روش لینک دهی برای نقض دستورالعمل های گوگل

زمانی که جستجوگرها در وب سایت شما در حال جستجو می باشند خیلی حیاتی است که حتما از لینک دهی که نقض کننده دستورالعمل های مدیر وب سایت می باشد استفاده نکنید

روش لینک دهی برای نقض دستورالعمل های گوگل
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

  18 روش لینک دهی برای نقض دستورالعمل های گوگل
  زمانی که جستجوگرها در وب سایت شما در حال جستجو می باشند خیلی حیاتی است که حتما از لینک دهی که نقض کننده دستورالعمل های مدیر وب سایت می باشد استفاده نکنید. با استفاده از این لینک دهی می توانید از آسیب پذیری و در نهایت از پنالتی سایت جلوگیری نمایید. 
  در ادامه 18 روش غیرطبیعی که نباید از آن ها برای لینک دادن استفاده نمایید بیان خواهد شد.این روش ها عبارتند از :
  1-تبادل لینک
  در سال 2007 استفاده از این روش یک راه بسیار رایج برای ساخت لینک دهی بوده است. وب مسترها اقدام به ایجاد تبادل لینک و در نهایت اقدامی علیه گوگل کردند. شما می توانید برای دوستان خود از لینک دهی استفاده نمایید و هیچ دلیلی برای نگرانی وجود نخواهد داشت. انجام این کار باعث می شود تا صدها نفر بتوانند از سایت شما دیدن کرده و به عنوان پرچم دار در گوگل در صفحه اول قرار بگیرید.
  2-شرکت در شبکه های وبلاگ
  شروع انجام این کار از سال 2012 در گوگل آغاز شد. با استفاده از شبکه وبلاگ های متعدد و وب سایت هایی از لینک دهی استفاده خواهد شد. تقریبا در هر ماه یک شبکه وبلاگ جریمه می شود. اگر وب سایت شما از شبکه وبلاگ دیگر لینک گرفته باشد سایت شما در معرض خطر جریمه خواهد بود.
  3-لینک دهنده ویجت
  توصیه می شود که حتما از عبارت "nofollow" در ویجت استفاده شود. استفاده از این عبارت در وب سایت بسیار مهم خواهد بود. اگر از این عبارت در زمان استفاده از ویجت استفاده نکنید باعث می شود تا توسط گوگل جریمه شوید. اگر شما از یک پلاگین و یا یک نشان استفاده می کنید و قصد دارید تا آن ها را در وب سایت خود جاسازی نمایید این امکان برای شما وجود خواهد داشت که بتوانید از لینک دهی استفاده نمایید.
  4-رپرتاژ آگهی
  اگر در حال ایجاد مقاله یا ایجاد پست در وب سایت خود می باشید باید یک پیوند دهنده dofollow را ایجاد نمایید تا بتوانید دستورالعمل های گوگل را نقض نمایید. با استفاده از  NOFOLLOW می توانید از لینک دهی برای رپرتاژ آگهی خود استفاده نمایید. گوگل از وب سایت های مهم که از این روش به عنوان یک روش پیوند ساختمان استفاده می کنند را جریمه خواهد کرد. برخی از این وب سایت ها عبارتند از  InterFlora و چند وب سایت دیگر که در روزنامه ها شناخته شده است.
  5-لینک پرداخت در رتبه صفحه
  لینک دادن به متن و یا تصویر باعث می شود تا گوگل اجازه ندهد که رتبه صفحه سایت شما با لینک های داده شده به آن در بالاترین رتبه قرار بگیرد مگر این که هزینه ای پرداخت کرده باشید. این لینک ها را به عنوان لینک غیر طبیعی در نظر بگیرید و توصیه می شود یک REL nofollow به همه لینک دهنده ها داده شود.
  6-دایرکتوری مقاله
  وب سایت هایی مانند EzineArticles و ArticleBase ارزشی برای گوگل ندارند. تنها هدف این سایت ها تولید مقالات بی انتها در رابطه با همین موضوع می باشد که از لینک دهی dofollow در قسمت پایین محتوا استفاده می شود.
  7-هک و پنهان کردن لینک ها در css و javascript
  بدترین کاری که شما می توانید انجام دهید این است که برای هک وب سایت های دیگر از backlink استفاده نمایید. ربات موتور جستجو تکامل یافته است. شما می توانید در لینک دهی از لینک دهنده ها به عنوان خزنده استفاده نمایید. پنهان کردن لینک دهنده در وب سایت های دیگر باعث شده است تا برای ساخت لینک دهنده از آن استفاده شود. شما باید از انجام چنین کاری اجتناب کنید.
  8-استفاده از لینک دهنده برای سایت های گسترده در بالا و پایین صفحه 
