نمونه کار طراحی سایت

نمونه کار طراحی سایت

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه طراحی سایت ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.

طراحی سایت فروشگاه سرویس بهداشتی سیلور

فروشگاه سیلور ارائه کننده ی محصولات سرویس های بهداشتی از جمله توالت فرنگی و کابینت و حوله خشک کن و بلوک شیشه ای و دیگر لوازمی از این قبیل نیز می باشد. در طراحی این سایت سعی بر آن شده است که تمامی محصولات مربوطه به این فروگاه و جدید ترین و به روز ترین آنها با ذکر مشخصات و جزئیات و حتی تنوع رنگ و قیمت آنها به طور کامل ذکر شده است.
تمامی محصولات و کالا های که این وب سایت به نمایش می گذارد از تمامی برند ها و تولیدات داخلی و ایرانی نیز می باشد. هم چنین در این وب سایت کالا هایی که شامل تخفیف می شوند را نیز ذکر کرده اند. تنوع بالای محصولات و کیفیت کالا ها در این فروشگاه حرف اول را می زنند. با توجه به رقابتی که در زمینه شغل ها و حرفه های مختلف وجود دارد هر فردی در هر زمینه ای که مشغول به فعالیت می باشد سعی بر آن دارد که بتواند کار خود و حرفه خود را به بهترن شیوه ی ممکن در سطح بسیار بالا و خوبی ارتقاء دهد. پس فروشگا ها نیز از این موضوع مستثنی نیستند.
برای بهبود وضعیت سایت های فروشگاهی که امکان بازدید کننده ی آن بیش تر و امکان خرید راحت و با اطمینانی برای مشتریان خود فراهم کند توضیحات و نحوه ی فروش کالا ها باید به طور کاملا واضح ذکر شود.
اقلام متفاوتی از محصولات مختلف سرویس بهداشتی با تنوع بالای محصولات در این فروشگاه وجود دارد. این وب سایت فروشگاه سرویس بهداشتی سیلور این امکان را می دهد تا کاربرانی که از سایت دیدن می کنند بتوانند با دید باز تر در مورد محصول مورد نظرشان تحقیق و جستجو نمایند. این کار خود باعث پیشرفت در روند کار فروشگاه و بالا بردن سطح کیفی محصولات مختلف در این فروشگاه بزرگ نیز می باشد.

 

فروشگاه سیلور عرضه کننده محصولات سرویس بهداشتی از جمله توالت فرنگی، کابینت، حوله خشک کن و بلوک شیشه ای می باشد. گروه طراحی وب سایت ایران سایت سایتب برای این فروشگاه طراحی نموده است که تمامی محصولات خود را در آن به نمایش گذاشته اند.

طراحی سایت فروشگاه سرویس بهداشتی سیلور
Technologies