02188886450
به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست
طراحی سایت تور و گردشگری
در صنعت گردشگری طراحی سایت تور و گردشگری از اهمیت بالایی برخوردار است طراحی سایت تور و گردشگری می تواند اطلاعات زیادی  در مورد هتل ها ، قیمت تورها ، جاذبه ی شهر های مختلف و … در دسترس...

انتخابگر پوسته

طراحی وب سایت موسسه توریستی مهراندیش

طراحی وب سایت موسسه توریستی مهراندیش

موسسه توریستی مهراندیش دارای تخصص کافی در زمینه ی تورهای ورزشی ، تفریحی ، آموزشی برای کشور ارمنستان در کشور ایران می باشد. نامی که به این موسسه داده شده است عبارتند از : اکوتوریسم ارمنستان ، نامی که به این موسسه داده شده است نامی می باشد که به ثبت رسیده است و بین المللی می باشد. این موسسه نیز که یکی دیگر از  مشتریان ایران سایت می باشد سایتی برای آن توسط تیم با تجربه ایران سایت طراحی شده است که این سایت نیز همانند نمونه های دیگر کارهای انجام شده توسط ایران سایت هم از نظر طراحی بهترین می باشد و هم از نظر سئو به بهترین شکل ممکن بهینه شده است. روشی که تیم ایران سایت برای بهینه کردن هر چه بیشتر سایت طراحی شده انجام می دهد استفاده از کلمات کلیدی در سایت مورد نظر می باشد تا این سایت بتواند هر چه بیشتر و بهتر خود را در دنیای مجازی معرفی نماید. کلمات کلیدی که هر مشتری در نظر داشته باشد را به شرکت ایران سایت ارائه می دهد و بقیه کار توسط تیم سئو ایران سایت انجام خواهد شد. ایران سایت دارای دو تیم با تجربه در زمینه طراحی و سئو سایت می باشد. یکی از دیگر از نمونه کارهای انجام شده توسط ایران سایت ، سایت طراحی شده برای موسسه توریستی مهراندیش می باشد. سایت موسسه توریستی مهراندیش دارای اطلاعات جامع و کافی در زمینه ی تورهای ورزشی ، تفریحی و آموزشی خواهد بود. انواع تورها بر حسب نیاز مشتریان در سایت ثبت شده اند. مشتریان می توانند از تورهای ورزشی استفاده کرده و از طریق سایت در این تورها ثبت نام نمایند. کاربران و مشتریان محترم می توانند در تمامی تورها ثبت نام نمایند و هزینه آن را به صورت کاملا آنلاین پرداخت نمایند. حتی گاهی اوقات نیز تورهای این موسسه شامل تخفیفاتی خواهند شد شما می توانید از این تخفیفات استفاده نمایید در نتیجه هزینه کمتری نیز باید پرداخت نمایید. 
 

موسسه توریستی مهر اندیش متخصص تورهای ورزشی ، تفریحی ، آموزشی ارمنستان در ایران است. این موسسه هم در ایران و هم در ارمنستان تحت نام تجاری موسسه اکوتوریسم ارمنستان به ثبت رسیده است.طراحی سایت و بهینه سازی کلمات کلیدی مرتبط با موسسه مهراندیش توسط تیم طراحی وبسایت ایران سایت انجام شده است.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظر
1634 بازدید

انتخابگر پوسته