02188886450
به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست

انتخابگر پوسته

طراحی سایت مرکز سالمندان آرین بهزیست

با توجه به جامعه ی امروزی که در آن زندگی می کنیم جمعیت سالمندان ما رو به افزایش است. بنا بر این قدرت مردم از نگهداری افراد سالمند کمتر شده است. بر همین اساس مراکزی در راستای نگهداری از سالمندان با امکانات بسیار بالا برای آنها فراهم شده است تا بتوانند در این مراکز ساکن گزینند.
مزایایی که در این مراکز وجود دارد از اهمیت و استاندارد های بالایی برخوردار می باشد. داشتن امکانات مناسب در این گونه مراکز باعث بالا بردن سطع اعتماد و اطمینان کسانی می شود که می خواهند سالمندان خود را به این گونه مراکز ببرند تا در رفاه کامل و از رسیدگی بسیار خوبی بر خوردار شوند.
در طراحی سایت مرکز سالمندان آرین بهزیست تمامی امکانات و تجهیزات خود را و نحوه ی روند کار خود به همراه ددکتر های متخصص و آزمایشاتی که در طول مدت زمانی که سالمندان در آنجا به سر می برند را به طور کامل و واضح شرح داده است. هم چنین پرستاران زبر دست و ماهر و بسیار مهربانی در این کادر هستند که با تمام وجود وقت خود را صرف این گونه افراد سالمند می کنند.
از لحاظ تغذیه و بهداشت نیز تمام نکات لازم را رعایت کرده و با بهترین مواد غذایی موارد غذاییشان را فراهم می کنند.
در وب سایت مرکز سالمندان آرین بهزیست حتی امکان رزرو برای افرادی که بعد ها می خواهند وارد این مرز شوند نیز وجود دارد. شایان به ذکر است که تمامی مراحل و امکانات موجود در این مرکز را به طور کاملا واضح تشریح کرده است. از تمامی دکتر ها و پرستاران و کادر خدمه نیز صحبت شده که هر کدام چه وظایفی را بر عهده دارند. فضای این مرکز طوری طراحی شده است که سالمندانی که در آنجا هستند محیط شاد و دل انگیزی برایشان فراهم سازد که این خود به آنها روحیه ای شاد می دهد.

 

مرکز سالمندان آرین با ایجاد فضایی آرام و دلنشین در قلهک،‌ خیابان یخچال آماده پذیرایی و مراقبت از سالمندان عزیز می باشد. تیم طراحی وب ایران سایت وظیفه طراحی سایت این مرکز را بر عهده گرفته و در حال انجام خدمات وبسایت به این مرکز می باشد

درصد پیشرفت100
سئو دارد؟
سامانه سفارشی؟
تعداد مشاهده این پروژه : 2039

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

دی ان ان