تغییرات الگوریتم گوگل

زمان هایی که گوگل الگوریتم های خود برای وب سایت ها را تغییر می دهد این تغییرات الگوریتم را براساس 

تغییرات الگوریتم گوگل
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

  زمان هایی که گوگل الگوریتم های خود برای وب سایت ها را تغییر می دهد این تغییرات الگوریتم را براساس یک خبر به تمامی مدیران و مشاوران سئو و بهینه سازی وب سایت می فرستد تا مدیران خود را با آن شرایط وفق بدهند و در همین موقعیت گوگل هم وب سایت های برنده و بازنده را غیر قابل پیشگویی می کند.

  گوگل اعلام نمده تا در ماه ژانویه 2017 میلادی قصد دارد تمامی سایت های دارای پاپ آپ در گوشی های همراه را جریمه نماید. در این میان تبلیغاتی جریمه خواهند شد که تمام صفحه را پوشش دهند و به همین دلیل باعث عدم خوانایی صفحه بشود. هدف از این کار ها که همان تغییر الگوریتم است این می باشد که سئو سایت ها دچار تغییر بشود و سئو کاران روش دیگری را انتخاب نمایند.

  چه مدل پاپ آپ هایی جریمه و تنبیه خواهند شد؟

  سه نوع تبلیغات وجود دارد که گوگل اعلام کرده است که با آن به مقابله می پردازد:

  پاپ آپ هایی که محتوای سایت را پوشش می دهند.

  اگر صفحات جانبی و واسطه در وب سایت بدون امکان گذشتن از آن ها، درست قبل از نمایش داده شدن محتواهای اصلی سایت نمایان شود.

  تبلیغاتی که صفحه نمایش وب سایت را به طور کامل می پوشانند و کاربران قادر به اسکرول کردن خود نیستند.

   الگوریتم گوگل

   

  نیازی نیست نگران باشید. با ما همراه باشید. ما در این مقاله به شما کمک می کنیم تا راحت تر با الگوریتم های گوگل مطابقت یابید.

   گوگل چندین استثنا را به وجود آورده است:

   

  گوگل پیشنهاد نمی دهد تا تمامی تبیلغات را در وب سایت های گوشی تلفن همراه حذف کنید. در حقیقت، آن ها قوانین دیگری دارند که محدودیت ها را پایان می دهد و با شمار تبلیغاتی که در صفحات وب سایت وجود دارد، ارتباطی ندارد. این قوانین در ارتباط با طرح بندی یک صفحه از وب سایت است که خیلی از طراحان سایت برای منظم کردن محتوای وب سایت و بهینه سازی کردن طراحی سایت در گوشی های همراه به کار می برند.

  از جایی که نیاز داریم تا به تغییرات دنیای سئو سایت و بهینه سازی سایت توجه داشته باشیم، دنبال کردن گوگل به تنهایی نمی توان استراتژی خوبی باشد. در عوض، روی ساخت محتوای های با کیفیت و روی ارزش بازدیدکنندگان وب سایت تان تمرکز داشته باشید و باید به آن ها دلایل واضحی ارائه دهید تا به مشتریان دایمی وب سایت تان تبدیل شوند. در این جا است که Picreel برای ارتقای محتوای وب سایت به منظور افزایش میزان مخاطبین سایت (CRO) به میان می آید.

  تمامی این تغییرات روی نتایج جستجوی وب سایت ها در گوشی های همراه تاثیر می گذارد. قوانین جدید گوگل برای وب سایت ها از 10 ژوان سال 2017 آغاز خواهد شد. گوگل در درجه اول روی وب سایت های Spammer تمرکز دارد، نه آن دسته وب سایت هایی که سعی در بهبود میزان مخاطبین خود توسط روش های غیر منتظره دارند.

   

   

  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر