باور ها در طراحی سایت

اغلب اوقات افراد برای انتخاب یک قالب وب سایت و یا وبلاگ تم و بلند شدن در ارائه گرافیکی و یا زنگ ها و سوت آن ارائه می دهد گرفتار شده است. این خرید عاطفی است که جایگزین میل به کمک به بازدید کنندگان وب سایت واقعی است.

باور ها در طراحی سایت
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

  من یک باور قوی در آماده سازی محتوای وب سایت قبل از شروع طراحی سایت گرافیک هستم و این شامل هر دو وب سایت ها و وبلاگ ها. برخی با من بحث خواهد شد، اما من این نبرد می جنگند و حفاری در زیرا من می دانم محتوای قبل از طراحی وب سایت این روش درست است.

  من باور دارم:

  طراحی سایت قوی شده رنگ گذشته ها، فونت ها، و جعبه طرح.
  طراحی سایت قوی بر روی کاربر، تمرکز دارد.
  طراحی سایت باید بر کاربر، نیازهای خود، و نتیجه مورد نظر از یک مشاهده وب سایت گردد. باید آن را در چالش های کاربر و توانایی وب سایت برای حل این مسائل متمرکز شده است.

  این را باید در روند برنامه نویسی و قالب آماده متمرکز نیست.

  روند طراحی سایت آیند و می روند اما تمرکز بر کاربر باید نه

  من ایمیل از افراد بحث وب سایت الزامات طراحی و چند بار این لیست خواهد شد در معیارهای پروژه خاص مانند اسکرول بینهایت، منوها همبرگر، تصاویر قهرمان، زمینه های ویدئویی، و حرکت تمرکز دریافت خواهید کرد.

  به ندرت مردم رویکرد یک شرکت طراحی سایت و اطلاعات موجود بر اساس بازدید کنندگان خود، نیازهای کاربر، و اهداف نهایی یک وب سایت.

  صاحبان وب سایت شدن در روند طراحی سایت های رقبای خود را گرفتار، و آنچه آنها باور دارند عناصر طراحی مدرن و در حال حاضر است. در انجام این کار، آنها از دست دادن آهنگ از بازدید کننده وب سایت واقعی.

  اغلب اوقات افراد برای انتخاب یک قالب وب سایت و یا وبلاگ تم و بلند شدن در ارائه گرافیکی و یا زنگ ها و سوت آن ارائه می دهد گرفتار شده است. این خرید عاطفی است که جایگزین میل به کمک به بازدید کنندگان وب سایت واقعی است.

  هنگامی که آنها خرید سهام موضوع، آنها به زور محتوای خود را به درون بلوک های محتوا در دسترس قالب مناسب است. یا حتی بدتر، آنها را مجبور طراحی سایت سفارشی به پایبندی به همان سبک و ارائه وب سایت یک رقیب بالا است.

  در اغلب موارد این امر منجر به ناامیدی و پشیمانی خریدار.

  دلیل این اتفاق می افتد این روند پیروی از راه خرید، طراحی، توسعه، و در نهایت محتوا. این مسیر در جهت اشتباه است. این فرایند به عقب و آن را به نا امیدی منجر می شود.

  ابتدا محتوای منجر به تصمیم گیری طراحی تحصیل

  مستند جریان مورد نظر خود را برای کاربران، مسیرهای بازدید کننده، و پاسخ به اقدامات چیزی است که به طور معمول انجام پس از طراحی سایت گرافیک کامل شده است. متاسفانه که رویکرد اشتباه به دلیل آن شما را مجبور به تطبیق محتوای به موضوع وب سایت و یا طراحی سایت. آن را باید فقط برعکس باشد.  طراحی سایت


  قبل از اینکه شما به خودتان پیدا کنید در حال سقوط در عشق با یک وب سایت رقیب، طمع ورزید قالب سهام وردپرس، و یا رسیدن به یک طراحی سایت گرافیک، شما نیاز فکر می کنم از طریق اهداف و مقاصد وب سایت یا وبلاگ شما.

  شما نیاز به سند شخصیت کاربران خود، چالش های فردی خود را، ارائه راه حل خود را، و در مسیرهای شما می خواهم این بازدید کنندگان به درون وب سایت را.

  در حالی که طراحی سایت گرافیک در بسیار مهم است، آن را باید در زمان مناسب در پروژه را به واقعا به شما اجازه ویترین وب سایت، محتوا، و ارائه را در بهترین نور ممکن است.

  یکی از نقل قول های مورد علاقه من در مورد این موضوع است:

  "محتوا مقدم طراحی. طراحی در صورت عدم وجود محتوا طراحی نیست، آن را دکوراسیون "- جفری زلدمن
  پیام رسانی و محتوای بلوک های ساختمان و پایه و اساس وب سایت می باشد. این به این معنی آنها باید به دقت از طریق فکر و قبل از هر گونه رنگ، فونت مستند، و طرح بندی قرار گرفته است.

  عناصر طراحی باید تکمیل، برجسته، و نمایش گذاشتن پیام های کلیدی و محتوای مهم ترین.

  تمرکز بر محتوای راست

  در حالی که من و گفت شما باید مطالب نوشته شده قبل از شروع طراحی، من نمی گویم که شما باید به تمامی مطالب خود را نوشته شده است. این امر می تواند یک کار دشوار است برای به انجام رساندن برای بسیاری از صاحبان وب سایت و کسب و کار.

  من مشتریان را تشویق به تمرکز بر روی بخش های وب سایت اصلی و صفحات. در طول روند فروش من معمولا از طریق وب سایت خود بروید و برای مناطق من فکر می کنم از قالب های طراحی سفارشی بهره مند است. متغیر خواهد بود بر اساس مشتری، صنعت، و هدف قرار دادن جمعیت شناختی.

  در اینجا برخی از زمینه های مشترک است که می تواند بیشتر از یک استراتژی برای اولین بار از محتوای بهره مند شوند:

  خانه
  در مورد اصلی و یا صفحه شرکت
  صفحه اصلی خدمات و صفحات خدمات فردی
  نمای اصلی و صفحات محصول منحصر به فرد
  بخش منابع، دسته ها، و / یا آیتم منابع
  افراد
  قالب صفحه فرود
  صفحه اصلی وبلاگ و پست های وبلاگ فردی
  تماس با صفحه
  گاهی اوقات من فقط چند قالب طراحی سفارشی و بار دیگر من پانزده تا بیست را نشان می دهد. واقعا به پیچیدگی محتوا و تنوع در جریان محتوا و پاسخ به اقدامات بستگی دارد.

  همانطور که ما را به یک پروژه پیشرفت با مشتری، ما دوست داریم به اطلاعات به همان اندازه که ممکن است در عناصر اصلی و چگونه این ممکن است بر اساس مناطق مختلف از وب سایت تغییر داده است.

  عناصر محتوایی که در یک محتوای قبل روش طراحی وب سایت مهم:

  سرفصل و زیر تیتر
  پیام هسته
  متن پاراگراف
  شخصیت کاربران و مسیرهای بازدید کننده
  پاسخ به اقدامات
  تصاویر
  فیلم های
  جهت یابی
  حساب رسانه های اجتماعی
  بهینه سازی موتور جستجو

   
  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر