نمونه کار طراحی سایت

نمونه کار طراحی سایت

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه طراحی سایت ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.

بهینه سازی سایت بنکدار تحریر

لوازم تحریر در فصلی از سال با هجوم زیادی از متقاضیان همراه بوده و در باقی فصول شیب ثابتی داشته ، با توجه به اینکه افراد توزیع کننده و حتی و افرادی که برای مصرف شخصی خود استفاده می کنند امروزه دیگر بیشتر از طریق اینترنت اقدام به خرید این لوازم می کنند . برای آن دسته از تولید کنندگان و توزیع کنندگانی که در زمینه لوازم و تحریر فعالیت می کنند در قدم اول پیشنهاد می شود که با راه اندازی سایت در زمینه کاری خود اقدام به بازاریابی و تبلیغ کرده و از این طریق می توان کار و محصولات خود را با کمترین هزینه در حجم گسترده ای برای افراد بیشتر معرفی کرد. و با استفاده از خدمات بسیار سودمند هم چون امکان خرید محصول و تحویل در هر جای که بخواهید را برای کاربران فراهم می کند ، باید توجه داشت که موضوع مهمی که وجود دارد این که اگر وب سایتی در نتایج بالای گوگل قرار بگیرد و موجب افزایش تعداد بازدیدکنندگان و در نتیجه ارتقاء کاری و افزایش فروش محصولات را شامل شود می بایست بهینه سازی سایت را برای آن انجام داد تا در رنکینگ گوگل  امتیاز بالای داشته باشد .
بهینه سازی سایت بنکدار تحریر که توسط تیم ایران سایت صورت گرفته ، تمامی اصول سئو را در بهینه سازی آن لحاظ کرده است و این موجب گردیده است تا سایت بنکدار تحریر در بازه زمانی کم بیشترین سود آوری را کسب کند ، در ضمن در فصل های خاص از سال توانسته با تخفیف ها و آف های ویژه در سایت بتواند در مقایسه با رقبای خود از فروش و استقبال بیشتری برخوردار باشد .
ایران سایت توانسته است با طراحی و پیاده سازی و همچنین بهینه سازی صد ها سایت نمونه کار های قوی داشته باشد که از نمونه ی از آن بهینه سازی سایت بنکدار تحریر می باشد .

بهینه سازی سایت بنکدار تحریر
COLOR PALLETE
30% 25% 15% 15% 10% 5%
#ff7118
#f3f3f3
#242322
#c3c3c3
#222222
#ffffff
FONTS STYLE
BYekan

A . B . C . D . E . F . G . H . I . J . K . L . M . N . O . P . Q . R . S . T . U . V . W . X . Y . Z.

بی یکان

الف · ب · پ · ت · ث · ج · چ . ‌ح · خ · د · ذ · ر · ز . ‌ژ · س . ‌ش · ص · ض · ط · ظ · ع · غ · ف · ق · ک · گ · ل · م · ن · و · ه · ی

Technologies