بهترین نکات در محتوا نویسی سایت

اگر می خواهید تا محتوایی بنویسید که بیننده سایت در سایت شما بماند ادامه مقاله را مطالعه کنید

بهترین نکات در محتوا نویسی سایت
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

  طراحی کلی از یک وب سایت که یک بازدید کننده تصمیم می گیرند که به ماندن در یک لحظه یا یک آدرس خاص را ترک تحت تاثیر قرار. طراحی شامل مواردی از قبیل طرح، سبک فونت و رنگ، و همچنین به عنوان انتخاب گرافیک ها و تصاویر. خواهد در آینده بازگشت. به همین دلیل، به استثنای طراحی وب عمومی، اثرات آن بر کیفیت یک وب سایت چیزی بیش از متن نوشته شده است. مطمئن شوید که متن بزرگ نوشته شده است، یک گام مهم است که نیاز به یک رویکرد ساخت یافته برای به انجام رساندن بسیار موثر است. این مقاله پاسخ این پرسش ها را با رسم یک روند نوشتن خاص است که توسط تمام بهترین طراحی نویسندگان وب استفاده می شود.

   

  اصول اولیه

  بسیاری از خوانندگان می دانند که متن با کیفیت بالا به کار دستور زبان و تلفظ خطاهای مناسب خالی است. این نیز به خوبی شناخته شده است که سایت باید نگارش فشرده، باید صدای فعال و غیر فعال نمی شود، و استفاده از بولدینگ عناوین و به طور موثر برای کمک به خواننده اسکن مواد. این آشکار است. سوال واقعی این است که چگونه در واقع به خوبی گردد محتوا از یک صفحه خالی و مکان نما چشمک زدن ایجاد کنید.

   

  نوشتن محتوا وب سایت در 5 مرحله

  هنگامی که در تلاش برای ارسال یک وب سایت بسیار عالی متن، بهتر است به یاد داشته باشید که همه نوشتن وب می رود از طریق پنج مرحله یا مراحل خاص و با احتیاط. این 1) ایجاد یک طرح کلی، 2) نوشتن یک طرح کلی، 3) نوشتن پیش نویس خشن، 4) پیش نویس تجدید نظر و 5) خواندن اثبات. مهم این است که این فرایند اتفاق می افتد و موثر به عنوان امکان پذیر است.

   

  مرحله 1 | ایجاد یک طرح کلی: کلید هر فرایند طراحی آیا گرافیک و یا متن است، که یک برنامه خاص. در مورد نوشتن، این طرح شامل هر فرد در تیم نویسندگی بحث و توافق در نقاط کلیدی است. برای استفاده از یک وب سایت طراحی موازی، این می تواند به عنوان یک جلسه طوفان مغزی استفاده می شود که یک بیانیه کار (SOW) خواهد فکر پدیدار شود. سوالات متداول در در این مرحله از محتوای تصمیم گیری پاسخ، تعیین خواهد شد که مخاطبان اصلی و کنار هم قرار دادن یک جدول زمانی.

   

  این همچنین شامل مجموعه ای برای هر بخش، از جمله مقالات، باید باشد. برای مثال، یک صفحه ممکن است در پاراگراف های کوتاه، جملات و یا نقاط گلوله نوشته شده واحد تیزر باشد. صفحات دوم و سوم، با این حال، احتمالا تا حدودی طولانی تر و دقیق تر باشد. همه این ها از قبل برنامه ریزی شده است.

   

  این امر به ویژه مهم آن را به عنوان صفحه اصلی است که بیشترین تاثیر را روی نرخ گزاف گویی است.

   

  مرحله 2 | نوشتن یک طرح کلی: هنگامی که به درستی پروژه برنامه ریزی شده، یک طرح کلی می تواند تکمیل شود. یک طرح کلی یک لیست از نکات کلیدی در هر بخش و یا صفحه از سایت ساخته شده است. برای معابر طولانی تر و یا مقالات منحصر به فرد، طرح کلی باید به عنوان یک مقدمه، بدنه اصلی، و یک ساختار نتیجه مشاهده شده است. این فنون نگارش پایه است، اما یکی است که اغلب فراموش شده است. جای تعجب است که چگونه بسیاری از مقالات وب این فرمول پیروی نمی کنند.

