طراحی سایت تور و گردشگری

در صنعت گردشگری طراحی سایت تور و گردشگری از اهمیت بالایی برخوردار است طراحی سایت تور و گردشگری می تواند اطلاعات زیادی  در مورد هتل ها ، قیمت تورها ، جاذبه ی شهر های مختلف و … در دسترس افراد قرار دهد. سایت هایی که در زمینه صنعت گردشگری طراحی می شوند بازدید کنندگان زیادی را به خود جذب می کنند و بعد از بالارفتن تعداد  بازدیدکننده های سایت می توانید خدمات شرکت خود را به بهترین شکل ارائه نمایید و میزان فروش کسب و کار خود را بالا ببرید. طراحی سایت با دانش و آگاهی کامل برنامه نویسی می شود و از برنامه نویسان، گرافیست های حرفه ای، سئو نویسان و همچنین محتوانویسان مجرب استفاده می شود تا در نهایت کاربردی ترین وب سایت متناسب با نیاز کاربران طراحی گردد.

 

سایت گردشگری چیست؟

سایت گردشگری و توریستی به منظور معرفی و ارائه اطلاعات کامل و جامع درباره مکان ها و نقاط دیدنی، طبیعت، تاریخی و سیاحتی و زیارتی در داخل و خارج کشور می باشد که می تواند اطلاعاتی نظیر اخبار آژانس های مسافرتی، قیمت و اطلاعات تورها، برنامه های تور زمینی و هوایی و سفر با قطار و محل اقامت و هتل ها و رستوران و مراکز خرید و … در آن درج شوند. در سایت گردشگری می توانید تور های خود را به صورت بسته ارائه نمایید به نحوی که کاربران با مشخصات تور، مقصد و مبدا آن مطلع شده و میتواند آن را به صورت آنلاین رزرو کرده و هزینه آن را پرداخت نماید. میتوانید شهر های مختلف و مکان های گردشگری را به کاربران معرفی نمایید تا با دید بازتری نسبت انتخاب تور اقدام نمایند. در ادامه بخش های مختلف سایت گردشگری را به شما معرفی میکنیم:

رزرو آنلاین بلیط: مهمترین امکاناتی که آژانسهای مسافرتی در اختیار مردم میگذارند، رزرو آنلاین بلیط و پرداخت در همان زمان میباشد. همچنین مهم ترین بخش تخصصی طراحی وب سایت گردشگری این قسمت باشد که تعیین میکند وب سایت می تواند چقدر بازخورد داشته باشد. چنین سرویسی در انتها می تواند وب سایت آژانس مسافرتی را تبدیل به کاربری از نوع فروشگاه اینترنتی نماید که درآمد بالایی برای مالک به همراه خواهد داشت.
معرفی پکیج های خدماتی:  ارائه پکیج های این شرایط را فراهم میکند تا کاربران در این فضا قرار گرفته و پس از پشت سرگذاشتن این قسمت به قسمت پرداخت آنلاین وارد شود. به کمک این بخش میتوان سایت گردشگری را تبدیل به یک منبع کسب و کار کرد.
طراحی قسمت های مختلف از رنج قیمت تورها:  بسیاری از مردم در آخرین دقایق ارائه تورهای آژانس مسافرتی اقدان به خرید بلیط میکنند این بخش از بخش های جذاب سایت خواده بود و مردم به دلیل صرفه جویی در هزینه ها حتما بارها از این قسمت دیدن خواهند کرد. 
نمایش سرویس های آژانس مسافرتی : این سرویس به این منظور ایجاد می شود تا شما بتوانید سرویس های آژانس مسافرتی خود را بهتر و بیشتر معرفی نمایید. مشتریان و آژانس های مسافرتی دیگر تمایل دارند از میزان گسترش کسب و کارتان مطلع گردند. این صفحه کمک می کند تا کسب و کار آژانس مسافرتی تان بهتر شناخته شود. 
تقسیم بندی تورها:  معمولا آژانس مسافرتی در بازه های زمانی مختلف پکیج هایی شامل تورهای مختلف را ارائه خواهد کرد. به همین علت تقسیم بندی آن ها به انتخاب هوشمندانه کاربران کمک خواهد کرد. این بخش به دلیل اینکه مشتریان بتوانند خیلی سریع به تورهای خود دستیابی داشته باشند در طراحی خود به دقت زیادی نیاز خواهد داشت. این بخش یکی از حساس ترین بخش های سایت گردشگری است .
دسته بندی کردن هتل ها: انتخاب این سرویس نه فقط برای دادن اطلاعات بلکه برای سفارش بهتر و جذب مشتریان میتواند در وب سایت شما ارائه گردد. مردم دوست دارند در مورد خصوصیات خدمات هتل اطلاعاتی را کسب کرده و بدانند در کدام هتل اقامت خواهند داشت. به منظور دسترسی سریعتر و بهتر مشتریان به این بخش میتوان قابلیت جستجو هتل های مختلف مکان را اضافه کرد.

ویژگی های یک سایت گردشگری

اخبار، مقالات، گالری تصاویر، و ..
تعریف تورهای گردشگری  داخلی و خارجی به صورت گروهی
رزرو آنلاین هتل در شهرهای مختلف
رزرو آنلاین بلیط هواپیما
مشخصات هتل ها، قیمت ها و امکانات آن ها
معرفی مراکز و اماکن گردشگری به همراه گالری تصاویر و ویدئو
بخش تالار گفتگو وبسایت
ارسال خبر نامه به اعضای سایت جهت اطلاع رسانی از جدیدترین تورهای گردشگری
معرفی و تبلیغ جاذبه های گردشگری
طراحی سایت به صورت چند زبانهتعداد مشاهده این پروژه : 1796

نمونه کارهای طراحی سایت تور و گردشگری