نمونه کار طراحی سایت

نمونه کار طراحی سایت

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه طراحی سایت ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.

طراحی وب سایت اتحادیه فناوران رایانه تهران

اتحادیه ی فناوران رایانه ی تهران در سال 1362 به ثبت رسیده است. این اتحادیه ی بسیار بزرگ به نام اتحادیه صنف فروشندگان و هم چنین تعمیر کاران در زمینه ی ماشین های اداری با شماره ی 123  نیز به ثبت در آمده است. این اتحادیه و صنف از قدیمی ترین و پر آوازه ترین و با سابقه ترین اتحادیه و سازمانی است که در راستای تعمیرات دستگاه ها و ماشین های اداری از سال های بسیار دور در حال فعالیت می باشد. این خود باعث شده است تا این اتحادیه و سازمان خود را نسبت به تکنولوژی به روز نماید. بنا بر این با طراحی وب سایت برای این اتحادیه باعث شده است تا متقاضیان به راحتی به فعالیت های این سازمان و اتحادیه دسترسی سریع و راحتی داشته باشند. این وب سایت نیز تمامی اطلاعات مربوط به امکانات این اتحادیه را به طور کامل در خود درج نموده است تا بازدید کنندگانی که به این سایت مراجعه می نمایند را از فعالیت های این سازمان نیز آگاه نمایند.
فعالیت های این سازمان با پیشرفت تکنولوژی نیز تغییر یافت و پیشرفت بسیار چشم گیری در زمینه ی فعالیت و کار خود کسب نمود. با استفاده از قوانین و مقررات مربوط به استفاده از تکنولوژی توانسته است از علم فناوری اطلاعات به بهترین نحو ممکن خود را با آن وقف دهد و بهترین نتیجه را از آن کسب نماید.
به همین سبب این سازمان سعی بر آن دارد تا بتواند امکانات و تجهیزات به روز در این راستا را در اختیار کسانی که در این صنف و اتحادیه مشغول به کار هستند را قرار دهد تا بتوانند بهترین و به روز ترین روش های خدمات را در اسرع وقت به مشتریان و متقاضیان خود تحویل دهند. این کار خود باعث افزایش جلب اعتماد و اطمینان مشتریان نسبت به این صنف از اتحادیه می باشد.

اتحادیه فناوران رایانه تهران که تمامی اعضای تحت پوشش آن را همکاران بخش انفورماتیک و فناوری اطلاعات و ماشین های اداری تهران تشکیل می دهند با شماره ثبت 123 یکی از قدیمی ترین اتحادیه های کشور می باشد. طراحی سایت خبری اتحادیه فناوران رایانه تهران و همچنین پیاده سازی سیستم پرداخت معوقات جواز کسب از جمله خدماتی بود که با زحمات تیم طراحی سایت و توسعه ایران سایت در 2 فاز انجام شده است.

طراحی وب سایت اتحادیه فناوران رایانه تهران
Technologies