تاثیر رنگ ها در طراحی سایت

آیا ما آن را دوست دارم یا نه، غیر ممکن است برای انکار این واقعیت است که رنگ قادر به تحریک احساسات متفاوت است. ما می توانیم این روند را کنترل کنید، آن را در سطح ناخودآگاه اتفاق می افتد

تاثیر رنگ ها در طراحی سایت
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

  آیا ما آن را دوست دارم یا نه، غیر ممکن است برای انکار این واقعیت است که رنگ قادر به تحریک احساسات متفاوت است. ما می توانیم این روند را کنترل کنید، آن را در سطح ناخودآگاه اتفاق می افتد.

  یک نظریه است که اتصال از رنگ ها و احساسات است که در سطح ژن گذاشته است. از دوران باستان آن را مهم و حیاتی بود برای مردم را به درک زبان از رنگ. معمولا، حیوانات سمی ترین و خطرناک ترین رنگ روشن. این نوع از هشدار، یک پیام در اسپرانتو، روشن به همه.

  گرم و سرد: این یک واقعیت شناخته شده است که رنگ ها به دو دسته اصلی تقسیم می شود. بخش بسیار شهودی است. به طور سنتی ما شریک رنگ های گرم با خورشید، آن را به عنوان منبع از زندگی و گرما برای همه زنده بر روی سیاره ما است. بنابراین، رنگ های گرم عبارتند از: قرمز، زرد و نارنجی. اگر ما پند جنگل سایه سرد و یا قله کوه پوشیده از برف، ما از رنگ های سرد: سبز، آبی و بنفش. قرمز، زرد و آبی به اصطلاح رنگ های اصلی، همه انواع دیگر رنگ با مخلوط کردن این سه به دست آورد.

  بیایید سعی کنید به معما را در وابستگی از رنگ ها و احساسات در این مثال از برخی رنگ های رایج است.

  رنگ قرمز رنگ قرمز به طور سنتی با خون همراه است، آن را به تولید قویترین پاسخ عاطفی. تاثیر قرمز دوگانه است؛ آن را نمادی از چنین احساسات مثبت به عنوان عشق و علاقه و یا احساسات منفی مانند خشم و کینه توزی.
   

  نارنجی رنگ نارنجی، به عنوان یک رنگ از تشویق و شوق و شعف درک شده است. پس از آن بسیار جالب و با صدای بلند این است که کاربر می اطلاع از عناصر نارنجی در برابر اراده او.
   

  زرد زرد است یک رنگ قطعی نیست. از یک طرف، همه ما خورشید زرد کشیده شده توسط دست کودک را در یک ورق سفید چنگ از آلبوم تصور کنید. از سوی دیگر، زرد رنگ بیماری، بزدلی و خیانت است.
   

  سبز رنگ سبز، رنگ لذت بخش ترین برای گیرنده های بصری ما است. این نماد آرامش، رشد و طراوت. اما روی دیگر سکه گناه، حسادت و حسادت است.
   

  آبی آبی رنگ از صلح، آرامش و امنیت است. آن را برای شرکت کسب و کار ارائه خدمات مالی، به عنوان با توجه به بازدید کنندگان رنگ بسیار خوب است احساس اعتماد به نفس و اطمینان است. آبی همچنین توهم نوری از فضای ایجاد می کند.
   

  بنفش یک ترکیبی از قرمز و آبی، بنفش به طور معمول با کیفیت، حق امتیاز و عرفان است.
   
  سیاه و سفید سیاه است سابقه تاریخی بسیار مثبت نیست، همانطور که در زمان های قدیم آن را با ترس، اندوه و مرگ متصل شد. امروز، وضعیت تغییر کرده است: زوج ادراک درونی ما رنگ سیاه و سفید با قدرت، ظرافت و کلاسیک.
  این یک تکه بزرگ از شانس است که همه ما در یک دنیای غنی رنگ زندگی می کنند. فقط تصور کنید کسل کننده خواهد بود که ما بدون همه کسانی که رنگ. رنگ ها و ترکیب هماهنگ خود ابزارهای بازاریابی قدرتمند در دست یک طراح با تجربه می باشد. کاربرد ماهرانه مناسب از رنگ می تواند خلق و خوی کاربر تاثیر می گذارد و باعث تحریک احساسات مورد نیاز، کمک می کند که برای انتقال پیام اولیه در راه فهم ترین و قابل فهم. بسته به طرح رنگ مورد استفاده در طراحی، شما هم می توانید جذب و یا دور پا زدن مشتریان.

  بیایید پیدا کردن چگونه رنگ را تحت تاثیر قرار عادات خرید ما و آنچه پالت بازاریابی موفق است.

  قرمز و پرتقال مردم را تشویق به خرید به سرعت. رنگ را تحت تاثیر قرار مردان و زنان در راه های مختلف. معمولا، مردان ترجیح می دهند رنگ های سرد مانند بلوز و سبزی، در حالی که جنس ضعیف تر تمایل به رنگهای قرمز و پرتقال گرم. انتخاب رنگ، یک طراح باید نه با تنظیمات شخصی خود هدایت، اما سلیقه خریداران هدف قرار دادند. متن باید آسان به خواندن و رنگ نباید برای چشم مضر است. این یک عمل بد به استفاده از رنگ بیش از حد بسیاری، سه کافی است. رنگ های قرمز و سیاه و سفید کمرنگ وابسته به عشق شهوانی، به همین دلیل آنها غالبا در وب سایت های بزرگسالان استفاده می شود. بلوک های بزرگ رنگ در رنگ های روشن اولیه کمک خواهد کرد به فروش اسباب بازی، کتاب و چیزهای مختلف برای کودکان. تفاوت های فرهنگی باید در نظر گرفته است. همانطور که همه ما باید مزاج های مختلف، واکنش ما در رنگ ها نیز ممکن است متفاوت باشد. خریداران ضربه را می توان با رنگ آبی قرمز نارنجی، سیاه و سفید و سلطنتی تحت فشار قرار دادند. خریداران عجیب و غریب که قصد و چوب به بودجه واکنش نشان بهتر در صورتی، مرغابی جره، آبی روشن و نیروی دریایی. خریداران سنتی پاسخ به سایه - صورتی، گل رز، آسمان آبی. انتخاب رنگ نیز ممکن است در فصل و یا در تعطیلات در منطقه را هدف قرار بستگی دارد. اینجا یک لینک به دادهنمایی روانشناسی رنگ، روشن نشان دادن وابستگی از عادات خرید خود را از رنگ است.

  * * * *

  در حال حاضر ما مفهوم رنگ ها و تاثیر آنها بر روانشناسی مشتریان مطمئن شوید. بنابراین، ما می توانیم به این نتیجه می رسند، که طرح رنگ باید محتوای حمایت و مطابقت با ایده طراحی به طور کلی. بهتر است به مخلوط نیست رنگ گرم و سرد آن را به عنوان دچار سردرگمی کاربر می باشد. رنگ های گرم وب سایت با توجه به بهتر خواستار فعالیت ذهنی سریع بازدید کننده است. رنگ های سرد و خنثی عالی برای شرکت های کسب و کار، و وب سایت حاوی اطلاعات بزرگ است که می تواند در اجرا خوانده نمی شود و باید در فضای آرام و راحت درک می باشد.

  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر