بهینه کردن سایت های ورد پرس

به سادگی، انجمن ها و گروه هایی در رسانه اجتماعی یا خیلی از وب سایت ها در سراسر دنیا مشخص می سازند که چرا تجارت های کوچک و تازه کار باید از وردپرس برای ساخت و طراحی سایت خود

بهینه کردن سایت های ورد پرس
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

   

  وردپرس که یک سیستم مدیرت محتوا یا به قولی طراحی عالی برای همه نوعتجارتی می باشد ولی بیشتر به کار تجار میآید تا تجارت تازه تاسیس شان را رونق بخشد و این کار در سر تا س دنیا رواج دارد و طراحی سایت های خوبی در گوشه گوشه ی دنیا به واسطه آن ایجاد می شود.

  دلایل استفاده از وردپرس


  آماری را خدمت شما ارائه می دهیم تا با اهمیت ورد پرس به عنوان یک سیستم مدیریت محتوا بیشتر درک کنید. رقمی بالغ بر 400 میلیون سایت در سر تاسر دنیا با سیستم مدیرت محتوای وردپرس طراحی سایت شده اند که به تنهایی 100 میلیون از این سایت ها در ایالات متحده آمریکا واقع شده اند.رقمی بالغ بر بالای 1 میلیون سایت برتر جهان با وردپرس طراحی سایت شده اند و در هر 17 ثانیه پست می گذارند. همه این ها به ما اهمیت وردپرس را در میان مردمم جهان آشکار می سازد و کاربردی که هم در تجارت و هم بیاری از کار های دیگر دارد را به رخ می کشد.


  دلایل  بسیار زیادی برای استفاده از وردپرس در طراحی سایت وجود دارد که شما می توانید با مراجعه به انجمن های مربوط و هم چنین مراجعه به گروه های اجتماعی و یا وب سایت های مربوط از این دلایل آگاه شوید. با این همه ما هفت دلیل اصلی را برای شما شرح و بازگو می کنیم:

  طراحی سایت وردپرس
   

  1- کیفیت تم  و الگو ها
  بیش از هزار تم و الگوی رایگان در وردپرس در اختیار شما هست تا با آن ها هر زمان که نیاز به تغییر بود آن ها را تغییر داده و بتوانید در آن انعطاف داشته باشید


  2- هاستینگ
  زمانی که صحبت از طراحی سایت برای تجارتتان به وسط می آید عاملی مهم و بسیار پر اهمیت دیگر هاستینگ می باشد که همانند وردپرس اهمیت بالایی داشته و نیاز مند این است که عملکردی عالی همانند طراحی سایت تان داشته باشد این هاستینگ باید بک آپ گیری روزانه داشته و بروز باشد شما می توانید از این سایت هاستینگ دیدن فرمایید.


  3-در انتخاب پلاگین دقت کنید
  از نصب تعداد زیاد پلاگین در سایت  خود اجتناب کنید چرا که سرعت بارگذاری وب سایت شما را گرفته و تنها به پلاگین هایی اکتفا کنید که به صورت فعال استفاده شده و به آنی هم حذف می شوند. این نکته بسیار توجه کنید.


  4- راهبری طراحی سایت
  در هنگامی که نصب کردن وردپرس را به پایان رساندید نوبت به پیکربندی در طراحی سایت می رسد مل ساخت بخش نظرات و دیگر فعالیت های مهم در سایت که شما باید این ها را در تنظیمات اولیه انجام بدهید.


  5-رابط تلفن همراه
  تعداد بسیار زیادی از ببیندگان سایت با تلفن های همراه و تبلت ها از سایت بازدید می کنند. پس در طراحی سایت وردپس شما می بایست حتما ریسپانسیو بود و اندکی مشکل در آن وجود نداشته باشد تا بیننده ی سایت از آن زده شده و دیگر به وب سایت باز نگردد. چرا که اگر صفحه به صورت نامناسب و غیر معقول نشان داده شود باعث دل زدگی خواهد شد.


  این ها همگی نکاتی مهم و اساسی در طراحی سایت وردپرس بودند.

   
  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر