02188886450
به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست
طراحی سایت تور و گردشگری
در صنعت گردشگری طراحی سایت تور و گردشگری از اهمیت بالایی برخوردار است طراحی سایت تور و گردشگری می تواند اطلاعات زیادی  در مورد هتل ها ، قیمت تورها ، جاذبه ی شهر های مختلف و … در دسترس...

انتخابگر پوسته

طراحی سایت خوابگاه دخترانه پانسیون سعادت

طراحی سایت خوابگاه دخترانه پانسیون سعادت

همه ی ما در دورانی حال چه دانشجویی و چه زمانی که به مسافرت می رویم نیاز داشتیم تا مکانی را برای زندگی پیدا کنیم که در این میان برای دوران دانشجویی پانسیون را انتخاب می کنیم. اما حال این که کدام پانسیون و چگونه؟؟؟
عده ایی با پرس و جو، عده ایی با تبلیغات، و عده ی زیادی با مراجعه به اینترنت این کار را انجام می دهند پس این که یک طراحی سایت اینترنتی برای خوابگاه یا پانسیون شما نیاز هست یا نه جوابی کاملا واضح دارد و آن هم مثبت است. قشر دانشجو بیشتر کار های خود را از طریق اینترنت انجام میدهد حال پیدا کردن پانسیون که جای خود دارد. این که سایت یک پانسیون باید کامل و جامع باشد مطالبی مثل عکس مکان، قوانین و مقررات پانسیون و ... باید داخل سایت گنجانده شود تا خیال استفاده کننده از پانسیون راححت شود. وب سایت شما باید به گونه ایی باشد که به مخاطب این حس را بتواند القا کند که این خوابگاه قابل اطمینان است و همه این ها باید با شرح تمامی جزئیات و عکس ها در وب سایت همراه باشد. 

پانسیونی که دارای سایت اختصاصی باشد به نسبت پانسیونی که از طریق خیابان و تراکت تبلیغات می کند قطعا برای مراجعه کنندگان قابل اطمینان تر است و همین قضیه باعث افزایش مراجعین به پانسیون می شود. پانسیون سعادت که یکی از چندین پروژه های ایران سایت می باشد دارای طراحی سایتی کامل و پویا می باشد که هم ریسپانیو ( قابل نمایش در موبایل و تبلت) می باشد، برای این سایت سئو هم انجام شده و هم دارای ظاهری ساده و سنگین و متناسب با یک پانسیون می باشد. در این وب سایت تمامی جزئیات قرار داده شده و به گونه ایی طراحی شده است تا بتواند اعتماد مراجعه کننده را جلب نماید.

ویژگی های ارائه شده به کارفرما:

طراحی واکنش گرا

مدیریت اخبار

اسلاید شو با قابلیت مدیریت

استفاده از ساختار ماژولار جهت تولید محتوا

امکان انتخاب نحوه چیدمان مطالب سایت برای هر یک از صفحات سایت

قابلیت تعریف کاربران متعدد 

امکان استفاده از کلمات کلیدی برای بهبود بخشیدن به نتیجه ی جستجوی سایت

تعریف سطح دسترسی 

مدیریت اعضای هر نقش

و....

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظر
1713 بازدید

انتخابگر پوسته