02188886450
طراحی سایت آزمایشگاه لیستر

طراحی سایت آزمایشگاه لیستر

همه ی ما در طول زندگی بارها به دکتر رفته ایم که یک بار هم که شده دکتر برای مراجعین خود انجام آزمایش نوشته باشد و روندی که بیمار برای این پروسه باید طی کند زمان بر و پر هزینه بوده چرا که نسخه پزشک مستلزم به مشاهده آزمایش بوده و این برای اکثر بیمارانی از نظر رفت و آمد و تا ملاقات بعدی با دکتر مربوطه زمان زیادی را از مراجعین می گیرد که در این صورت طراحی سایت آزمایشگاه یکی از مناسب ترین بستر های بوده که افراد می توانند به آن مراجعه کنند و آزمایش خود را به متخصصین مورد نظر معرفی کند و از کارای بالای برای پزشکان و مراجعین فراهم می کند .از این طریق خیلی از هزینه های که ناشی از ارائه مداراک و نتایج آزمایش و چاپ و ارسال آن کاهش می یابد و وقت کمتری از مراجعین می گیرد . و این امکان را ایجاد می کند تا مراجعین مجددا به پزشک خود مراجعه نکنند بلکه از طریق وب سایت آزمایشگاهی مراحل بعدی را ادامه دهند . 
از مزایایی طراحی سایت آزمایشگاهی این بوده که کاربران و پزشکان این مراجعین با مراجعه به وب سایت از نتایج آزمایش مطلع بوده .این امکان را فراهم می کند تا مراجعین با مراجعه به سایت، سوالات پزشکی که داشته را از پزشکان مخصوص به خود بپرسند . و می توان بصورت آنلاین با پزشکان در ارتباط بود .از دیگر مزایایی طراحی سایت آزمایشگاهی این بوده که با توجه به اینکه خیلی از بیماران نمی توانند به آزمایشگاه بروند و نمونه گیری انجام دهند ، این امکان را فراهم می کند تا با ثبت نان در سایت امکان نمونه گیری در منزل را برای افراد انجام داد . و مشاهده و تحویل نسخه آنلاین پزشک برای بیماران را ایجاد کند .

طراحی سایت این مجموعه توسط شرکت طراحی وب ایران سایت انجام شده است.

اگر با دیدن این نمونه کار طراحی سایت نیاز به یک وبسایت حرفه ای را در خود دیدید با ما در تماس باشید و یا درخواست کارشناس رایگان خود را ثبت کنید. 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظر
2648 بازدید

انتخابگر پوسته

به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست