02188886450
به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست
طراحی سایت چاپ و تبلیغات، یک پروژه مقطعی نیست که در یک بازه زمانی کوتاه به اتمام برسد. تا زمانی که سایت شما پا بر جاست شما به طراح نیاز خواهید داشت. اگر طراح شما از CMS ، قالب و پلاگین های معروف و...

انتخابگر پوسته

طراحی سایت گروه توليدی سبز صنعت پارس

گروه تولیدی سبز صنعت پارس از شرکت های قدرتمند در زمینه تولید لیوان می باشد. این شرکت نیز همانند شرکت های تولیدی دیگر برای این که بتواند محصولات تولیدی خود را در عرصه جهانی نمایان تر کرده و بهتر معرفی نماید با همکاری تیم ایران سایت توانسته است سایتی را طراحی و پیاده سازی نماید. با انجام این کار گروه تولیدی سبز صنعت پارس توانست محصولات تولیدی خود یعنی لیوان های کاغذی تجزیه پذیر خود را در معرض دید عموم قرار بدهد. در حال حاضر نیز که کاربران زیادی طرفدار استفاده از اینترنت می باشند طراحی سایت برای گروه تولیدی سبز صنعت پارس نیز موفق شد تا در دنیای مجازی جایی برای خود باز کند. شما می توانید از این سایت دیدن کرده تا بیشتر متوجه محصولات تولیدی این شرکت شوید. در سایت طراحی شده برای گروه تولیدی سبز صنعت پارس توضیحات کاملی در رابطه با روش تولید محصولات آن داده شده است. کاربران می توانند قبل از این که این محصولات را سفارش بدهند اول از سایت این گروه دیدن نمایند تا با اطلاعات کامل در مورد محصولات این شرکت اقدام به خرید محصولات کنند. این یکی از مزایای استفاده از سایت برای هر شرکتی می باشد که مشتری قبل از خریدن محصول اول با آن آشنایی کامل پیدا کرده و در مرحله بعد می تواند آن را خریداری نماید. گروه تولیدی سبز صنعت پارس از این قابلیت برخوردار می باشد که قادر است تا لیوان های کاغذی را با طرح های اختصاصی برای مشتریان خود تولید کرده و آن ها را در کمترین زمان ممکن در اختیار مشتری قرار بدهد. تمامی سازمان ها ، ادارات ، ارگان ها چه خصوصی چه دولتی ، فروشگاه ها ، تالارهای پذیرایی و کلیه مکان هایی که نیاز به استفاده از لیوان در آن ها احساس می شود می توانند با استفاده از سایت طراحی شده برای این شرکت لیوان مورد نظر خود را با طرحی که مدنظرشان می باشد سفارش بدهند. این شرکت در کوتاهترین زمان ممکن قادر است تا این محصول را در اختیار مشتری مورد نظر قرار بدهد. 

شرکت سبز صنعت پارس یکی از شرکت های قدرتمند در زمینه تولید لیوان های تبلیغاتی می باشد.طراحی سایت شرکت سبز صنعت پارس توسط تیم طراحی سایت ایران سایت انجام شده است.

درصد پیشرفت100
سئو دارد؟
سامانه سفارشی؟
تعداد مشاهده این پروژه : 1772

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

دی ان ان