02188886450
طراحی سایت تیونینگ IFM
مشاهده
طراحی سایت تیونینگ IFM
مشاهده

طراحی سایت تیونینگ IFM

تیونینگ IFM یکی از پیشگامان در صنعت تیونینگ در کشور ایران می باشد. این صنعت با برندهای متفاوتی سر و کار خواهد داشت. می توانید نمونه کارهای تیونینگ IFM را در سایتی که برای آن طراحی شده است مشاهده نمایید. سایت این مجموعه که در زمینه بدنه ی اتومبیل می باشد در حال حاضر در فضای اینترنت بالا آمده است. طراحی سایت این مجموعه را ایران سایت انجام داده است. این سایت از نظر سئو نیز بهینه شده است. شما با یک سرچ در گوگل متوجه خواهید شد که این سایت در صفحه نخست گوگل قابل دیدن خواهد بود. متدلوژی هایی که بر روی این سایت پیاده سازی شده است عبارتند از واکنش گرا کردن سایت که باعث شده است تا تمامی افراد بتوانند این سایت را در هر دستگاهی که در اختیار دارند ببینند. این سایت بر روی دامنه های .com و .ir به راحتی در دسترس می باشد. سایتی که تیونینگ IFM  در گذشته برای معرفی محصولات خود در فضای مجازی در اختیار داشت به صورت flash طراحی گردیده بود. این سایت حالت استاتیک داشت. اما ایران سایت توانست سایت این مجموعه را به یک سایت داینامیک تغییر بدهد علاوه بر داینامیک کردن سایت از متدلوژی های جدید نیز برای طراحی این سایت استفاده شد. مجموعه تیونینگ IFM از سال 1369 به طور کاملا جدی و واقعی فعالیت خود را آغاز نمود. فعالیت این مجموعه در زمینه تیونینگ بدنه اتومبیل بود. هر ساله توانست پیشرفت های زیادی را در صنعت اتومبیل از آن خود کند. میزان تقاضای مشتریان افزایش پیدا کرد به ونه ای که در سال 1377 موفق شد تا کارخانه ای را تاسیس نماید. در این کارخانه محصولات خود را با قیمتی کم و در عین حال با کیفیتی عالی تولید نماید و در بازار با توجه به تقاضای آن ها عرضه نماید. هدف تیونینگ IFM تولید و عرضه لوازم جانبی اتومبیل به صورت اسپرت می باشد. توانسته است به راحتی فلاپ های خوبی را با توجه به نظر آن ها در اختیارشان قرار بدهد. در این مجموعه از کادری مجرب و متخصص در زمینه تولید و ساخت لوازم جانبی اسپرت با بهره گیری از دانشی تخصصی بهره گرفته شده است. 
 

تیونینگ IFM از پیشگامان صنعت تیونینگ در ایران می باشد و با برندهای مختلف خودرو سروکار دارد واقعا دیدن نمونه کارهای تیونینگ IFM لذت بخش است. 

هم اکنون بعد از دو هفته از بالا آمدن سایت بسیاری از کلمات کلیدی این سایت در صفحه نخست گوگل موجود می باشد. برای مشاهده این کلمات کلیدی از سایت بازدید نموده و عناوین و کلمات کلیدی درج شده در سایت را در گوگل جستجو کنید. 

این سایت بصورت کاملا واکنش گرا طراحی شده و روی دامنه های .com و .ir قابل دسترسی است. 

 

سایت قبلی IFM بصورت Flash طراحی شده بود و یک سایت استاتیک بود که با تغییرات صورت گرفته توسط شرکت طراحی وب ایران سایت یک سایت با جدیدترین متدهای روز و بصورت کاملا داینامیک طراحی و جایگزین سایت قبلی شد

در این قسمت یک تصویر از سایت قبلی آی اف ام تیونیگ را نیز ملاحظه می نمایید

 

3528 بازدید