به صورت واضح به نمایش بگذارد. به هیچ وجه پس زمینه های طرح دار نمی تواند این چنین عملکرد و ساختار خود را نشان دهد؛ چرا که هر محصولی صددرصد نما خاصی دارد که شما باید به این موضوع توجه بسیار زیادی داشته باشید. با پس زمینه های طرح دار تنها حواس کاربر پرت می شود و به مراتب نمی تواند بر روی هدف اصلی محصول و ویژگی های آن توجه داشته باشد. متاسفانه برخی از افراد هنوز با این موضوعات و تکنیک ها در عکاسی تبلیغاتی آشنایی ندارند و نمی دانند چگونه و چه چیزی را باید برای جذاب تر نشان دادن تصویر مورد استفاده قرار دهند.

قیمت عکاسی تبلیغاتی

به صرفه ترین تعرفه عکاسی تبلیغاتی  را به راحتی در خدمات آنلاین جستجو کنید. بهتر است بدانید که خدمات آنلاین و متفاوت هر کدام می تواند به شکلی خاص انواع گوناگون عکس های تبلیغاتی را مانند عکاسی دکوراسیون و یا عکاس تبلیغاتی غذا را در کنار پوشاک و مد با تعرفه های متفاوتی معرفی نماید که در این میان، شما باید نوع عکس را مشخص کنید تا بتوانید از هزینه عکاسی تبلیغاتی به صورت منصفانه و به صرفه سادگی بهره مند شوید اما اگر از یک وب سایت آنلاین و اینترنتی معتبر در این زمینه استفاده کنید، صددرصد روال کار بسیار ساده تری را می توانید در نظر بگیرید و قیمت پایین تری را برای سفارش انواع عکس های تبلیغاتی برآورد کنید و همچنین در وب سایت آنلاین می توانید با رزومه و تجربه کاری عکاسان به خوبی آشنا شوید و انتخاب و البته تصمیم معقولانه تری داشته باشید.  

سخن پایانی
ما در این مقاله به تمامی نکات، تکنیک ها و استراتژی های اصلی در عکاسی تبلیغاتی اشاره کردیم. این چنین شما می توانید فروش قابل قبول و بالایی را برای محصولات خود در نظر بگیرید. اصولا اگر شما به تجهیزات و ظرافت کار عکاس توجه کنید،
و مهم تر از همه خلاقیت وی را به خوبی یک مهارت در نظر بگیرید، صددرصد  بازدهی قابل توجهی را می توانید در پایان برای انتخاب عکس های فوق العاده تبلیغاتی خود در نظر بگیرید و از آن به سود بالایی برسید. امروزه با تنوع بالا محصولات عکس های تبلیغاتی حرف های زیادی برای گفتن دارند.

امروزه تبلیغات به یکی از مهمترین مولفه های فروش برای همه کسب و کاری است. هرگونه کسب و کاری که شما داشته باشید برای آشنایی مردم و مشتریان به تبلیغات نیاز دارید؛ حتی زمانی که مشتریان با کالا و خدمات ما در ابتدا آشنا می‌شوند، برای تداوم این همراهی نیاز به تبلیغات بیش تری وجودارد. پس تبلیغات کاری است که از مجموعه کار کسب و کار ما جدا نمی‌شود. عکاسی تبلیغاتی یکی از بهترین راه ها برای ارائه محصولات شماست. تقریباً می‌توان گفت در بیش تر و یا حتی همه تبلیغاتی که انجام می‌شود، عکاسی تبلیغاتی وجود دارد و تاثیر بسیار زیادی بر روی تبلیغات ما می‌گذارد. 
 

عکاسی تبلیغاتی

از عکاسی در همه انواع تبلیغات مانند بیلبورد ها و مجلات روزنامه ها و غیره استفاده می شود. تاثیر آن بسیار زیاد بر روی ذهن مردم می باشد؛ به صورتی که از قدیم گفته اند : یک عکس از هزاران کلمه واضح تر است. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که زمانی که دارید مجله یا کتاب یا روزنامه می‌خوانید، عکسی را در آن می بینید و متوقف می شوید و به آن عکس نگاه می‌کنید. این جاست که ارزش وجود عکس در تبلیغات مشخص می‌شود. این نشان می‌ دهد حتی زمانی که شما خیلی مایل به خواندن یک مجله نباشید، با دیدن یک عکس، فوری به سمت آن می روید و دوست دارید آن را ببینید و متوجه محتویات درون آن شوید. این ها همه باعث شده که عکاسی تبلیغاتی از جایگاه خوبی بهره‌ مند  باشد.

