02188886450
به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست
طراحی سایت آموزشی به جهت آنکه دانش فضای مجازی بسیار کارآمد است، روشی موثر در راستای آموزش می باشد. می توان با کسب مهارت لازم، به کسب و کار پردرآمدی رسید. در این راه شما نیاز به تحصیل در دانشگاه و...

انتخابگر پوسته

طراحی وب سایت نمونه سوالات امتحاني حوزه علميه

وب سایت نمونه سوالات امتحاني حوزه علميه

سوالات امتحانی حوزه علمیه با توجه به تفسیری بودن و مفهومی بودن آن ها که نیاز به استنباط و تحلیل آیات و روایات داشته موجب شده تا در جمع آوری و پوشش دادن آن ها همت بیشتری داشت . با توجه به اینکه در اکثر سایت ها سعی بر این شده که نمونه سوالات این حوزه ها را در مجموعه های در کنار هم گرده هم آورند بدون توجه به اینکه این نمونه سوالات از کیفیت کافی برخوردار نبوده و در ضمن نقص بیش از حدی که این نمونه سوالات داشته موجب شده تا پوشش کاملی از مطلب را در بر نگیرد. 
از این رو برای اینکه طلاب بتوانند برای پیوستگی مطالب و اینکه مدیریتی بر روی نمونه سولات داشته باشند و باعث این سردرگمی و ابهام در مطالب از مراجع مختلف نشود . بهترین گزینه طرحی وب سایت نمونه سوالات امتحانی حوزه علمیه بوده که دارتی مزایایی زیادی بوده است.
طراحی وب سایت نمونه سوالات امتحاني حوزه علميه
از ویژگی های بارز طراحی وب سایت برای نمونه سوالات امتحانی حوزه علمیه این بوده که استادان و طلاب بر روی یک سایت که مشخص و ثابت متمرکز داشته و دانشجویان نیازی نیست برای درک بهتر مطالب به سایت های مختلف سربزند و بروز رسانی ها مطالب راحت تر می شود. با توجه به اینکه این طراحی وب سایت به صورت تخصصی برای نمونه سوالات امتحانی طراحی شده موجب شده تا پوشش کاملی از تمامی مطالب دروس باشد و مطالعه آن ها برای امتحان بسنده کند .از دیگر مزایایی طراحی وب سایت درج اخبار داخلی و رویداد های جهان اسلام را قرار داد. این قابلیت را دارد که در سطح وسیعی در جهت ترویج درست دین و آشنایی و شناساندن چهره واقعی اسلام به دنیا اقدام کرد. طراحی وب سایت نمونه سوالات امتحاني حوزه علميه همچنین بستری را فراهم می شود تا خیلی از طلاب و افراد زکات علم خود را برای هدیه در اختیار همگان قرار دهند .


سایت حوزه یکی از معدود سایت های ارایه دهنده نمونه سوالات حوزه علمیه می باشد. طراحی این وب سایت توسط تیم طراحی سایت ایران سایت انجام شده است.

درصد پیشرفت100
سئو دارد؟
سامانه سفارشی؟
تعداد مشاهده این پروژه : 1297

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

دی ان ان