طراحی سایت سازمانی

این روزها دیگر هیچ شرکت یا سازمانی نمی توانید پیدا کنید که برای معرفی کسب و کار ، محصولات و خدمات خود یک وب سایت نداشته باشد ؛ به همین دلیل شرکت های کوچک و بزرگ زیادی به وجود آمده اند که وب سایت های سازمانی متعددی با امکانات مختلف طراحی می کنند و به مشتریان خود ارائه می دهند ؛ البته بین شرکت های طراحی سایت حرفه ای با شرکت های طراحی سایت نو پا تفاوت زیادی وجود دارد ؛ شرکت های طراحی سایت حرفه ای از برنامه نویسان متخصصی تشکیل شده اند که تجربه بالایی در طراحی انواع وب سایت ها به ویژه وب سایت های سازمانی دارند از این رو به خوبی نیازهای مشتریان خود درک می کنند و متناسب با بودجه مشتریان خود بهترین سایت را با سرعت و کیفیت بالایی طراحی کرده و در اختیار آن ها قرار می دهند . یکی از این شرکت های طراحی سایت که قصد معرفی آن را داریم ، شرکت طراحی سایت ایران سایت می باشد که از بیش از 20 سال در زمینه طراحی انواع وب سایت ها تخصص و مهارت دارد . یکی از خدمات ویژه ای که این شرکت طراحی سایت به مشتریان ارائه می دهد طراحی سایت سازمانی می باشد درصورتی که قصد دارید وب سایتی در این زمینه طراحی کنید می توانید از خدمات ویژه این شرکت طراحی سایت استفاده کنید . 

طراحی سایت سازمانی چیست؟

طراحی سایت سازمانی یک رسانه ارتباطی بسیار سودمند جهت تبادل اطلاعات و نیز انجام معاملات و تراکنش های تجاری تبدیل شده است. چنانچه قصد دارید یک تجارت جهانی و گسترده داشته باشید حضور شرکت یا سازمان شما در فضای اینترنت و همچنین داشتن یک وب سایت حرفه ای بسیار حائز اهمیت است. به منظور استفاده و کارایی بیشتر می توان صفحات آن و سطح کاربری و سطح دسترسی آن را برای گروه های کاربری و افراد مختلف تغییر داد. سایت سازمانی حاوی یک موتور جستجو برای دسترسی کارکنان به اطلاعات داخلی شرکت یا سازمان می باشد. در طراحی سایت سازمانی نکات بسیاری است که باید رعایت شود. ادارات دولتی و یا سازمان های بزرگ بر پایه ارائه خدمات سازمان یافته ای تشکیل شده اند، لذا در طراحی وب سایت آنها می بایست به موضوع ارائه خدمات الکترونیکی که از طریق وب سایت به شهروندان و مخاطبان قرار است ارائه شود باید توجه خاصی داشت.

با توجه به اینکه هدف از طراحی سایت سازمانی، ارائه خدمات الکترونیکی مطلوب جهت افزایش راندمان کاری، همچنین کاهش تردد در ادارات مختلف و کاهش قابل توجه هزینه ها میباشد، لذا طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت سازمانی باید به گونه ای انجام شود که علاوه بر اطلاع رسانی مطلوب، بتواند به بهترین نحو از طریق طراحی فرم های الکترونیکی، ارتباط بین مخاطبان و ... طراحی شود. با توجه به اینکه طراحی سایت سازمانی دارای قسمت های مختلف است، با ورود به هر پنل در واقع کارهای مربوط به آن سازمان را انجام داد. امروزه با الکترونیکی شدن مراکز دولتی و خصوصی، داشتن یک پرتال دولتی می تواند خدمات متنوع هر سازمان را به صورت طراحی سایت دولتی در اختیار عموم مردم قرار دهد. خدمات طراحی وب سایت های سازمانی با توجه به جدیدترین تکنولوژی های طراحی وب جهان صورت می پذیرد. این تکنولوژی ها به شما امکان خواهند داد تا بتوانید همواره در بالاترین سطح به فعالیت خود در دنیای اینترنت بپردازید . هزینه طراحی سایت سازمانی به عوامل مختلفی بستگی دارد.  برخی از طراحان سایت های سازمانی هزینه های بسیار کمی برای طراحی به مشتریان خود اعلام می کنند که این موضوع در عمل ممکن است سودی برای مشتریان نداشته باشد. زیرا ممکن است با دریافت این مبلغ کیفیت و طراحی توسط نیروی متخصص انجام نشده و وب سایتی به دست مشتری تحویل داده می شود که عملا پاسخگوی هیچ نیازهای او نباشد. قیمت اعلام شده باید با توجه به ارائه کیفیت محاسبه شود.

 

ویژگی‌ های طراحی سایت سازمانی چیست؟

فرم های کاربردی و تکمیل توسط کاربران
معرفی بخش های سازمان
معرفی خدمات سازمان
مشخص کردن ساعت کاری اداره دولتی مربوطه
معرفی درباره ما و چارت سازمانی
پنل دسترسی راحت
ایجاد سطوح کاربردی در طراحی سایت دولتی
ثبت نام و مدیریت مشتریان
گالری تصاویر و ویدئوها
اخبار و رویدادهای سازمان
امکان چند زبانه بودن
لینک به سازمان های مربوطه

تعداد مشاهده این پروژه : 1786

نمونه کارهای طراحی سایت سازمانی