عکاسی تبلیغاتی چیست؟

عکاسی تبلیغاتی به چه نوع عکاسی و عکس های گفته می‌شود؟ در عکاسی تبلیغاتی معمولاً از محصولاتی که شرکت های مختلف برای تبلیغ آن را سفارش می دهند، عکس های خاصی گرفته می‌شود. این نوع عکاسی نیز مانند دیگر عکاسی ها می باشد با این تفاوت که در این نوع عکاسی ویژگی های خاصی باید وجود داشته باشد.  در این سبک عکاسی از تجهیزات خاصی استفاده می شود. تجهیزاتی چون لنز ماکرو برای ثبت ریزترین جزئیات، هد فلش های حرفه ایی با سرعت بسیار بالا برای ثبت قطرات آب در صورت نیاز، پایه دوربین برای ثابت کردن دوربین در سات های سرعت بالا و استفاده از پس زمینه هایی مخصوص عکاسی تبلیغات و بسیار تجهیزات ریزو درشت مخصوص این کار که به تجربه در صورت نیاز به استفاده از این تجهیزات سوق پیدا خواهید کرد. 
 

عکاسی تبلیغاتی چیست؟

هدف این نوع عکاسی این است که محصول و نمونه ای که قرار است روی آن تبلیغات انجام گیرد، به بهترین شکل ممکن نشان دهند و ذهنیتی بسیار مناسب از این محصول برای مشتریان ایجاد کند؛ مشتریان با دیدن آن عکس احساس خوبی داشته باشند و تصمیم به خرید این محصول را بگیرند. برای انجام این کار دو ویژگی مهم ترکیب بندی و رنگ بندی را مد نظر قرار می‌دهند. هر چه این دو ویژگی را بهتر انجام دهند، کار نهایی آن ها به شکل بهتری انجام می‌گیرد. البته باید دقت داشته باشند که رنگ بندی و ترکیب بندی که می‌خواهند انجام دهند، متناسب با محصولی باشد که می‌خواهند تبلیغات آن را انجام دهند و بی‌ربط نباشد.

 

عکاسی مدرن

 

قیمت عکاسی و تجهیزات عکاسی

یکی از بحث ‌های مهم در عکاسی تبلیغاتی، بحث قیمت این عکس ها می باشد. همان طور که گفتیم برای جذب مشتری باید در حد توان، در بهترین کیفیت و رنگ بندی ممکن گرفته شوند. همان طور که می دانیم، هرچه کیفیت بیش تر باشد در نتیجه قیمت آن نیز بالاتر است. البته چند فاکتور مهم در بحث قیمت گذاری عکاسی تبلیغاتی تاثیر گذار است مواردی چون تجربه و دانش فنی عکاس، این موارد بحدی مهم است که برند های مطرح حاضر هستند هزینه های قابل توجهی برای عکاسی از محصولات خود بپردازند. مثلا برندهای مطرح پوشاک یا صنایع خودرو سازی سفارش عکاسی از محصولات خود را شرکت های بزرگ که شامل تیم حرفه ایی عکاسی هستند می دهند. اگر شما علاقه مند به یادگیری عکاسی تبلیغاتی هستید و قصد خرید تجهیزات عکاسی دارد باید بدانید که سطوح مختلفی برای تجهیرات مختلف عکاسی وجود دارد. به طور مثال پایه های دوربین انواع مختلفی دارند که ما با مقایسه تفاوت های آن ها می توانیم پایه ایی مناسب کار خودمان است را انتخاب کنیم برخی از پایه ها تاشو هستند که برای سبک های عکاسی در فضای آزاد به دلیل جابجایی زیاد مناسب هستند. پایه ایی که برای شروع کار مناسب است پایه ایی است که قیمت مناسبی داشته باشد و اگر امکان اتصال موبایل یا تبلت را داشته باشد هم می تواند گزینه خوبی برای ما باشد. 

 

قیمت عکاسی و تجهیزات عکاسی

آموزش عکاسی تبلیغاتی در خانه

حال که به ارزش عکاسی و به خصوص در عکاسی تبلیغاتی آشنا شدیم و اهمیت آن را دریافتیم، می توانیم به آموزش شما برای عکاسی در خانه بپردازیم. برای این که شما در خانه خود بتوانید تبلیغاتی را انجام دهید، در وهله اول به یک دوربین مناسب نیاز دارید. به این علت که امروزه هزینه تهیه دوربین های عکاسی بسیار بالا است، شما می توانید از دوربین موبایل خود استفاده کنید. امروزه موبایل ها از دوربین بسیار با کیفیتی برخوردار هستند و می‌توان با استفاده از آن ها عکس های خوبی را تهیه کرد. یک امکان خوب برای علاقه مندان به عکاسی تبلیغاتی وجود دارند که می توانند برای بالا بردن سطح تجربه و دانش خود در محیط خانه تمرین عکاسی تبلیغاتی را شروع کنند. برای این کار می توان در محیط کاری به اندازه سطح یک میز متوسط که در بیشتر خانه ها وجود دارد شروع به عکاسی تبلیغاتی کرد. برای این کار می توانید از کاغذ های رنگی برای پس زمینه و از وسائل کوچک موجود در خانه به عنوان سوژه عکاسی استفاده کنید. اگر شما بتوانید یک هد فلش برای تاباندن نور بروی سوژه تهیه کنید، عکس های بسیار متنوعی را می توانید به ثبت برسانید. نکته مهم بعدی که در عکاسی در خانه باید به آن توجه شود این است که هنگام گرفتن عکس نباید دست ما تکان بخورد و  بهتر است از سه پایه هایی برای این کار استفاده کنیم.  با این کار می توانیم نمونه کارهایی برای خودمان تهیه کنیم و با ارائه این نمونه عکس ها سفارشاتی بگیریم. کم کم شما می توانید با دریافت پروژه های عکاسی بیشتر درآمد های دریافتی را روی تجهیزات خود هزینه کنید و با همین روش روز به روز سطح کار خود را بالا ببرید.

