02188886450
به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست

انتخابگر پوسته

طراحی سایت حمل و اثاثیه منزل تضمین بار

با رشد روز به روز تکنولوژی و هم چنین دسترسی به اینترنت در تمامی نقاط کشور ها و جهان، اینترنت به عنوان یکی از مهم ترین ابزار های بشر گردیده است و از آن به عنوان جوابی برای سوالات خویش استفاده می کند. حال شما به عنوان دارنده یک موسسه حمل و نقل می بایست در این وضعیت اقدام به طراحی یک سایت برای موسسه خود نمایید چرا که در زمانی که شخصی قصد نقل مکان و اثاث کشی را داشته باشد با یک جستجوی ساده در فضای مجازی به دنبال یک موسسه حمل و نقل وسایل و اثاثیه می گردد.
در یک وب سایت بابری می بایست درباره نحوه باربری وسایل مختلف از لوازم منزل تا دیگر وسایل شما می بایست به شرح بپردازید، بیمه باربری هم یک از مواردی است که مراجعه کننده به وب سایت می خواهد درباره آن بداند، عکس هایی از نحوه بسته بندی وسایل و هم چنین حمل آن ها از موارد است که وجود شان در وب سایت اتوبار نیاز و ضروری می باشد. نیاز به یک سایت برای هر شغلی ایجاب می کند در این زمینه هم داشتن سایت برای یک اتوبار بسیار لازم و ضروری می باشد.
موسسه اتوبار تضیمن بار با داشتن سابقه ی بالا در زمینه باربری و با کادری مجرب و متخصصی در زمینه ارائه خدمات باربری و جابه جایی همواره با افتخار و سابقه درخشان در صدد خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد اقدام به طراحی سایت نموده و همین امر باعث شناخته تر شدن این موسسه در زمینه باربری شده است .تضمین بار در زمینه بسته بندی لوازم، جا به جایی لوازم و با داشتن انواع ماشین های باربری در وزن های مختلف (کامیون،کامیونت،خاور،نیسان،وانت) سعی در جلب رضایت مخاطبین خود دارد. از جمله مزایای سایت اتوبار تضمین بار می توان به ریسپانسیو بودن ، داشتن رنگ های کاملا منطبق بر کار، داشتن اسلایدر های قدرمتند از جمله مزایای سایت موسسه اتوبار و باربری تضمین بار می باشد.

تضمین بار در زمینه بسته بندی لوازم، جا به جایی لوازم و با داشتن انواع ماشین های باربری در وزن های مختلف (کامیون،کامیونت،خاور،نیسان،وانت) سعی در جذب رضایت مخاطبین خود دارد. شرکت طراحی سایت ایران سایت با طراحی سایت تضمین بار و بهینه سازی سایت بر اساس کلمات کلیدی ارائه شده توسط کارفرما گامی موثر در جهت رسیدن به اهداف شرکت برداشته است.


برخی از ویژگی های ارائه شده به کارفرما:


طراحی واکنش گرا

استفاده از ساختار ماژولار جهت تولید محتوا

اسلایدشو با قابلیت مدیریت

قابلیت تعریف کاربران متعدد 

امکان جستجو در محتوا، اسناد و ورودی‌های پرتال

امکان استفاده از کلمات کلیدی برای بهبود بخشیدن به نتیجه ی جستجوی سایت

مدیریت منو و صفحات

قابلیت تعریف سطح دسترسی 

سادگی جابجا کردن صفحات در منو به روش Drag & Drop

 ساختار پیمایش ساده به گونه ای که کاربر با کمترین کلیک به مکان، سرویس و یا اطلاعات مورد نظرش دست یابد.

و ....

درصد پیشرفت100%
سئو دارد؟
سامانه سفارشی؟
تعداد مشاهده این پروژه : 1360

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

دی ان ان