02188886450
طراحی سایت فروشگاه آنلاین لابورن
مشاهده
طراحی سایت فروشگاه آنلاین لابورن
مشاهده

طراحی سایت فروشگاه آنلاین لابورن

شرکت های تولید کننده محصولات آرایشی و بهداشتی محصولات بسیاری دارند که آن ها را تبلیغ و عرضه می نمایند. این شرکت ها سالیانه محصولات بسیاری را تولید و به بازار عرضه می نمایند. حال اگر قرار به پخش تبلیغاتی مثل تراکت و غیره باشد میزان کاغذ زیادی مصرف می شود و خرج آن هم بسیار زیاد می شود. تبلیغات تلویزیونی هم بدلیل خرج بالایش برای این حجم از محصولات اصلا به صرفه نیست پس در این میان طراحی نمودن سایتی برای این نوع شرکت ها می تواند خرج بسیار کم تری داشته باشد. و از لحاظ صرفه اقتصادی هم برای صاحبان آن بهتر است.
از این رو این شرکت ها مشتریان خود را هم از دست نمی دهند. چرا که تعداد بسیار زیادی از مردم عادت دارند تا در فضای اینترنت و فضای مجازی به دنبال محصولات مورد نظر خود آن هم در حوزه آرایشی و بهداشتی دست یابند.
امکان به معرض دید گذاشتن تمامی محصولات در داخل سایت و هم چنین فروش آنلاین و اتصال به درگاه فروش و پرداخت آنلاین از جمله مزایای سایت می باشد.
برند آرایشی - بهداشتی لابورن از سال 1394 با چشم اندازی به سوی موفقیت به عنوان یکی از شرکت های ارائه دهنده محصولات آرایشی - بهداشتی آغاز به کار نموده است.
از جمله مزایای سایت می توان به ریسپانسیو بودن آن و قابلیت پخش سایت در موبایل و تبلت ، درگاه آنلاین پرداخت، فروشگاه آنلاین محصولات آرایشی و بهداشتی و آرشیوی کامل از محصولات آرایشی و بهداشتی نام برد

برند آرایشی - بهداشتی لابورن از سال 1394 با چشم انداز " کیفیت جدا از طبیعت نیست " به عنوان یکی از شرکت¬ های ارائه دهنده محصولات آرایشی - بهداشتی آغاز به کار نموده است. لابورن در مسیر توسعه خویش همواره تلاش دارد با ارائه بهترین محصولات، رضایت مشتریان خویش را جلب نماید. در جهت رسیدن به این اهداف شرکت طراحی سایت ایران سایت  برای طراحی سایت فروشگاهی این شرکت اقدام نموده است.

 

ویژگی های ارائه شده به  کارفرما:

طراحی واکنش گرا

طراحی سایت دو زبانه

دارای مازول فروشگاهی

امکان تعریف محصولات و گروه های مختلف

سبد خرید

درگاه بانکی

کالری تصاویر به همراه قابلیت مدیریت آن

مدیریت اخبار

قابلیت ویژگی سطح دسترسی به اخبار

مدیریت منوها و صفحات

امکان انتخاب نحوه چیدمان مطالب سایت برای هر یک از صفحات سایت

امکان وارد کردن انواع محتوا به زبان های مختلف

امکان مشاهده و استفاده از پرتال با زبان‌های مورد نظر

امکان مدیریت فایل ها و پوشه های درون سایت توسط مدیران

 استفاده از ساختار ماژولار جهت تولید محتوا

و....

 

 

 

 

 

 

 

 

2612 بازدید