02188886450
به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست
طراحی سایت آموزشی به جهت آنکه دانش فضای مجازی بسیار کارآمد است، روشی موثر در راستای آموزش می باشد. می توان با کسب مهارت لازم، به کسب و کار پردرآمدی رسید. در این راه شما نیاز به تحصیل در دانشگاه و...

انتخابگر پوسته

طراحی وب سایت موسسات زبان شکوه

وب سایت سیستم ثبت نام آموزشگاه زبان شکوه ایران

قبل از به وجود آمدن شرکت زبان شکوه ایران، دکتر محسن شکوه، موسس این شرکت همواره سعی داشته است تا به دنبال یافتن روشی بسیار راحت و آسان و در عین حال بسیار موثر برای یاد گیری زبان انگلیسی برای زبان آموزان کشور بزرگمان بوده است. به همین دلیل فکر اولیه ی این کار در سال ۱۳۲۹ شروع به کار کرد و شرکت زبان شکوه ایران به یکی از اولین مراکز بزرگ آموزش و توسعه ی زبان انگلیسی کشور نیز تبدیل شده است. به همین دلیل است که وی را پدر زبان انگلیسی کشور می گویند. موسسه ی زبان شکوه که هم اکنون با آموزش دادن زبان انگلیسی به سومین نسل از فرزندان این کشور به یکی از با قدمت ترین و پر تجربه ترین موسسات زبان کشور مان تبدیل شده است، اضافه بر این اولین موسسه آموزشی می باشد که در ایران بوده است که موفق شده است تا استاندارد های بین المللی آموزش در این زمینه را ارائه دهد و در نتیجه آزمون زبان انگلیسی را در ایران برای اولین بار ارائه کند.
بعد از گذشت حدود نزدیک به ۷ دهه از تشکیل این موسسه زبان شکوه ایران تصمیم به آن  گرفته شده است تا با استفاده از توان بالای مدیریتی و سطح علمی جوانان کشورمان به توسعه سطح کشور و پیشرفت هرچه بیشتر موسسه زبان شکوه بپردازدیم، تا مانند گذشته پیشتاز در آموزش زبان به هموطنان ارجمند مان نیز باشیم. وظیفه ی موسسه ی زبان شکوه همواره می تواند کمک به توسعه ی علم و فناوری جوانان این مرز و بوم بوده است که ابزار آن به این هدف در عصر امروز فرا گیری زبان انگلیسی و هم چنین یاد گیری  کامپیوتر نیز می باشد که این دو جزء جدا نشدنی از هم می باشند. در طراحی وب سایت این موسسات زبان شکوه تمامی توضیحات کامل مربوط به فعالیت های آن ذکر شده است.


شرکت شکوه ایران بنیانگذار آموزش زبان انگلیسی در ایران است که دارای 400 شعبه رسمی در سرتاسر کشور می باشد. طراحی سیستم ثبت نام آنلاین آموزشگاه های شکوه ایران توسط گروه توسعه ایران سایت انجام شده است.

درصد پیشرفت100
سئو دارد؟
سامانه سفارشی؟
تعداد مشاهده این پروژه : 1835

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

دی ان ان