نمونه کار طراحی سایت

نمونه کار طراحی سایت

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه طراحی سایت ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.

طراحی سایت وردپرس فروشگاه اتل متل

ما یاد گرفتیم برای اینکه بتونیم یک کار حرفه‌ای و تر و تمیز انجام بدیم، باید روی کاری که بلدیم تمرکز داشته باشیم و تکلیف مشتری‌هامون با ما مشخص باشه به همین خاطر تو اتل‌متل فقط و فقط روی "بازی‌های فکری و آموزشی" متمرکز شدیم چون هم سال‌ها با محیط‌های آموزشی و برای کودک و نوجوان کار کردیم و دغدغه‌هاشون رو خوب می‌شناسیم و هر جا یک بازی مناسب ببینیم رو هوا میزنیمش هم به‌ خاطر ارتباط گسترده‌ای که سال‌هاست با تولیدکنندگان بازی‌ها داریم، تامین کردن کالای دست اول برامون خیلی راحته، خوشحال میشیم اگر اتل‌متل رو پسندیدین به دوستاتون هم معرفیش کنید.اتل‌متل قراره معتبرترین و پرفروشترین بازی‌های فکری و آموزشی دنیا رو برای شما گلچین کنه، تا بتونید سر‌ فرصت بررسی‌شون کنید و بهترین و مناسب‌ترین بازی‌ها رو برای فرزند دلبندتون انتخاب کنید و با یه تماس یا گذاشتن یک پیام برای ما، بازی‌تون رو تحویل بگیرید، تازه اگر لازم بود بیشتر با بازی‌‌ها آشنا بشید می‌تونید یک سر به فروشگاه ما تو خیابان انقلاب بزنید و از نزدیک همه بازی‌ها رو یک‌جا ببینید.

طراحی سایت وردپرس فروشگاه اتل متل
COLOR PALLETE
25% 25% 25% 15% 10%
#6fc36d
#ffaf3f
#0082ea
#b4e5fe
#212121
FONTS STYLE
IranYekan

A . B . C . D . E . F . G . H . I . J . K . L . M . N . O . P . Q . R . S . T . U . V . W . X . Y . Z.

ایران یکان

الف · ب · پ · ت · ث · ج · چ . ‌ح · خ · د · ذ · ر · ز . ‌ژ · س . ‌ش · ص · ض · ط · ظ · ع · غ · ف · ق · ک · گ · ل · م · ن · و · ه · ی

Technologies