  برای ایجاد لینک دهی از ستون های فرعی و وبلاگ ها و پاورقی در هر صفحه از وب سایت استفاده خواهد شد. بنابراین می توان از برخی لینک های مربوطه استفاده نمود و ممکن است به عنوان  راهی برای اسپم برای ساخت لینک دهی استفاده کرد.
  9-توزیع لنگر متن در پایین
  مهم نیست که از چه پلت فرمی برای لینک دهی استفاده شود اگر شما در حال ایجاد لینک دهی باشید و از تکرار کلمه کلیدی مشابه بارها و بارها استفاده نمایید به احتمال زیاد وب سایت شما جریمه خواهد شد. گوگل قادر به تشخیص الگوهای بسیار خوب می باشد. 
  10-لینک دهی از وب سایت های خارجی
  اگر وب سایت شما به زبان انگلیسی باشد باعث می شود تا صدها نفر از لینک دهی های آینده از وب سایت های روسی یا هندی استفاده نمایند که باعث خواهد شد تا پرچم گوگل افزایش یابد که باعث می شود تا چیزی مشکوک با وب سایت شما در جریان باشد. ربط دادن آن بسیار مهم خواهد بود و این بهترین کار برای جلوگیری از ساختمان لینک دهنده در وب سایت های نوشته شده در یک زبان خارجی خواهد بود.
  11-ارسال مهمان با کیفیت پایین
  یک بحث طولانی در مورد وبلاگ نویسی مهمان وجود دارد. مانند هر روش پیوند ساختمان دیگر در نهایت می توان آن را مورد آزار و اذیت قرار داده و گوگل اقدام علیه آن انجام خواهد داد. کیفیت وبلاگ نویسی هرگز از بین نخواهد رفت و به عنوان مهمان در اسپم ارسال خواهد شد.
  12-لینک دهنده به صورت تولید خودکار 
  حتی ممکن است یک معامله فوق العاده در صدا قبل از خرید 10.000  لینک دهنده برای 5$ در fiverr داشته باشید. همه کسانی که لینک دهنده را به صورت خودکار تولید می کنند آن ها را گوگل تنبیه خواهد کرد. دور ماندن از تمام لینک دهنده ها باعث می شود تا تمام ربات ها از جمله نظرات ، ارسال های انجمن در وب سایت را باعث شود.
  13-دایرکتوری وب با کیفیت پایین
  دایرکتوری ها از روش های قدیمی دیگری می باشند که مورد استفاده برای کار می باشند اما امروزه کاربرد زیادی ندارند. روش پولی یا رایگان آن مهم نیست. به جای ساختن صدها لینک از دایرکتوری ها تمرکز خود را بر روی ارسال وب سایت در دایرکتوری محبوبی مانند DMOZ ، یاهو و بهترین وب استفاده نمایید. 
  14-وب سایت های دیگر
  از وب سایت هایی که کاربران بتوانند بوک مارک های خود را قرار بدهند اجتناب نمایید.
  15-لینک دهنده بی ربط
  لینک دهنده ی بی ربط استفاده ننمایید. سعی کنید از لینک هایی استفاده نمایید که دقیقا مرتبط با موضوع وب سایت شما باشند مثلا ممکن است سایت شمادر ارتباط با فروش قطعات خودرو باشد اما شما در وب سایت خود از لینک فروش اسباب بازی استفاده کرده باشید. انجام این کار بسیار بی ربط به وب سایت شما خواهد بود.
  16-لینک دهی از وب سایت های تکراری و محتوای spinned
  گوگل همیشه ناشران را تشویق می کند تا محتوای منحصر به فرد ایجاد نمایند که ارزش واقعی برای کاربران داشته باشد. در طرف دیگر برای گوگل استفاده از وب سایت هایی با کیفیت پایین و محتوای تکراری بسیار بی ارزش خواهد بود. بنابراین استفاده از لینک دهنده ها در آینده از وب سایت ها با مقالات spinned و یا کپی شده باعث خواهد شد تا رتبه بندی سایت شما از کاملا از بین برود.
  17-استفاده از لینک دهی با کیفیت پایین
  استفاده از آن باعث می شود تا یک پیوند به وب سایت شما ایجاد شده و ارزش آن افزایش خواهد یافت. به دست آوردن آن ارزش زیادی خواهد داشت. لینک دهی برای پروفایل انجمن و امضا ، دایرکتوری رایگان ، صفحات ویکی و سیستم عامل های مشابه یک سیاست برای مدیر وب سایت را نقض خواهد کرد.
  18-استفاده از لینک برای دستکاری رتبه سایت
  گوگل در برابر هر نوع پیوند در نظر دارد تا رتبه بندی موتور جستجو را دستکاری نماید. ساختمان لینک باید با احتیاط انجام شود. اجتناب از شرکت در طرح های پیوند باعث نقض دستورالعمل ها خواهد شد.

   
  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر