اصول کلیدی در طراحی وب سایت

اگر ما طراحان وب سایت، جهت طراحی وب سایت خود خلاقیتی به خرج ندهیم مطمئنا یک طراحی وب سایت 

اصول کلیدی در طراحی وب سایت
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

  تفکرات خلاقانه، مرحله اصلی طراحی وب سایت و حرفه های عرصه هنری می باشند. کسانی که بسیار خلاق میی باشند، ایده های کاملا نابی هم دارند. در صورتی که حقیقت امر این است که آن ها همیشه، دارای یک سری مشکلات بر سر راه ما طراحان خلاق وب سایت، ایستادگی می نمایند.
  عموما، نداشتن خلاقیت، به صورت خود به خودی، یک مشکل نیست، اگر ما طراحان وب سایت، جهت طراحی وب سایت خود خلاقیتی به خرج ندهیم مطمئنا یک طراحی وب سایت حرفه ای نمی شویم. شما طراحان وب سایت، همیشه می بایست مهارت ها و فکر های خلاقانه را  با توجه به برنامه کاری خود و نه بر اساس الهام های غیر قابل پیش بینی فرا بگیرید.


  ابزار ها و تکنیک های زیادی در دسترس طراحی وب سایت قرار داشته تا آن ها بتوانند از طریق این ابزار خلاقانه تر وب سایت ها را طراحی نمایند. یکی از این روش ها اصول کلیدی می باشد. همان گونه که از اسمش پیداست اصول کلیدی تنها محدود به دیدگاه های خاصی از خلاقیت نمی باشد.بلکه در حوزه های مختلف از باغبانی در باغ تا طراحی وب سایت  را تحت پوشش خود قرار می دهد.

  ایده های طراحی سایت
  اصول کلیدی تکنیک خلاقانه ای می باشد که افراد از آن برای حل مسئله های خاص استفاده می نمایند.به عنوان مثال در زمینه طراحی وب سایت تیم های طراحی وب سایت دور هم جمع شده و ایده های متفاوت خود را به افراد  در تیم خود پیشنهاد داده و در انتها به یک ایده عالی می رسند.این ایده های عالی که شامل  برنامه طراحی وب سایت و همچنین بهینه سازی سایت تهیه لیست ها و یا مبحث های ساده می باشند.


  به تازگی در وب سایت  heated discussion arose، درباره اثر بخشی این ایده ها، با شک و تردید صحبت شده است. برخی از تحقیقات پیشنهاد می دهند که ذهن اشخاص می تواند افکار بکری را تولید نماید البته اگر در برابر مانع های اجتماعی و ارتباطی قرار نگیرد. از جهت دیگر بسیاری از گروه های خلاق و طراحی خلاق وب سایت گزارش می دهند که استفاده از این ایده ها  در طراحی آن ها  بسیار تاثیر گذار می باشد.
   

  اصول کلیدی در طراحی سایت


  برای این که فکر های تازه و ناب در طراحی وب سایت شما موثر باشند، شما طراحان وب سایت می بایست  فکر های ناب خود را بر مبنای این اصل ها قرار دهید:
   
  1- تاکید بر کمیت:
   هرچه بیشتر فکر نمایید بیشتر موفق خواهید شد. طراحان وب سایت بهتر می باشد که از یک فکر کلی شروع کرده بعد  تجسم سازی کنید و از ایده های ناب و جالب بهره ببرید. شما بهتر می باشد که یک شروع ساده ای برای خودتان داشته باشید. خودتان را اجبار کنید تا راجع به مشکلاتی که بر سر راه طراحی وب سایت شما قرار گرفته 77 راه حل پیدا کنید.البته تا زمانی که به این تعداد سلوشن نرسیدید نباید فکر کردن را قطع نمایید. شما طراحان وب سایت باید به  نتیجه های بهینه ای برسید.
   ایده های طراحی سایت
  2-جداکردن فکر های کلی از ارزیابی ایده ها 
  در زمانی که به فکر های ناب خود فکر می کنید خودتان را درگیر کیفیت و یا دوام طراحی وب سایت خود نکنید. شما بعد ها هم می توانید ایده های خود را مورد ارزیابی قرار بدهید تا نتیجه های بهینه ای را از آن ها، بیرون آورید. انتقاد کردن ها را به مرحله های بعدی واگذار نمایید. شما طراحان وب سایت زمانی که با تیم طراحی وب سایت خود دور هم جمع شده لطفا از فکر های ناب یک دیگر استفاده کرده و جلوی فکر هم تیمی های خود را نگرفته به عنوان مثال نباید به آن ها بگویید که آیا مطمئنی این فکر شما خوب است؟
   
  3- خوش آمد گویی به تفکرات غیر معمول:
   فکر های غیر عادی همیشه راه حل های جذابی را در برداشته است. شما می بایست از یک سری ترفند های حرفه ای برای رسیدن به راه حل  استفاده کنید. یکی از رایج ترین رویکرد ها این ممی باشه خودتان را در جای اشخاص قرار دهید. شما می بایست خود را به مشکل نزدیک کرده فاصله ناحیه ای دوره زمانی و حتی علاقه ها و ایده های ناب در حل این مسائل کارساز می باشد. ایده ها و دیدگاه های غیرقابل انتظار و پیش بینی نکرده، در کل ایده های نابی هستند.
   

  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر