نمونه کار طراحی سایت

نمونه کار طراحی سایت

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه طراحی سایت ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.

طراحی وب سایت شرکت قطعات راه سازی پرشین پارت دنده

 

صنعت خودروسازی در این دو ، سه سال اخیر با توجه به اینکه روابط سیاسی ایران با کشور های اروپایی از جمله فرانسه ، آلمان و ... موجب شده تا در زمینه های قطعات یدکی و جانبی رشد و رونق زیادی داشته باشد ، و خودرو سازی را در مسیر مدرن کردن و خط مشی شرکت های اروپایی قرار نماید، از این رو شرکت های خصوصی و دولتی زیادی در تلاش برای افزایش روابط خود با این شرکت های خارجی اروپایی هستند تا در مسیری که صنعت خودروسازی ما با کمبود های عدیدی برخوردار بوده کمک های شایانی داشته باشند ، جهت تعامالات بهتر و بهینه تر با این شرکت های اروپایی شاید بهترین و با صرفه ترین راه، ایجاد و طراحی وب سایت باشد ، وب سایتی که تعاملات و سطح پیشرفت ما را می تواند در مسیری بهنر و مناسب با شناخت بازار باشد ، چرا که استفاده از هر تکنولوژی در ابتدا نیازمند بستر و شرایط لازم می باشد.
واردات و توزیع قطعات یدکی در کشور ما با رشد ثابتی در این سال ها برخوردار بوده ، علاوه بر قطعات یدکی که در حوزه خورو های شخصی که با درخواست های زیادی روبه رو شده است ، استفاده از خودرو های عمومی نیز با درخواست های زیادی روبه رو بوده و با توجه با اینکه همکاری های لازم شرکت های اروپایی در این جهت خیلی بهتر شده می توان با راه اندازی طراحی وب سایت در زمینه های واردات قطعات یدکی برای انواع خودرو ها و ماشین آلات راهسازی و سایر لوازم های تخصصی در این زمینه خدمات زیادی را ارائه کرد و با توجه به نیاز کشور در زمینه قطعات خودرو در طیف وسیعی از محصولات را عرضه کرد . برای نمونه در شهر بزرگی چون تهران که نیاز مبرم به وسایط نقلیه مشاهد می شود . ایده خوبی برای سرمایه گذاران ایرانی و خارجی در زمینه وارد کردن این قطعات بوده که با طراحی وب سایت شرکت قطعات راه سازی و ... این محصولات را عرضه کنند.
طراحی وب سایت شرکت قطعات راه سازی پرشین پارت دنده از شرکت های موفقی بوده که این خط مشی را در پیش گرفته و پیشرفت چشمگیری داشته است.

 

شرکت پرشین پارت دنده ارایه دهنده انواع قطعات یدکی اصلی ZF آلمان شامل گیربکس ها، سیستم فرمان، سیستم های انتقال نیرو و چرخ ها می باشد. طراحی سایت این شرکت توسط تیم طراحی سایت ایران سایت انجام شده است.