نمونه کار طراحی سایت

نمونه کار طراحی سایت

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه طراحی سایت ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.

طراحی سایت خوابگاه دخترانه پانسیون سعادت

همه ی ما در دورانی حال چه دانشجویی و چه زمانی که به مسافرت می رویم نیاز داشتیم تا مکانی را برای زندگی پیدا کنیم که در این میان برای دوران دانشجویی پانسیون را انتخاب می کنیم. اما حال این که کدام پانسیون و چگونه؟؟؟
عده ایی با پرس و جو، عده ایی با تبلیغات، و عده ی زیادی با مراجعه به اینترنت این کار را انجام می دهند پس این که یک طراحی سایت اینترنتی برای خوابگاه یا پانسیون شما نیاز هست یا نه جوابی کاملا واضح دارد و آن هم مثبت است. قشر دانشجو بیشتر کار های خود را از طریق اینترنت انجام میدهد حال پیدا کردن پانسیون که جای خود دارد. این که سایت یک پانسیون باید کامل و جامع باشد مطالبی مثل عکس مکان، قوانین و مقررات پانسیون و ... باید داخل سایت گنجانده شود تا خیال استفاده کننده از پانسیون راححت شود. وب سایت شما باید به گونه ایی باشد که به مخاطب این حس را بتواند القا کند که این خوابگاه قابل اطمینان است و همه این ها باید با شرح تمامی جزئیات و عکس ها در وب سایت همراه باشد. 

پانسیونی که دارای سایت اختصاصی باشد به نسبت پانسیونی که از طریق خیابان و تراکت تبلیغات می کند قطعا برای مراجعه کنندگان قابل اطمینان تر است و همین قضیه باعث افزایش مراجعین به پانسیون می شود. پانسیون سعادت که یکی از چندین پروژه های ایران سایت می باشد دارای طراحی سایتی کامل و پویا می باشد که هم ریسپانیو ( قابل نمایش در موبایل و تبلت) می باشد، برای این سایت سئو هم انجام شده و هم دارای ظاهری ساده و سنگین و متناسب با یک پانسیون می باشد. در این وب سایت تمامی جزئیات قرار داده شده و به گونه ایی طراحی شده است تا بتواند اعتماد مراجعه کننده را جلب نماید.

ویژگی های ارائه شده به کارفرما:

طراحی واکنش گرا

مدیریت اخبار

اسلاید شو با قابلیت مدیریت

استفاده از ساختار ماژولار جهت تولید محتوا

امکان انتخاب نحوه چیدمان مطالب سایت برای هر یک از صفحات سایت

قابلیت تعریف کاربران متعدد 

امکان استفاده از کلمات کلیدی برای بهبود بخشیدن به نتیجه ی جستجوی سایت

تعریف سطح دسترسی 

مدیریت اعضای هر نقش

و....