نمونه کار طراحی سایت

نمونه کار طراحی سایت

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه طراحی سایت ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.

طراحی وب سایت پوشاک مردانه مدلاین

پوشاک مردانه مدلاین که یکی از برندهای ایرانی به عنوان تولید کننده پوشاک با کیفیتی بالا در کشور می باشد برای این که بتواند انواع خدمات و تولیدات خود را به راحتی در اختیار مشتریان قرار بدهد تصمیم گرفت تا محصولات خود را در سایت قرار بدهد. در همین راستا اقدام به طراحی سایت در همین زمینه نمود. طراحی سایت پوشاک مردانه مدلاین تسط تیم طراحی ایران سایت صورت گرفت. ایران سایت توانست سایت پوشاک مردانه مدلاین را با نسخه فارسی آن طراحی نماید. در نتیجه سایت پوشاک مردانه مدلاین با زبان فارسی طراحی گردید.
سایت گروه تولیدی پوشاک مردانه مدلاین که زمینه فعالیت آن در زمینه تولید محصولات تریکو و کشباف می باشد که فعالیت خود را از سال 1379 آغاز نمود. فعالیت گروه تولیدی پوشاک مردانه مدلاین در سال 1386 نام مدلاین را با هدف تولید محصولات با کیفیت مطابق با استانداردهای جهانی به عنوان نام تجاری برای خود برگزید. از آن زمان تا به امروز گروه تولیدی پوشاک مردانه مدلاین توانست با 13 سال تجربه مفید در شناخت الگوهای ضد جامعه ایرانی از مواد اولیه مرغوب در زمینه تولید به ارائه محصولات خود مطابق با نیاز و سلیقه مشتریان خود دست پیدا کند. در گروه تولیدی پوشاک مردانه مدلاین از طراحان بین المللی ، همکاران و پرسنل دانش آموخته و اهل فن از یک سو و هم چنین مشتریانی که دارای سلیقه و خوش ذوق باشند روزهای زیبا و خوبی را برای صنعت پوشاک در کشور نوید داده اند. علاوه بر این موارد در عرصه فعالیت در داخل کشور افتتاح فروشگاه در مراکز استان ها و نیز رسیدن به جایگاهی مناسب به عنوان یک برند ایرانی برتر و همین طور صادرات محصولات کشباف و تریکو به نقاط دیگر در دنیا از جمله اهداف و چشم اندازهایی می باشد که در گروه تولیدی پوشاک مردانه مدلاین می باشد. گروه تولیدی پوشاک مردانه مدلاین توانسته است با کیفیتی استاندارد رقابت خوبی را با استفاده از برندهای خارجی انجام بدهد که دارای عضیت مستمر در اتحادیه تولیدات پوشاک و کشباف در کشور ایران خواهد بود.

 

پوشاک مدلاین یکی از برند های ایرانی تولید کننده پوشاک با کیفیت بالا در کشور می باشد.طراحی نسخه فارسی سایت پوشاک مدلاین توسط تیم طراحی وبسایت ایران سایت انجام شده است.