نمونه کار طراحی سایت

نمونه کار طراحی سایت

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه طراحی سایت ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.

طراحی سایت فروشگاه جی جی کالا

این فروشگاه جی جی کالا برای نمایش و هم چنین معرفی محصولات خود در زمینه ی فروش اسپیکر های بسیار حرفه ای بلوتوث برای تبلیغ کار و محصولات خود نیاز به طراحی وب سایتی داشته اند که این امکان را به آنها بدهد تا محصولات خود را به نمایش بگذارند. محصولات اصلی این فروشگاه انواع اسپیکر های رومیزی می باشد. هم چنین در کنار این ها پاور بانک و ضبط کننده ی های دیجیتالی و لوازم های جانبی مختلفی از جمله ماوس و کیبورد و خنک کننده و هدست نیز ارائه و آماده ی عرضه نیز می باشد. در این فروشگاه تمامی محصولات با بهترین برند ها و هم چنین با گارانتی و ضمانت نامه به مشتریا ن عزیز و محترم نیز ارائه می شود. در طراحی وب سایت فروشگاه جی جی کالا تمامی کاتالوگ های مربوط به محصولات این فروشگاه با تمامی جزئیات دقیق آن و نحوه ی کارکردشان به طور دقیق و واضح ذکر شده است. در این وب سایت سعی بر آن شده است تمام نیاز های یک کاربر که یک بازدید کننده از دیدن سایت انتظار دارد را برآورده سازد.
در طراحی وب سایت این فروشگاه اخبار به روز مطالب مرتبط با این گونه محصولاتی که در این فروشگاه عرضه می شود را شامل می شود.
فروشگا های زیادی در این راستا مشغول به کار و فعالیت می باشند. کسی در این زمینه پیروز می ود که خود را نسبت به امکاناتی که موجود هست به روز رسانی کند. تبلیغات امری بسیار موثر در این زمینه می باشد. دنیای مجازی و اینترنت این امکان را به ما داده است تا بتوانیم از آن در جهت بهبود روند وضعیت کار و حرفه ی خود به بهترین شکل ممکن استفاده نماییم. طراحی وب سایت برای فروشگاه جی جی کالا این امکان را فراهم کرده است تا بتواند خود را در این بازار رقابتی  به سمت بالا بکشد.
 

 

فروشگاه جی جی کالا برای نمایش و معرفی محصولات خود در زمینه فروش اسپیکرهای حرفه ای بلوتوث نیاز به طراحی سایتی داشت که تیم طراحی وب سایت ایران سایت این نیاز را برای این مجموعه مرتفع نمود.