  مرحله 3 | نوشتن یک پیش نویس خشن: پیش نویس خشن اولین بار است که جملات کامل و کامل با هم قرار داده است. مهم ترین چیز به ذکر با توجه به پیش نویس خشن است که بهتر است طرح کلی است، سریع تر پیش نویس خشن نوشته خواهد شد و معمولا، بهتر است کیفیت آن خواهد بود. اگر افراد متعدد در حال نوشتن پیش نویس خشن، آن است که معمولا یک ایده خوب را به او واگذار یک فرد با مسئولیت کشیدن تمام محتوا با هم. علاوه بر وظایف دنیوی قالب بندی متن را در یک سند واحد و منسجم، این فرد همچنین می توانید با مقایسه پیش نویس با طرح مطمئن شوید که هیچ چیز به طور اتفاقی از دست رفته وظیفه است.

   

  گام 4 | تجدید نظر در پیش نویس: هیچ کس بعد از تنها یک پیش نویس یک متن کامل می نویسد. تمام متن باید تجدید نظر شود تا زمانی که آن را مطابق الزامات کیفیت صاحب وب سایت است. در واقع، حتی برندگان جایزه پولیتزر تجدید نظر کار خود را. هر متن نوشته شده است، حتی یکی از شما به خواندن در حال حاضر، نیاز به تجدید نظر مطمئن شوید که آن کامل است و شامل محتوای در نظر گرفته.

   

  ویرایشهای شامل بررسی محتوای مناسب، تایید املا و دستور زبان، بررسی سبک، و بازبینی مراجع اگر قابل اجرا است. چند ترفند برای تجدید نظر وجود دارد. به عنوان مثال، خواندن متن به عقب یک روش موثر برای پیدا کردن غلط املایی است. یکی دیگر از نکته است به خواندن متن با صدای بلند. با خواندن آن با صدای بلند، خواننده اغلب می توانید انتخاب کنید معابر دست و پا و بهبود بخشد. ترفند سوم این است که قرار دادن متن برای چند ساعت یا حتی یک شبه. اغلب در یک متن با چشم های تازه به دنبال اجازه خواهد داد که اثبات خواننده را به پیدا کردن اشتباهات اضافی.

   

  اگر حذف هر متن، بخش بزرگ به خصوص، آن است که توصیه می کنند که این اطلاعات را در یک فایل جداگانه ذخیره شود. یکی هرگز نمی داند زمانی یک قطعه از متن حذف ممکن است در مفید برای کار آینده آمده است.

   

  مرحله 5 | خواندن اثبات: در نهایت، متن نوشته شده می رود به یک تجدید نظر نهایی یا مرحله اثبات خواندن. در اینجا هر جزئیات آخرین است دو برای اقلام مانند دقت، قالب بندی و طراحی بررسی می شود. این شخص نقش ویرایشگر را پر می کند و لزوما باید به کسی که گام پیش نویس تجدید نظر compledted. در واقع، اغلب می تواند مفید باشد اگر این افراد مختلف با چشم های تازه است. همچنین، همان سند می تواند به اثبات خواندن توسط چند نفر.

   

  برای بررسی، راز واقعی از نوشتن وب سایت بزرگ است که به یک روند مشخص و سیستماتیک. این ساختار را فراهم می کند و اجازه می دهد تا مدیر پروژه برای اندازه گیری که چگونه تیم انجام شده است در برابر یک برنامه. اگر هر مرحله از روند نوشتن را به طور کامل به اتمام است، محصول نهایی را با کیفیت بالا می باشد و در مقدار نسبتا کوتاه از زمان به دست آورد.

   

  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر