نمونه کار طراحی سایت

نمونه کار طراحی سایت

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه طراحی سایت ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.

طراحی وب سایت مجله اینترنتی MMPJOURNAL

با توجه به اینکه قابلیت استفاده از اینترنت طیف وسیعی از نیاز ها و مسائل را در بر گرفته ،قدرت آن در زمینه ی اطلاع رسانی بسیار بالا بوده و همیشه نیز بیشترین مخاطبان در فضای مجازی را کاربرانی تشکیل می دهند که در جستجوی خبرنامه ها هستند. از این رو اگر سامان دهی و مدیریت درستی در این زمینه داشت می توان از طریق وب یکی از پر بیننده ترین و حتی کسب درآمد های کلانی حاصل نمود. طراحی وب سایت مجله اینترنتی در عصر ارتباطات و اطلاعات ایده ای مناسب برای گردآوری و طبقه بندی دسته های خبری که در گروه های ورزشی ،علمی ،سیاسی و ... می باشد . 
مزایای طراحی وب سایت مجله اینترنتی
طراحی وب سایت مجله اینترنتی علاوه بر کاهش ترافیک از قطع هزاران درخت در جهت تهیه کاغذ جلوگیری کرده و در داشتن محیط زیستی سالم بسیار نقش گذار بوده ، طراحی سایت مجله اینترنتی غالبا در زمینه خبری فعالیت داشته ولی موضوعی که اهمیت داشته این بودهکه در این دو دهه در کشور ما خبرها بیشتر در زمینه مسائل داخلی و رویداد های جامعه بوده ؛در حالی که می توان با خلاقیتی که در مدیریت طراحی وب سایت مجله اینترنتی داشت . این پایگاه اطلاع رسانی را به یک منبع ژورنال بزرگ و در سطح جهانی تبدیل کرد ، با لینک گرفتن و همکاری با موسسات علمی بزرگ در دنیا از خبر های علمی روز دنیا مطلع شد ، با طراحی وب سایت مجله اینترنتی می توان از سمینار ها و کنفرانس ها در هر زمینه ای ارتباط مستقیم و آنلاین داشت ، علاوه بر آگاهی داشتن از رویدادهای مهم داخلی که آن را در گروه های جداگانه دسته بندی نمود می توان مشاهده و مطلع شد ، می توان از مسائل و اتفاقات روز دنیا با جزئیات مطلع شد ، می توان رفته رفنه با گسترش دادن حوزه خبری و اطلاعاتی خود در زمینه تجارت و بازاریابی که جزء مشاغل سودآور عصر جدید بوده فعالیت داشت .
 

مجله اینترنتی ام پی پی یکی از ژورنال های مهم وابسته به انستیتو پاستور ایران است. این ژورنال که به زبان انگلیسی می باشد توسط تیم طراحی سایت و محتوای ایران سایت انجام شده است.