02188886450
به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست
طراحی سایت آموزشی به جهت آنکه دانش فضای مجازی بسیار کارآمد است، روشی موثر در راستای آموزش می باشد. می توان با کسب مهارت لازم، به کسب و کار پردرآمدی رسید. در این راه شما نیاز به تحصیل در دانشگاه و...

انتخابگر پوسته

طراحی وب سایت مدارس فجر خاتم

وب سایت مدارس فجر خاتم

مدارس فجر خاتم مجموعه ای از مدارسی می باشد که در 2 مقطع راهنمایی و دبیرستان دانش آموزان را می پذیرد تا  به آن ها آموزش های لازم را بدهد. طراحی وب سایت مدارس فجر خاتم توسط تیم طراحی ایران سایت صورت پذیرفته است. در سایتی که برای مدارس فجر خاتم طراحی شده است امکانات زیادی در نظر گرفته شده است. علاوه بر کلاس های آموزشی ، کلاس فوق برنامه و هم چنین بازی آنلاین نیز در سایت قرار داده شده اند. کلاس های فوق برنامه به کلاس هایی گفته می شود که علاوه بر کلاس های عادی برای دانش آموزان برگزار می شود تا دانش آموزان بتوانند در زمینه همان دروس مقطع خود مهارت لازم را یاد گرفته و در نهایت این که بتوانند در امتحانات بهتر و باتجربه تر عمل نمایند. دانش آموزان می توانند از امکاناتی که در سایت در نظر گرفته شده است استفاده کنند مثلا می توانند از بازی های آنلاین که در سایت مدارس فجر خاتم قرار داده شده است برای پر کردن اوقات فراغت خود بهره ببرند. هم دانش آموزان و هم والدین آن ها می توانند با ورود به سایت طراحی شده از تازه ترین اخبار ، از خبرهای جدید در مورد مدرسه با خبر شوند. والدین دانش آموزان می توانند برای ثبت نام فرزندان خود در مدارس فجر خاتم از طریق سیستم ثبت نامی که در سایت مدارس فجر خاتم در نظر گرفته شده است اقدام کرده و مراحل ثبت نام را به طور کامل انجام بدهند. شما با مراجعه به سایت مدارس فجر خاتم متوجه خواهید شد که دانش آموزان این مدرسه به دلیل برخورداری از دانش علمی بالا به دلیل شرکت در کلاس های عادی و فوق برنامه این مدرسه توانسته اند برترین رتبه ها را در المپیاد علمی کشور در تمامی رشته ها از آن خود نمایند. خوشبختانه در سایت مدارس فجر خاتم زمان برگزاری و نحوه برگزاری آن ها ثبت می شود و این تاریخ ها از سایت های معتبر المپیاد دریافت و در سایت درج می شود. دانش آموزان می توانند با مراجعه به سایت مدارس فجر خاتم از تاریخ ها مطلع شده و به گونه ای برنامه ریزی نمایند تا بتوانند با تلاش های زیاد در به بالاترین رتبه ها دست یابند.

مدارس فجر خاتم از مجموعه مدارسی است که در دو مقطع راهنمایی و دبیرستان دانش آموز پذیرفته و آموزش می دهد. طراحی سایت خبری آموزشی این مجموعه توسط تیم طراحی سایت ایران سایت انجام شده است.

درصد پیشرفت100
سئو دارد؟
سامانه سفارشی؟
تعداد مشاهده این پروژه : 1896

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

دی ان ان