وبلاگ طراحی سایت ایران سایت

وبلاگ طراحی سایت

در این قسمت می توانید از آخرین مقالات و پست های مربوط به فناوری اطلاعات و تکنولوژی کامپیوتر باخبر شوید. همچنین در صورت نیاز می توانید با استفاده از RSS تمامی مقالات وبلاگ ایران سایت را را در سایت و یا وبلاگ خود نیز نمایش دهید

حساب کاربری خود را مدیریت کنید

ثبت نام در سایت به عنوان "کاربر ثبت نام کرده"

بازدیدکنندگان سایت می توانند به راحتی در سایت ثبت نام کرده و به عنوان یک کاربر ثبت نام کرده در سایت به فعالیت بپردازند. در این آموزش تمام مباحث مورد نیاز برای ثبت نام در سایت را مورد بحث و بررسی قرار می دهیم.

برخی از فیلدهای ثبت نام ضروری است و برخی از فیلدهای ثبت نام اختیاری می باشد که این ضروری یا اختیاری بودن به تنظیمات مدیر سایت باز می گردد.

در کل سه نوع کلی ثبت نام در سایت های طراحی شده توسط شرکت طراحی وب ایران سایت وجود دارد که در زیر به بررسی آن ها می پردازیم

  • ثبت نام خصوصی در سایت: در این نوع ثبت نام کاربرحتما باید توسط یک مدیر یا بازبین مورد بررسی قرار گرفته و تایید شود.
  • ثبت نام عمومی در سایت:‌ در این نوع ثبت نام بلافاصله بعد از پر کردن فرم ثبت نام، کاربر به عنوان یک کاربر ثبت نام کرده در سایت قرار گرفته و می تواند به عنوان کاربر معمولی در سایت فعالیت کنید و دسترسی های از قبل مشخص شده ای در سایت دریافت کند.
  • ثبت نام تایید شده در سایت:‌ در این روش ثبت نام بعد از پر کردن فرم ثبت نام یک ایمیل حاوی لینک فعال سازی و سایر اطلاعات مفید به ایمیل ثبت شده در کاربر ارسال می شود و کاربر با کلیک روی لینک فعال سازی ثبت نام خود را تایید می کند. اساسا این روش به این دلیل است که سیستم اطمینان حاصل کند شخصی که ثبت نام کرده یک انسان است و نه یک ربات!

کابران همچنین می توانند از طریق حساب های کاربری خود در فیسبوک، جیمیل، مایکروسافت و توییتر نیز وارد حساب کاربری خود شوند. در این روش دیگر نیازی نیست تا در سایت ثبت نام نمایند! (چقدر خوب)

خب، چگونه در سایت ثبت نام کنیم:

 

Image

برای ثبت نام در سایت روی دکمه ثبت نام که معمولا در بالا و سمت چپ است کلیک کنیم (معمولا در این قسمت است و نه اینکه حتما در بالا سمت چپ است. با توجه به اینکه سفارشی سازی تم ها و الگوها بصورت کامل طبق درخواست مشتری انجام می شود ممکن است این قسمت در سایت های مختلف، متفاوت باشد)

 

Image

در کادر نام کاربری یک نام کاربری یا یوزر نیم برای خود انتخاب کنید. این نام می تواند شامل کاراکترهای انگلیسی، اعداد و کاراکترهای فارسی باشد.

کلمه عبور باید شامل حداقل 7 کاراکتر باشد این کاراکترها می تواند کاراکترهای فارسی، انگلیسی، عدد و کاراکترهای خاص مثل @#$% و ... باشد.

تکرار کلمه عبور ‌باید عین کلمه عبور وارد شود و دلیل این موضوع این است که چون کاراکترهای کلمه عبور قابل رویت نیست مطمین باشید که کلمه عبور را درست وارد کرده باشید.