02188886450
طراحی سایت چندزبانه

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه پروژه های چند زبانه ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.

به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست

انتخابگر پوسته

طراحی سایت شرکت تنباکوی ممتاز ایران

شرکت تنباکوی سبز ممتاز ایرانیان این افتخار را دارد تا از بهترین و مرغوبترین و با کیفیت ترین انواع تنباکو های ایرانی نسبت به ذائقه ی مصرف کنندگان کشور عزیزمان به صورت ملایم و معمولی و هم چنین تند که با بسته بندی های بسیار شیک و مدرن و به روز و به صورت کاملا بهداشتی نیز در اختیار مصرف کنندگان عزیز کشورمان قرار دهد .این وب سایت که  به صورت دو زبانه می باشد و با طراحی واکنش گرا که قابلیت نمایش در گوشی ها و تبلت ها را دارد طراحی شده است. این تنباکوی با کیفیت و مرغوب که از استاندارد مورد نظر که در سطح کیفی و کمی تولید شده است توانسته است در بین مصرف کنندگان بی طور قابل چشم گیری مصرف و در بین عموم محبوب واقع شود. این تنباکو های مصرفی که از ضرر های بسیار کمی برخوردار می باشند چه در داخل ایران و چه در خارج از ایران مورد توجه بسیار یاز افراد مصرف کننده قرار گرفته شده است.
در طراحی وب سایت برای این شرکت سازنده ی تنباکو سعی بر آن شده است که بتواند محصولات خود را به صورت کامل با توضیحات دقیق ذکر نماید که جای هیچ گونه ابهامی برای بازدید کنندگان وب سایت باقی نگذارد . به همین دلیل طراحی این وب سایت از اهمیت بالایی برخوردار بورده است و در همین راستا توانسته است موفقیت بسیاری در حرفه و کسب وکار خود کسب نماید. و نسبت به رقبای خود در سطح بسیار بالایی از دیگران پیشی بگیرد. این خود امتیازی بسیار بزرگ برای این شرکت تولید کننده ی تنباکو صورت گرفته است که توانسته در این بازار رقابتی بین دیگر کشور های دیگر صورت گرفته است. به همین دلیل افراد و شرکت های و رستوران های مختلفی برای تهیه ی تنباکوی خود از این شرکت نیز اقدام به خرید آن می نمایند.

شرکت تنباکوی سبز ممتاز ایرانیان مفتخر از بهترین و مرغوبترین نوع تنباکوی ایرانی نسبت به ذائقه مصرف کننده  ( ملایم ، معمولی ، تند ) با بسته بندی های مدرن و کاملا بهداشتی در اختیار مصرف کننده قرار دهد .این سایت  به صورت دو زبانه  و با طراحی واکنش گرا که قابلیت نمایش در گوشی و تبلت را دارد طراحی شده است.


برخی از ویژگی های ارائه شده به کارفرما:

طراحی واکنش گرا

طراحی دو زبانه

مدیریت صفحات و زیرمنوها

آمار بازدید

استفاده از ساختار ماژولار جهت تولید محتوا

امکان جستجو در محتوا، اسناد و ورودی‌های پرتال

امکان انتخاب نحوه چیدمان مطالب سایت برای هر یک از صفحات سایت

و....
درصد پیشرفت100%
سئو دارد؟
سامانه سفارشی؟
تعداد مشاهده این پروژه : 2285

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

دی ان ان