02188886450
به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست

طراحی سایت فروشگاهی امپایر مارکت

فروشگاه اینترنتی ام پایر مارکت فروشگاهی با سابقه معتبر و تشکیلات استاندارد است که افتخار فعالیتی چندین ساله در عرضه تجارت الکترونیک دارد.
بصورت کلی با توجه به طیف تنوع محصولی، تمرکز ما در فروشگاه ام پایر مارکت، عرضه محصولات مدرن و متفاوت و درعین حال با صرفه اقتصادی می باشد تا تمامی اقشار هموطن ایرانی بتوانند از آنها بهره مند شوند.
علاوه بر این تلاش ما بر این است تا محصولاتی را عرضه کنیم که در بازار سنتی کشور وجود نداشته و محصولی نو و متفاوت تلقی می گردند.
در خصوص مباحث کیفی ما در ام پایر مارکت استاندارد های مشخصی داریم و تمامی محصولات را قبل از قرار دادن در سبد خرید فروشگاه، تست نموده و همیشه محصولی را عرضه خواهیم کرد که از نظر کیفی در سطح مناسبی قرار داشته باشد و در عین حال از قیمت ویژه و مقرون به صرفه ای هم برخوردار باشد.
ام پایر مارکت کلیه محصولات خود را به صورت برخط (آنلاین) عرضه می کند و مجری نسل نوین سیستم های تجارت الکترونیک غیر حضوری و مدرن می باشد.
کلیه سفارشات مشتریان به صورت آنلاین ثبت شده و از طریق سرویس های مخصوص، در آدرس مورد نظر خریدار تحویل می شوند.
ام پایر مارکت از طیف متنوعی از سیستم (سرویس) های توزیع نظیر توزیع پستی (خدمات توزیع شرکت پست جمهوری اسلامی ایران) ، سرویس پیک محدوده شهری (ویژه تهران) ، سرویس توزیع باربری ، تیپاکس و از همه مهمتر سرویس شبکه توزیع مستقل سراسری (سرویس خصوصی ویژه ام پایر مارکت) بهره می برد.

گستره پوشش سرویس های توزیع و خدمات ام پایر مارکت کاملا فراگیر بوده و برجستگی ویژه ای در بین فروشگاه های آنلاین دارد.
درصد پیشرفت50
سئو دارد؟
سامانه سفارشی؟
تعداد مشاهده این پروژه : 909

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

دی ان ان