02188886450
طراحی وب سایت دارالترجمه ادیسه
مشاهده
طراحی وب سایت دارالترجمه ادیسه
مشاهده

طراحی وب سایت دارالترجمه ادیسه

رشد چشمگیر فناوری در بهره وری از این فناوری موجب تسهیل بسیاری از امور شده که این فناوری پیامد های مثبتی با خود همراه داشته و توانسته رضایت مشتری را جلب نماید .ترجمه اسناد و مدارک رسمی و شخصی با توجه به اینکه محتوای آن حقوقی و طرز بیان صحبت در آن از تخصص و دانش خاص خود برخوردار بوده ، از این رو تضمین کیفیت محتوای مطالب ترجمه شده بسیار مهم و حساس بوده که باید مترجمی که مطلب را ترجمه می کند تنها مترجم یک زبان خاص نباشد بلکه باید همه فن حریف باشد . از این رو برای سهولت روند کار ترجمه با طراحی وب سایت دارالترجمه مراحل کار را بهتر و با کیفیت بهتری پیش برد.
مزایای طراحی وب سایت دارالترجمه 
با این طراحی این امکان را به مشتری می دهید که در هر زمان به وب سایت مراجعه کند و در کمترین زمان ممکن مطب را ترجمه کرد . از قابلیت های مثبت دیگر این طراحی این امکان را برای مشتریان فراهم کرده که بدون محدیت زمانی به سایت برای ترجمه مراجعه کرد . از دیگر ویژگی ها در صورت لزوم می توان پیشنهادات و نظرات خود را در سایت درج و این امکان را برای آن دسته که فرصت زیادی نداشته بتوانند بصورت آنلاین متن خود را ترجمه و تحویل بگیرند .با طراحی وب سایت دارالترجمه می توان در ترجمه متن خود از نظر متخصصین و کارشناسان مختلف بهره برد. می توان قیمت های که در قبال هر صفحه ترجمه دریافت می کنند را با جاهای دیگر مقایسه کرد. از مزایایی طراحی وب سایت دارالترجمه این بوده که همه افراد متون خود را در وب سایت ثبت می کنند و زمان تحویل متون ترجمه شده را برای آن ها محاسبه می کند و تاریخ تحویل را به آن ها می دهد. ترجمه به واسطه وب سایت صیانت و حفاظت اطلاعات را بیشتر و در سطح  بالاتری در نظر می گیرد .
 

داراترجمه ادیسه یکی از دارالترجمه های رسمی در تهران است. طراحی سایت این مجموعه توسط تیم طراحی سایت ایران سایت انجام شده است.

2386 بازدید