نمونه کار طراحی سایت

نمونه کار طراحی سایت

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه طراحی سایت ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.

طراحی وب سایت شخصی رضا افتخاری

طراحی سایت شخصی رضا افتخاری در حالت کاملا سفارشی با اتد ارایه شده توسط کارفرما انجام شده است. شرکت ایران سایت ، سایت های زیادی را در زمینه های متفاوت طراحی نموده است. می توانید برای دیدن نمونه های کاری انجام شده توسط ایران سایت به سایت این مجموعه مراجعه نمایید. از مهم ترین ویژگی های سایت طراحی شده برای رضا افتخاری عبارتند از : سایت طراحی شده به طور کاملا واکنش گرا یا ریسپانسیو طراحی شده است. این سایت حالت دو زبانه دارد ولی زبانی که برای آن اصلی ترین زبان می باشد زبان انگلیسی می باشد. می توانید در سایت طراحی شده آموزش های آنلاین خود را به صورت ویدیو در سایت قرار بدهید. آقای افتخاری ویدیوهای خود را در این سایت قرار داده است این ویدیوها شامل آموزش هایی می باشد که آن ها را در سایت قرار داده است. در نهایت این ویدیوها برای شما عزیزان به اشتراک گذاشته شده است. اگر بخواهید می توانید آن ها را از این سایت دریافت نمایید. می توانید هم به این سایت مراجعه نمایید تا با نحوه طراحی آن آشنا شوید هم این که به نمونه های دیگری که توسط ایران سایت طراحی شده است نگاهی اجمالی بیندازید تا متوجه شوید که سایت های زیادی برای مشتریان زیادی در ایران سایت طراحی شده است حتی از نظر سئو نیز بهینه شده اند تا با اولین سرچ توسط مشتریان در صفحه گوگل نمایان شود. اگر قصد دارید تا سایتی را برای خود طراحی نمایید در مرحله اول بهترین گزینه برای شما دادن درخواست مشاوره در جهت طراحی سایت برای شما خواهد بود تا از نحوه کار این مجموعه اطمینان لازم را کسب نمایید و بعد در مرحله دوم سفارش طراحی سایت خود را به شرکت ایران سایت ارسال نمایید. ایران سایت در تمامی لحظه ها آمادگی ارائه خدمات در زمینه طراحی سایت و هم چنین بهینه سازی سایت شما را خواهد داشت. 
 

طراحی سایت شخصی رضا افتخاری به صورت کاملا سفارشی با اتد ارایه شده توسط کارفرما انجام شده. از مهم ترین ویژگی های سایت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این سایت بصورت کاملا واکنش گرا (ریسپانسیو) طراحی شده است
  • این سایت بصورت دوزبانه طراحی شده است و زبان اصلی آن انگلیسی می باشد
  • امکان درج آموزش های آنلاین بصورت ویدیو در این سایت فراهم است که آقای افتخاری آموزش های ناب تولید شده توسط خود را در این سایت به اشتراک می گذارد

افراد و شرکت های زیادی طراحی سایت خود را به شرکت طراحی وب ایران سایت سپرده اند و از این تصمیم گیری شان راضی، خرسند و خوشحال هستند. شما نیز می توانید درخواست کارشناس رایگان دهید و یا با ما در تماس باشید