نمونه کار طراحی سایت

نمونه کار طراحی سایت

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه طراحی سایت ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.

طراحی وب سایت محله جوادیه تهران

شهرداری استان تهران با برنامه ریزی خاصی تصمیم گرفت تا برای هر محله سایت طراحی کند. یکی از مناطقی که برای آن سایت طراحی شد محله جوادیه تهران می باشد. در سایت طراحی شده تمامی اطلاعات لازم در مورد منطقه جوادیه با تمامی جزئیات آن ذکر شده است. ساکنین این محله در گذشته برای آگاهی در مورد هر عملیات و پروژه ای در محله جوادیه باید به شهرداری مراجعه می کردند هم چنین اگر پیشنهاد یا انتقادی داشتند باید برای ارسال نظر خود چه مثبت چه منفی به شهرداری همان محله مراجعه کرده و زمانی را صرف آن می کردند اما بعد از طراحی سایت برای این محله که شهرداری این کار را انجام داد حالا دیگر مردم به راحتی می توانند به سایت این محله وارد شده و از تمامی اطلاعات لازم مطلع شوند. ساکنین محل می توانند به عنوان کاربران سایت وارد سایت شده و از اخبار جدید و پروژه هایی که در دست اجرا می باشد آگاه شوند. مسئولین محترم برای سایت طراحی شده برای محله جوادیه افرادی را که در زمینه طراحی سایت تخصص دارند قرار داده اند تا  سایت محله جوادیه را به طور 24 ساعته پشتیبانی نمایند. ساکنین محترم محله جوادیه برای ارسال نظرات خو می توانند از امکانی که در سایت قرار داده شده است استفاده کرده و هر ساعتی از شبانه روز که بخواهند وارد سایت شده و نظرات خود را در آن ثبت نمایند. شهرداری با کمک نیروهای کارشناس خود در زمینه طراحی سایت تمام وقایع در مورد محله جوادیه را در سایت محله جوادیه قرار داده و به صورت آنلاین اخبار مورد نظر را به روز می کنند. ساکنین محترم محله جوادیه می توانند برای اطلاعات بیشتر در مورد شهرداری محله جوادیه و همین طور تاریخچه این محله به سایت مراجعه کرده و به قسمت درباره ما رفته و تمامی این اطلاعات را به دست بیاورند حتی این امکان وجود دارد تا اگر در هر موردی برای مردم این محله سوالی پیش آمد آن را در سایت مطرح نمایند کارشناسان پشتیبانی سایت در اسرع وقت پاسخگوی مردم خواهند بود حتی اگر آنلاین باشند در همان لحظه پاسخگو خواهند بود. 
در نهایت این سایت در سالی که به بار نشست توانست برنده جشنواره شکوفا با بیشترین امتیاز در میان تمامی محله های تهران شود.

 

جوادیه یکی از محله های قدیمی تهران است که در منطقه 16 شهرداری تهران واقع شده است. طراحی سایت جوادیه به همراه رفع نواقص و تکمیل المان های جشنواره شکوفا از جمله مواردی بود که توسط تیم طراحی سایت ایران سایت انجام شده است.