نمونه کارهای طراحی سایت آموزشی

طراحی وب سایت موسسه معماری و شهرسازی کوبه

وب سایت موسسه معماری و شهرسازی کوبه

طراحی وب سایت در زمینه های پژوهشی و آموزشی در کشور ما نیاز اساسی بوده و با توجه به اینکه تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و به بالاتر با منابع و مطالب با کیفیت و قوی احتیاج داشته از این رو در گوشه کنار نظاره خرید و فروش مقالات و پایان نامه ها بوده ایم .و یکی از فعالیت های مهم که در این عرصه می توان برای کمک به قشر در حال تحصیل یا حتی افرادی که نیاز به تثبیت علم و مهارت خود داشته بوده که با طراحی وب سایت در زمینه های آموزشی و مهارتی مطالب و دوره های ارزنده ای را در اختیار افراد قرار داد. خیلی از افراد در حرفه ای که مشغول فعالیت بوده برای افزایش مهارت های خود نیاز به مطالب و آموزش های بیشتر هستند ، طراحی وب سایتی که بتوان همانند یک فروشگاه اینترنتی از هر آنچه که در آن نیاز بوده بتوان در اختیار همگان قرار دهد. برای نمونه طراحی وب سایت موسسه معماری و شهرسازی با تالیف و چاپ کتب مختلف در این حوزه کمک زیادی کرده و یا در حوزه معماری و شهرسازی دوره های مفیدی را بر پایه بناهای تاریخی که از طراحی شهری و مواردی دیگر بوده انجام داده است.
با طراحی وب سایت در بخش پژوهش های تخصصی در هر حوزه ای می توان مشاوره های را برای افرادی که در حال تکمیل و نوشتن پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری بوده کمک های زیادی را انجام داد ، یا بخش های پژوهش یاری را تاسیس کرد و در وب سایت مشارکت با پژوهش های سازمان ها و نهاد های مختلف کرد.
طراحی وب سایت در عرصه های مهندسی و پزشکی که در آن از مقالات و سمینار های خوب برخوردار باشد تا بتوان از این مقالات برای افزایش مهارت ها استفاده کرد .


موسسه معماری و شهرسازی کوبه یکی از موسسات آموزش معماری در ایران می باشد. طراحی سایت این مجموعه توسط تیم طراحی سایت ایران سایت انجام شده است.

درصد پیشرفت100
سئو دارد؟
سامانه سفارشی؟
مشاهده نمونه کار قبلی طراحی وب سایت مجله اینترنتی MMPJOURNAL
مشاهده نمونه کار بعدی طراحی وب سایت مرکز نشر و پخش علوم پزشکي مقدم
تعداد مشاهده این پروژه : 1821

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر