نمونه کار طراحی سایت

نمونه کار طراحی سایت

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه طراحی سایت ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.

طراحی سایت گالری سنگ سوان

در کشور پهناور ما ایران مذاهب مختلفی وجود دارند که با فرهنگ ها و آداب و رسومات مختلفی زندگی می کنند و هر کدام از این مذاهب و فرقه ها در مراسم و مناسبت های خود رسومات خاص خود را دارند که برای برگزاری آن از آداب خاصی استفاده می کنند ، که به نمونه های از آن اشاره می کنیم . آداب و رسوم مردم ارامنه در مراسم تحریم خاص بوده و اگر در قبرستان های این گروه ملاحظه کرده باشید سنگ قبر های که بر سر اموات قرار دارند هنر و زیبایی خاص خود را دارد و سمبلی از اعتقادات و باور های این قوم بوده . حال موضوعی که قابل تامل بوده این است که در کشور ما طراحی و ساخت این سنگ قبر ها برای مذاهبی چون ارامنه و مسیحی بسیار مورد استقبال این مذاهب در ایران و کشور های خارجی بوده و با توجه به این که از هنر و ظرافت خاصی برخوردار بوده ، هنرجویان در این زمینه شرایط مناسبی داشته . در این جا افراد فعال در این حرفه باید به این موضوع توجه داشته باشند که با طراحی سایت در این زمینه می توان توسعه و پیشرفت کاری زیادی داشته باشند ، چرا که می توانند با درج کردن گالری از سنگ های زیبا و طراحی شده، در دامنه بسیار وسیعی در اختیار تجار و افراد خاص گذاشت.
ایران با توجه به اینکه از در استخراج سنگ های ارزشمند و گرانبها در رتبه خوبی قرار دارد بستری را فراهم کرده تا بتوانند در ساخت سنگ های قبر برای مذاهب خاص نقش پررنگی را در دنیا داشته ، از این رو این خود می تواند شرایط مساعدی را فراهم کند تا تجارت خوبی را در این زمینه داشت .طراحی سایت به شما در این زمینه کمک می کند تا بتوان ارتباط بهتر و سفارش های بیشتر و گالری از محصولات را در اختیار افرادی که در خارج کشور هستند .گذاشت ، امکان این را می دهد که بتوان در گوشه و کنار کشور سفارش های بیشتری را بگیرید. 
 

گالری سنگ سوان یکی از معدود طراحان و تولید کنندگان سنگ مزار ارامنه در ایران است. طراحی سایت این مجموعه به منظور توسعه مشتریان این مجموعه در سرتاسر کشور توسط تیم طراحی ایران سایت انجام شده است.