آموزش عکاسی تبلیغاتی در خانه

 
نکته بسیار مهم که در عکاسی حتماً باید به آن توجه کنیم، تهیه نور مناسب برای گرفتن عکس ‌هایمان می باشد. نور می تواند عکس شما را بسیار زیبا یا حتی زشت نشان دهد. پس باید در تنظیم نور دقت کافی را داشته باشید. نور به طور مستقیم بر روی کیفیت کار تاثیرگذار می‌باشد و باید به آن دقت کنید. در بین استفاده کردن از نور طبیعی و نور مصنوعی نیز باید بگوییم که استفاده از هر کدام از آن ها در شرایط خاص خود می تواند گزینه بهتری باشد. استفاده از نور طبیعی که به معنای استفاده از نور خورشید می باشد و نور مصنوعی می‌تواند نور فلش گوشی و دوربین و یا هد فلش های قوی تر باشد که ما برای عکس گرفتن از آن ها استفاده می‌کنیم و بستگی به مکان عکاسی و فاکتورهای دیگر دارد که از کدام استفاده کنیم. هد فلش عکاسی با هماهنگ شدن با دوربین شما به شما اجازه می دهد تا در عکس های خود نور کافی با نرمی یا شدت مد نظر شما را فراهم کند. شما می توانید با جابجا کردن نور که این امکان در عکاسی با نور طیبیعی وجود ندارد را جهت های مختلف به سوژه بتابانید و خروجی های مختلفی از آن بگیرید.
 

نمونه عکاسی تبلیغاتی

همان طور که گفتیم، در عکاسی تبلیغاتی باید به کیفیت و وضوح عکس ها دقت کافی را داشته باشیم تا بتوانیم بهترین عکس ها را برای تبلیغات مورد نظر بگیریم. برای این کار نیاز به خلاقیت هایی دارد که برای محصولات متفاوت این خلاقیت ها باید به شکل گوناگونی انجام شود. زمانی که ما نمونه هایی از عکاسی تبلیغاتی را مشاهده کنیم، متوجه می‌شویم که برای هر محصول بهتر است چگونه به عکس برداری بپردازیم. در واقع ایده هایی که برای محصولات مختلف به هنگام عکاسی از آن ها استفاده شده است و توانسته موفق عمل کند را مشاهده کرده و از آن ها تقلید می‌کنیم. شما با ایده گرفتن از نمونه عکس هایی که مشاهده می کنید و کپی برداری از کارهای حرفه ایی کم کم پیشرفت کنید تا آنجایی که به کار خود مسلط شوید. وقتی به مهارت خوبی دست پیدا کردید می توانید 

 

نمونه عکاسی تبلیغاتی


جمع بندی 
امروزه برای کسب و کارهای مختلف و محصولات متفاوت از تبلیغات های گوناگون استفاده می شود. بزرگ ترین عاملی که در تبلیغات از آن استفاده می شود، استفاده از عکس ها و تصاویر مناسب می‌باشد و عکاسی تبلیغاتی در این زمینه رونق فراوانی گرفته است. به دلیل استفاده از تجهیزات فوق العاده مناسب و قوی، برای داشتن عکس های با کیفیت، قیمت عکس ها نسبتا بالا و متفاوت می باشد. اما زمانی که بتواند محصول ما را به خوبی به دید مشتریان برساند، این هزینه را جبران خواهد کرد. شما می توانید در خانه های خودتان با استفاده از دوربینی که دارید یا دوربین‌های موبایل خود، آموزش عکاسی تبلیغاتی را ببینید و عکس های با کیفیت برای تبلیغات بگیرید و بتوانید به یک کسب و کار مناسب برای خود دست یابید.

 

 

نوشتن یک نظر

در صورت موافقت ip شما در سیستم ذخیره خواهد شد
افزودن نظر
1894 بازدید